хочу сюди!
 

Татьяна

57 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 55-58 років

Про калину.

  


Про калину.
Калина є уособленням дівочої краси, ніжності, любові та сімейного щастя. Ще вона має назву - «весільне дерево». За старих часів робили букети з її гілок, які відігравали важливу роль у весільних обрядах як символ невинності. Нею прикрашали столи, дівочі вінки, а дівчата вишивали рушники листям і ягодами калини і дарували їх женихам. В Україні  вважають, що в калину втілилася дівоча краса.
Калина разом із вербою є символами України. "Без верби й калини нема України" - кажуть в народі.
Vibrnum pulus - наукова назва калини звичайної, а також давньоримське позначення клена звичайного, що підкреслює схожість листя цих двох рослин. Українська назва калини походить від праслов'янського слова «калити» (гартувати, розжарювати) за схожість кольору плодів калини з кольором розпеченого заліза.


11

Коментарі

127.04.20, 20:29

а еще простуду, не хуже Парацетамола и Фервексом лечит, правда давление понижает

    227.04.20, 21:20Відповідь на 1 від Хозяин- С

    а еще простуду, не хуже Парацетамола и Фервексом лечит, правда давление понижаетТочно, я й забула про це, дякую, що нагадав,якрах треба тиск понизити...

      327.04.20, 21:22Відповідь на 2 від Голубка

      а еще простуду, не хуже Парацетамола и Фервексом лечит, правда давление понижаетТочно, я й забула про це, дякую, що нагадав,якрах треба тиск понизити...опыт не прокарантинишь

        427.04.20, 21:25

          527.04.20, 22:16

          О! Калина! У мене в морозильці ціле відділення я нею забив))

            628.04.20, 05:08

              Гість: alt-code

              728.04.20, 08:27Відповідь на 5 від Геннадий М

              О! Калина! У мене в морозильці ціле відділення я нею забив)) Я теж

                Гість: alt-code

                828.04.20, 08:28Відповідь на 7 від Гість: alt-code

                Тому що корисна вона, не кожен побачить..

                  928.04.20, 10:04Відповідь на 8 від Гість: alt-code

                  Тому що корисна вона, не кожен побачить..Може, просто не знають.

                    Гість: alt-code

                    1028.04.20, 10:16Відповідь на 9 від Геннадий М

                    Тому що корисна вона, не кожен побачить..Може, просто не знають.Не цінують

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна