хочу сюди!
 

Наська)

34 роки, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 20-90 років

Норвегія найкраща країна у світі?




 Норвегія займає територію площею у 385 252 км, і має населення чисельністю 5 109 059 осіб   Країна має довгу лінію східного сухопутного кордону зі Швецією (протяжністю 1 619 км).  Десь читала, що у цій країні найкраще дбають про своїх людей. Що ця країна найкраща на всій планеті. У них короткий робочий тиждень, 33 години, робота вночі та у неділю заборонена, якщо ти працюєш вдень. У них безкоштовна медицина і вони не платять страховку. Там матусі отримують допомогу по вагітності і ще після родів зі збереженням повної заробітної плати. Норвежці вважають, що навчання у вузах повинно бути безплатним, і вони його мають. Продукти харчування там натуральні і якісні. А ще я помітила, що  люди там усміхнені, веселі, радіють життю...Маю надію, що і наша рідна Україна з Божою поміччю вирветься  колись із злиднів, війни, хвороб. Що наші люди- українці теж зможуть жити і посміхатися, радіти безбідному життю , де уряд дбатиме про своїх людей так, як у Норвегії...



18

Коментарі

131.01.18, 14:32

Конкретно Норвегия выехала на нефти, куда интереснее ненефтеносные страны, которые тоже любят своих граждан

    231.01.18, 14:34

    не сподобалось .
    не має дерев

      331.01.18, 14:50Відповідь на 1 від Cosmopolit

      Конкретно Норвегия выехала на нефти, куда интереснее ненефтеносные страны, которые тоже любят своих гражданну да

        431.01.18, 14:51

          531.01.18, 14:52Відповідь на 2 від ЛУКАВИЙ

          не сподобалось .
          не має дерев
          Розумію, своя Батьківщина найкраща.
          Я мала на увазі, що там роблять для людей-ось про що я мрію, щоб про нас дбали,
          а не собі кишені набивали і за моря їздили маєтки купувати та відпочивати...

            631.01.18, 14:52Відповідь на 4 від Андрій1961

              Гість: Nahibator

              731.01.18, 14:55

                831.01.18, 14:57

                  Гість: NoTaRь

                  931.01.18, 15:03

                  Півлітри горілки- 60€
                  Тому спиртне, навіть дешеве наше, дуже хороший презент у гості

                    Гість: NoTaRь

                    1031.01.18, 15:09

                    Кінські ціни практично на самі повсякденні харчі і товари, причому місцеві

                    Дешевше харчуватися бананами і колою , ніж їхніми "органічними" продуктами (свідомо ставлю в лапки)

                    Податки самих неймовірних видів, спрямовані на утримання досить простих життєвих стандартів.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна