хочу сюди!
 

Наташа

50 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Просто рак у відрі, а здається, що він захоплює цей світ

8

Коментарі

124.09.16, 15:35

всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....

    224.09.16, 15:36Відповідь на 1 від НеЖриМоэСало5

    всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить ?

      324.09.16, 15:42Відповідь на 2 від Neon@

      всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?

        424.09.16, 15:44Відповідь на 3 від НеЖриМоэСало5

        всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вами

          524.09.16, 15:49Відповідь на 4 від Neon@

          всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашно

            624.09.16, 15:50Відповідь на 5 від НеЖриМоэСало5

            всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашноНі, а має бути страшно ?

              724.09.16, 15:53Відповідь на 6 від Neon@

              всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашноНі, а має бути страшно?та ні,якшо вмієш борсч і мінет....

                824.09.16, 15:55Відповідь на 7 від НеЖриМоэСало5

                всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашноНі, а має бути страшно?та ні,якшо вмієш борсч і мінет....В тебе не дуже вишукані забаганки)))

                  924.09.16, 15:58Відповідь на 8 від Neon@

                  всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашноНі, а має бути страшно?та ні,якшо вмієш борсч і мінет....В тебе не дуже вишукані забаганки)))а втебе які?

                    1024.09.16, 16:03Відповідь на 9 від НеЖриМоэСало5

                    всі звірі їбуться раком,тіко абізяни і люди нальожа....Вас це бентежить?а Вас?Єврей чи шо мене тільки разом з Вамиразом, Вам нестрашноНі, а має бути страшно?та ні,якшо вмієш борсч і мінет....В тебе не дуже вишукані забаганки)))а втебе які?Ти дід Мороз?

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна