хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Найрідкісніший колір очей - зелений.



Найрідкісніший колір очей - зелений. Всього 2% населення Землі мають зелeні очі. Зелені очі: Найчуттєвіші люди - це володарі зелених очей. Їх любов в усіх випадках справжня, пристрасна, і вони завжди вірні своїм судженим.Істинні лицарі частенько відрізняються зеленим кольором свої око. Їх поважають друзі за вірність і м'якість характеру, а недоброзичливці не терплять за непохитність і дотримання в усім своїм принципам. Їх терпінню як слухача і умінню підтримати розмову можна тільки позаздрити.По суті, зеленоокі люди мають більше позитивних рис вдачі, чим люди з очима іншого кольору. Вони віддають перевагу стабільності, але уміють і люблять пофантазувати. Можуть проявити себе з кращого боку в якості керівника. Є на сайті зелені очі?




89%, 8 голосів

11%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
7

Коментарі

120.07.17, 17:25

2% населення Землі мають зелeні очі...з них 1.5% - це відьми

    220.07.17, 17:26Відповідь на 1 від Хозяин- С

    2% населення Землі мають зелeні очі...з них 1.5% - це відьмиА я завжди думала, що відьми чорноокі і навіть трохи їх боюся...

      320.07.17, 17:32Відповідь на 2 від Голубка

      2% населення Землі мають зелeні очі...з них 1.5% - це відьмиА я завжди думала, що відьми чорноокі і навіть трохи їх боюся...ні читай http://bestinworld.ru/samyiy-redkiy-tsvet-glaz-v-mire/

        420.07.17, 17:47

        Зелені )

          Гість: viktor52

          520.07.17, 17:49

          из своего опыта,ну если глаза не карие, то очно зеленык, и попробуй возрази

            620.07.17, 18:00

            Да я даже в жизни ни разу не видел чистый зеленый цвет глаз Вот серо-зеленых дофига. У меня часто бывают

              720.07.17, 18:08Відповідь на 3 від Хозяин- С

              2% населення Землі мають зелeні очі...з них 1.5% - це відьмиА я завжди думала, що відьми чорноокі і навіть трохи їх боюся...ні читай http://bestinworld.ru/samyiy-redkiy-tsvet-glaz-v-mire/ оце дааа....

                820.07.17, 18:08Відповідь на 4 від Je-demeure

                Зелені )

                  920.07.17, 18:08Відповідь на 5 від Гість: viktor52

                  из своего опыта,ну если глаза не карие, то очно зеленык, и попробуй возрази

                    1020.07.17, 18:09

                    ого скільки вже є зеленооких
                    2% і всі на сайті

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна