Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Маруся

35 років, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 35-40 років

Сектанська реклама - посміятись:)

Там ще багато...
1

Коментарі

анонім

110.09.11, 21:59

    210.09.11, 22:02

    Бонус к роликам:

    http://lurkmore.ru/Сектанты

      310.09.11, 22:06Відповідь на 2 від rutzit

      дякую, думаю багатьом буде корисним це посилання

        410.09.11, 22:07Відповідь на 3 від udzen

        Завсегда пожалуйста. Пишите, если что.

          510.09.11, 22:16

          Спасибо тебе (спаси_тебя_Бог) за распространение роликов, напоминающих людям о Боге!

            610.09.11, 22:25Відповідь на 5 від Alvo

            щиро надіюсь, що побачивши цей маразм люди скористаються власними місками, невже Ви не бачите що це смішно. А знаєте чому такі, як Ви не можуть створити дійсно креативну, якісну, дійову рекламу? Бо всі творчі люди - вільні люди, а раби творити не можуть

              710.09.11, 22:50Відповідь на 6 від udzen

              щиро надіюсь, що побачивши цей маразм люди скористаються власними місками, невже Ви не бачите що це смішно. А знаєте чому такі, як Ви не можуть створити дійсно креативну, якісну, дійову рекламу? Бо всі творчі люди - вільні люди, а раби творити не можуть Я как раз использовал ролики по тому назначению, по которому ты (если не против, обращайся ко мне тоже на "ты" ) их выложил: с удовольствием посмеялся ... Я тоже не считаю их особо креативными. Но поверь моему 15-летнему опыту маркетолога-рекламиста (и этому моему утверждению есть множество подтверждений в интернете), вовсе не самая креативная реклама является наиболее эффективной, т.е. выполняющей поставленные коммуникационные задачи.

                811.09.11, 21:49

                  914.09.11, 17:08

                  чому сектанти?
                  а взагалі кумедно! Сиішні вони, одурманені жидовськими казками!
                  Я ніяк не можу второпати, в чому мій гріх що я народився! О жиди замутили! За те що народився вже грішний! Тфу бля на ніх!