Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Марта

48 років, козоріг, познайомиться з хлопцем у віці 50-60 років

Один з найвідоміших палаців України.





Замок Підгірці - один з найвідоміших палаців України. Збудований у 1640 році і називався Східним Версалем (а не просто так його називали! ). Замок вважався одним з найкрасивіших у Європі.
Кажуть, що привид Білої Пані, дружини польського гетьмана Станіслава Ржевуського, блукає замком Підгірців. Кажуть, що чоловік-деспотичний вбив свою молоду дружину, замуровавши її у стіні підземелля.
Зараз у палаці - санаторій, де віднослюються люди,які хворіли на туберекльоз.

Светлана Назирова


6

Коментарі

119.03.24, 10:10

под санаторий и это правильно.. но как- то на картинке всё пустынно

    219.03.24, 12:15

    Та де це???

    Расположен на востоке Львовской области в селе Подгорцы.

    Случайно вспомнил по какому то травелу.)))

      319.03.24, 18:24Відповідь на 1 від _ vs_

      под санаторий и это правильно.. но как- то на картинке всё пустынноВ реальності ще страшніше, замок розвалюється і коштів держава на реставрацію не виділяє.
      Ще років 10 , а може й менше , і замку не буде без реставрації...

        419.03.24, 18:25Відповідь на 2 від The Martian

        Та де це???

        Расположен на востоке Львовской области в селе Подгорцы.

        Случайно вспомнил по какому то травелу.)))
        Від Львова не далеко, туди екскурсії возять...

          519.03.24, 19:07Відповідь на 3 від Голубка

          под санаторий и это правильно.. но как- то на картинке всё пустынноВ реальності ще страшніше, замок розвалюється і коштів держава на реставрацію не виділяє.
          Ще років 10 , а може й менше , і замку не буде без реставрації...
          наверное, так и будет
          если до войны не было желающих отреставрировать, то сейчас и подавно ..
          но я писал , пустынно, в смысле, безлюдно.. хотя, может, все спали , после плотного обеда)

            619.03.24, 20:05Відповідь на 4 від Голубка

            пошти за углом)) тока меня во Львов и даром не заманят

              720.03.24, 00:15

              А звідки інфа про те, що там санаторій? Як мені відомо, то було ще за совку, в 40-х роках. А в нульових його передали до Львівської нац. галереї мистецтв і з тих пір це пам'ятка мистецтва. Я б прибрав про санаторій, бо неправда.
              Його періодично реставрують, але коштів як завжди не вистачає, але зайти всередину можна. Навпроти - красивий костел-усипальниця, його фотку теж непогано було б викласти.