хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Кактус у природі...

11

Коментарі

Гість: Мартышка Чита

15.10.17, 13:07

    25.10.17, 13:08

    У меня летом цвели кактусыодин всегда цветет, есди высадить на улице. В доме не цветет.

      35.10.17, 13:12Відповідь на 2 від ТвинПикс

      У меня летом цвели кактусыодин всегда цветет, есди высадить на улице. В доме не цветет.

        45.10.17, 13:20Відповідь на 2 від ТвинПикс

        У меня летом цвели кактусыодин всегда цветет, есди высадить на улице. В доме не цветет.
        Один мій знайомий дуже полюбляє кактуси і намагається розвести всякі екзотичні їх види. А вони не ростуть - хоч ти трісни. Я й пошуткувала, питаю: " У тебе вдома є самогонний апарат? Є, - каже знайомий. - Ну так викинь, кактуси вони бояться рости, думають, ти їх на текілу пустиш" Посміялись. Через деякий час приходить, каже: віддав самогонний апарат сусіду - кактуси ростуть, як з води. От тобі й сила слова і думки.

          55.10.17, 13:25

            Гість: сім на вісім

            65.10.17, 13:30Відповідь на 2 від ТвинПикс

            о нуна шото .то ли лимон толи мандарин викопать і в хату .лет 10 ужо .летом в огороде закопав бо шото зачах

              75.10.17, 13:31Відповідь на 4 від Ми Ла

              У меня летом цвели кактусыодин всегда цветет, есди высадить на улице. В доме не цветет.Один мій знайомий дуже полюбляє кактуси і намагається розвести всякі екзотичні їх види. А вони не ростуть - хоч ти трісни. Я й пошуткувала, питаю: " У тебе вдома є самогонний апарат? Є, - каже знайомий. - Ну так викинь, кактуси вони бояться рости, думають, ти їх на текілу пустиш" Посміялись. Через деякий час приходить, каже: віддав самогонний апарат сусіду - кактуси ростуть, як з води. От тобі й сила слова і думки. один цветет на окне, а второй уже проженный жизнью наверное, кактусу лет 40. За лето цветет 3-4 раза, в этом году лето не очень, поэтому цвел один раз и только 3 цветка. В жаркий сезон за один раз от 5 до 7 цветов.

                85.10.17, 13:32Відповідь на 6 від Гість: сім на вісім

                о нуна шото .то ли лимон толи мандарин викопать і в хату .лет 10 ужо .летом в огороде закопав бо шото зачахТащи в хату, наверное мерзнет

                  95.10.17, 13:33Відповідь на 7 від ТвинПикс

                  У меня летом цвели кактусыодин всегда цветет, есди высадить на улице. В доме не цветет.Один мій знайомий дуже полюбляє кактуси і намагається розвести всякі екзотичні їх види. А вони не ростуть - хоч ти трісни. Я й пошуткувала, питаю: " У тебе вдома є самогонний апарат? Є, - каже знайомий. - Ну так викинь, кактуси вони бояться рости, думають, ти їх на текілу пустиш" Посміялись. Через деякий час приходить, каже: віддав самогонний апарат сусіду - кактуси ростуть, як з води. От тобі й сила слова і думки. один цветет на окне, а второй уже проженный жизнью наверное, кактусу лет 40. За лето цветет 3-4 раза, в этом году лето не очень, поэтому цвел один раз и только 3 цветка. В жаркий сезон за один раз от 5 до 7 цветов.Ого, скільки колючого щастя в хаті

                    105.10.17, 13:37Відповідь на 9 від Ми Ла

                    Была еще опунция, но ее погрызли коты

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна