Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Юлия

42 роки, рак, познайомиться з хлопцем у віці 30-50 років

L'Arrivее d'un train en gare de la Ciotat


(Прибуття поїзда на вокзал Ла-Сіот)

 

 Якось у блозі мого знайомого я подивилась відео першого в історії кінофільму “Прибуття поїзда” братів Люм’єрів. Бачений тисячу разів сюжет вразив мене найперше тим, що ніхто із тих людей, що знаходяться в кадрі, не реагують на кінокамеру, вони навіть не дивуються, що їх знімають. Цей фільм справді повністю документальний. Він закарбував у своїх кадрах ще докінематографічну епоху. Ніхто з зображених на екрані людей ще не знав, що таке кіно, ніхто з них не відав, що саме воно переверне свідомість багатьох і введе людство у нову еру рухомих картинок.

Ці кадри, як відображення пралісу, що наповнений звуками доісторичних істот, як первозданний гук  перших людей, що не знають своєї природи.

У фільмах пізнішої доби навколо оператора й кінокамери завжди збиралися цікаві, і всі по черзі заглядали в об’єктив, залишаючи здивовано-захопливу усмішку. Як-то, у  документальних кадрах 20-х років завжди можна було побачити жваве зацікавлення чарівним апаратом...  А в  кадрах фільму “Прибуття поїзда”  цього ще немає, вони справді цнотливі й первозданні.

Напевно, це найкращий документальний ролик всіх часів... перший ФІЛЬМ!!!

3

Коментарі

130.11.09, 13:41

Згоден
Не меньш вражаючий другий фiльм французських братiв "Вихiд робiтникiв з фабрики" (1895), про те, як насправдi виглядали пiсля тяжкої працi та в чому ходили звичайнi заробiтчани-пролетарi до початку червоної чуми XX столiття...

http://www.kinopoisk.ru/level/1/film/266501/

    230.11.09, 13:43Відповідь на 1 від соnc

      330.11.09, 17:13

      Цікаво.

        430.11.09, 17:20Відповідь на 3 від N 47-ий

          Гість: vgvg1vgvg1

          51.12.09, 08:48

          І справді, дуже уважне спостереження, насправді так все і є. Чудово зауважено.

            61.12.09, 09:36Відповідь на 5 від Гість: vgvg1vgvg1

              Гість: Тираъ

              71.12.09, 14:41

                Гість: Тираъ

                81.12.09, 14:41Відповідь на 1 від соnc

                  91.12.09, 14:50Відповідь на 7 від Гість: Тираъ

                  Н

                    Гість: Тираъ

                    101.12.09, 14:54Відповідь на 9 від TatianaR

                    Все, мона починати. Тільки-но підключила комп на новий трафік. Чекаємо на Алекса

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна