хочу сюди!
 

Лилия

41 рік, скорпіон, познайомиться з хлопцем у віці 35-50 років

Кацапам

КАЦАПАМ

Орда катів
Звіряче стадо
Колонія скотів
Юрба мерців
Стовковище чортів
Збіговисько шакалів
Ви виплодків юрмище
Натовп виродків
Табун потвор
Антихристові діти
Дегенератів скупчення
Диявола загін
Галайстра вирожденців
В пеклі вам горіти
Не знати вам прощення
НАВІКИ!
Проклять людських не буде вам замало
Ще вистачить на сотні поколінь
Геєни вічної
А при житті зневаги
І кожному із вас цього незлічено разів.
АМІНЬ!
13

Останні статті

Коментарі

16.06.23, 23:14

Словник синонімів самоспалився з заздрощів.*

Гірко , звісно, але як то кажуть собачою мовою: "Не обобщай и обобщен не будешь ".

Якщо не лишилося серед них жодної доброї людини, то вже край!
Але це не так, було в!део, де їхні солдати казали:"Что же мы наделали"....отакої...+

    Гість: Inna_19

    27.06.23, 00:53

    Амінь!

      37.06.23, 05:16Відповідь на 1 від Vivyenn

      Словник синонімів самоспалився з заздрощів.*

      Гірко, звісно, але як то кажуть собачою мовою: "Не обобщай и обобщен не будешь ".

      Якщо не лишилося серед них жодної доброї людини, то вже край!
      Але це не так, було в!део, де їхні солдати казали:"Что же мы наделали"....отакої...+
      Я цього відео не бачила. Вони не зупинилися і зайшли на нашу землю, тому до них це теж стосується.

        47.06.23, 05:17Відповідь на 2 від Гість: Inna_19

        Амінь!

          57.06.23, 09:25

            67.06.23, 16:40Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

            Я розумію, але не усі того хотіли, присяга і все.

              77.06.23, 16:42Відповідь на 2 від Гість: Inna_19

              Амінь

                87.06.23, 20:28Відповідь на 6 від Vivyenn

                Я розумію, але не усі того хотіли, присяга і все.Тоді сходи в госпіталь або в сиротинець,можеш на кладовище зайти подивитись скільки свіжих могил добавилося про скалічені життя і знищене майно промовчимо,а потім будеш розповідати про не всьо так однозначно і нє всєх под одну гребенку.Як можна бути таким упоротим на другому році війни.

                  97.06.23, 23:40Відповідь на 8 від Дормідонт

                  Другому ? Де ти вчівся рахувати? Або Крим і Лугадонщіна не рахуються? А ковід мало життів забрав, і забирає. Я не можу ненавидіти людину лише за те, що вона кацап. Є певні вчінкі за якими саме ця людина заслуговує саме такої , або іншой думки і оцінки.
                  Те, що пропонуєш ти, немов звинувачувати за кольором шкіри, віросповіданням, статевими ознаками.
                  Вірш цієї дівчіни то є крик душі, але навіть вона розуміє, що з усякого правила є виключення.

                    108.06.23, 05:52Відповідь на 9 від Vivyenn

                    Те, що пропонуєш ти, немов звинувачувати за кольором шкіри, віросповіданням, статевими ознаками.
                    Вірш цієї дівчіни то є крик душі, але навіть вона розуміє, що з усякого правила є виключення.
                    Це не стосується кацапів,навіть отой чмоня за роки незалежності,впевнений у власній величі і відноситься до нас як до другого сорту-хохли,малороси,2 дня в гарячєй войнє,не треба тішити себе ілюзіями що є дибіли,а є нормальні-нормальні просто хочуть захопити яУкраїну та знищувати націю такими ж методами,як білорусів,вони вже і мови своєї не знають здебільшого.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна