хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Весна, це прекрасно...))

 


10

Коментарі

12.03.18, 13:41

весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!

    22.03.18, 14:50Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!а хто у цьому винен? Та ми самі,гадимо , не прибираємо за собою, хоча,я стараюся завжди все за собою прибрати...
    А весна - це прекрасно, все просипається,розпускається,квітне

      32.03.18, 14:51Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

      весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!ой,я не бачу, що у тебе два ордена...Хто вліпив? Матюкаєшся багато на жіночок?

        Гість: Каsсандра

        42.03.18, 15:39

          52.03.18, 15:59

            62.03.18, 16:34Відповідь на 2 від Голубка

            весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!а хто у цьому винен? Та ми самі,гадимо , не прибираємо за собою, хоча,я стараюся завжди все за собою прибрати...
            ...
            ты стараешься, я стараюсь. Думаю и Сало тоже старается. а все равно в этой гыдоте приходится существовать

              72.03.18, 16:36Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

              весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!Салко, хоч тебе зі стрічки не викинули? бо воювати з адмінами все одно що з Пуцькой. ефект зворотньо пропорційний

                82.03.18, 16:37Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

                трясця

                тепер все!

                  92.03.18, 17:37

                  Голубка,цветы красивые-весенние и желанные

                    102.03.18, 18:01Відповідь на 7 від ёlkа

                    весна, це собаче лайно шо повилазило зпід снігу, акуркі, стограмівки, дохрена целофану і все навкруги чорне, ніби молодиця весна, смерть коричневу за собою тяне, фу , бля, гидот, трястя!Салко, хоч тебе зі стрічки не викинули? бо воювати з адмінами все одно що з Пуцькой. ефект зворотньо пропорційнийшариш, каністра

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна