Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Як змінити свою свідомість.


Запитання:
якщо програму з комп'ютера видаляють
шляхом деінсталяції, то як видалити обмежуючу свідомість "програму"?

Відповідь: під дією обмежувальної програми, нашу свідомість починає "глючити".
Спочатку ми втрачаємо радість життя, потім виникають розчарування, потім:
депресії, чи хвороби. Люди думають, що і розчарування і хвороби є нормальними, природними явищами, що, так і має бути, що  це і є справжнє доросле життя.

Насправді: і втрати радості життя, і  хвороб - можна запобігти.
Як?
Зрозумівши, що проблеми, депресії та хвороби несуть у собі можливість змінити життя, і у цьому сенсі вони є дарунками Живого Світу кожній людині.

Для де-інсталяції обмежувальної програми у нашій свідомості, необхідно зробити три кроки.

Перший - взнати що це можливо, та захотіти цього. Щось всередині нашої свідомості опирається визнанню духовної природи реальності. Так діє сама обмежувальна програма.

Наступний крок - пошук нових знань. Більшість людей, зацікавившись духовною стороною світу, поринають в езотерику. Насправді, езотерика є досить бурхливим потоком, у якому дуже важко зорієнтуватися, та виплисти на чистий
простір духовної реальності.

Останній крок найважливіший:  зайняти чисту позицію очікування (нагадаю, що позицією називається ставлення людини до світу, до інших людей, до самої себе):

В одній з попередніх бесід ми наводили приклад людини, яка сидить на березі річки та дивиться на воду.
Ця людина знає, що по воді пливуть до неї подарунки - все, чого вона бажає для себе від життя.
Вона знає, що подарунки вже існують, що вони вже належать їй так само, як і ріка,
адже це річка є її життям.
Не потрібно переживати, метушитися, пришвидшувати хід часу, штовхати річку.

МАЄМО ПРОСТО ДОВІРИТИСЯ.

Таке очікування само по собі дарує радість та наповненість, і в якусь мить ви, можливо, помітите, що вже не існує ні вас ні берега, а тільки спокійний та чистий потік життя.

З Повагою,...
10

Коментарі

анонім

115.11.09, 21:47

ужо лучше

    215.11.09, 22:00Відповідь на 1 від анонім

    Що саме?

      315.11.09, 22:31

      . Весьма интересно. пару комментов.
      1) ИМХО, в самом деле, ОЧЕНЬ ВАЖНО узнать и захотеть, что есть "духовное самоосознание". Хотя это вовсе не есть не только достаточное, но даже и не необходимое условие. ИМХО. Это будет просто частью эрудированности.
      2)"Эзотерика" потому так и названа, что есть СКРЫТОЕ ЗНАНИЕ. И в него просто так не "нырнешь". А то, во что ныряют большинство из "заинтересовавшихся и захотевших" - это обычная эКзотерика. Т.е. псевдоэзотерические знания, которые как раз и открыты для праздно интересующихся.
      3) 3-й ,ИМХО, самый важный шаг из перечисленных.Позиция должна быть именно ЧИСТОЙ. Тогда есть шанс.

        416.11.09, 12:42

        як можна зробити третій крок роблячи другий?
        Тобто, як можна завмерти в очікуванні якщо ти все одно шукаєш?

          517.11.09, 00:46Відповідь на 4 від Руде диво

          Друзі, дякую за коментарі та запитання.
          Я прочитав їх, і раптом відчув, як по шкірі побігли мурашки.
          Ваш текст несе духовну енергію, та надихає мене.
          Вже рік не відчував такого стану.
          Пишу відповідь,
          Дякую

            Гість: Деінде

            625.11.09, 15:33

              725.11.09, 16:11

                826.12.09, 01:02

                особисто для мене на сьогоднішній день це найактуальніша проблема... дякую

                  912.10.10, 19:05

                  Про те що не потрібно переживати, метушитися, пришвидшувати хід часу, штовхати річку, я абсолютно згодна, адже йоги, які займаються медитаціями , і в процесі цього взагалі нічого не думають, а лише намагаються залишатися у спокої та "злитися" із енергією Космосу.
                  Дякую!!! Ти геній!!!!