хочу сюда!
 

Лида

36 лет, водолей, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Я -атеїст.

предыдущая
следующая

Думки зприводу наближення неділі.

Нерозумію , ні у повному сенсі цього слова не розумію, як у XXI столітті можуть виникати навіть думки про релігію! Я досить довго міркував над ціею проблемою і от що мені здаеться.

Ми неправильно сприймаємо історію. Нам здається, що за період, що пройшов від кромальйонця до Homo Erektus а потім до Homo sapiens проводився якимось розвитком розуму. Виявляеться, що ні! А я вже не говорю про відому( так звану записану) історію. За останні 10-50 тисяч років ми абсолютно не змінились.

Хочете приклади? Будьласка. Чи багато наших сучасників не те, щоб розумніше, а хоча б здатні зрозуміти Сократа, а Езопа ? А де пітература рівня Есхіла? А наші лікарі можуть перевершити Парацельса?

Звалося б, чомуж людство так загальмувало, де ж дівся прогрес, що явно був до того? Відповідь одна - релігія! А особливо одна секта маленького блиськосхідного народу. Прогрес, неможливий без свободи духу, прогрес спільноти неможливий при винещенні найяскравіших представників ціеї впільноти.

Так зникли совіти і фашисти, так , надіюсь зникне і християнство, мусульманство і інша іудейська зараза.

А чому цього не трапилось до цього часу? Коли людину оббирае грабіжник вона противиться, але коли оббирає шахрай людина радо віддае свої цінності бо вірить шахраю, бо це і є основні методи шахрая - примусити жертву саму віддати добро. У цьому і криється вся сила релігії - обмани, підкори собі жертву і використовуй, як хочеш!

А невже релігіозні діячі тупі і цього не розуміють? Розуміють! Папа чи патріарх, напевно, ще більші атаїсти чим я. Але ж влада, особливо над розумом людей найбільший наркотик.


Ці мої записи лише пробна куля, у мене, звичайно є розширені міркування на цю(та і безліч інших) тем. Кому цікаво пишіть...
4

Последние статьи

Комментарии

12.04.10, 19:14

http://svaroh.al.ru/svarohs/sv-kol/kalend52.html - почитай, саме цю статтю, та і інші що там є... Досить цікаво та пізнавально... Головне примусити себе вдумливо прочитати, вельми багато там буков... ... Але не пожалкуєш. Точно.

  24.04.10, 18:38

  а Вас не смущает соседство есхила и рабства?

   35.04.10, 09:10

   Почему никто не читает мой блог?
   и там букав савсем немного...

    48.04.10, 10:18

    я не знаю ваш життєвий стаж але я думаю одне, що ви людина яка зневірилась в усьому через свій егоїзм!!!!!!!!!

     511.04.10, 08:06Ответ на 3 от Fred Krueger

     Почему никто не читает мой блог?
     и там букав савсем немного...
     Может неинтересно?
     Надо глянуть зайти...

      611.04.10, 08:19

      Так зникли совіти і фашисти, так, надіюсь зникне і християнство, мусульманство і інша іудейська зараза.Якраз совіти й змогли реалізувати атеїзм на державному рівні в масштабах цілої країни. А зникли совіти - відродилась релігія, й буйно цвіте з подачі нових руських, нових українців і з державною підтримкою. Таки то вона все ж не зникне...

       711.04.10, 08:26

       Чи багато наших сучасників не те, щоб розумніше, а хоча б здатні зрозуміти Сократа, а Езопа ? А де пітература рівня Есхіла? А наші лікарі можуть перевершити Парацельса?
       Звалося б, чомуж людство так загальмувало, де ж дівся прогрес, що явно був до того? Відповідь одна - релігія!
       Не зовсім з тобою згодний. Є ще одна причина того, що більшість наших сучасників настільки деградовані - алкоголізм. І це чи ненайголовніша причина більшості людських бід. Є ще наркотики, але це трохи інше.

        811.04.10, 08:28Ответ на 1 от RnR

        Еге ж. Вельми цікаво.

         911.04.10, 10:47Ответ на 5 от Harry Potter

         Т а не. //Если б неинтересно- то почитали и оставили б гневные комменты. А так- вообще, ноль посещений

          1011.04.10, 10:48

          Кстати, на эту же тему есть размышление.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая