Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

Тільки не подумайте, що я серйозно.......

 

Кінознавців (як і взагалі критиків та критику) не люблять в середовищі кінематографістів. У кінознавців є безліч таємних і відвертих ворогів. Над ними нерідко сміються, буває ув вічі, а поза очі, то й сам Бог велів…

“Я фільм не бачив, та скажу” – майже анекдотична фраза, що зазвичай  визначає кінознавця, над яким кепкують колеги по цеху, в основному, режисери, оператори, актори й т.ін., себто, люди, які вважають, що вони роблять кіно, а критики тільки словоблудять і розводять теревені на навколокіношні теми. Проте, як це не дивно на перший погляд, та професіоналізм кінокритика можна оцінити саме тим, скільки часу і на якому науково-пізнавальному рівні кінокритик буде просторікувати про фільм, якого в очі не бачив. Адже, погодьтесь, у кожній професії є свої таємниці і секрети, і ці таємниці і секрети глибоко приховані від сторонніх очей, проте вони існують, і буває так, що критик потрапляє в таку ситуацію, коли йому треба сказати своє вагоме слово про фільм, що він його ніколи не бачив.


2

Коментарі

122.01.10, 13:08

Ми не подумали, що Ви серйозно. )))

    222.01.10, 13:10Відповідь на 1 від N 47-ий

    дякую за розуміння

      Гість: Тираъ

      323.01.10, 04:37

      ыыыы

        423.01.10, 18:15

        чудові поради, бо, якщо серйозно, то справжній профі ніколи не може сказати, що він не бачив цього фільму, усі і так подумають, що він це каже несерйозно, бо інакше, який він профі ?

          525.01.10, 09:44Відповідь на 3 від Гість: Тираъ

            625.01.10, 09:45Відповідь на 4 від sevama

            чудові поради, бо, якщо серйозно, то справжній профі ніколи не може сказати, що він не бачив цього фільму, усі і так подумають, що він це каже несерйозно, бо інакше, який він профі ?Ви, звичайно, будете сміятися, але я знаю багатьох поважних людей, котрі так роблять