хочу сюди!
 

Анастасия

41 рік, риби, познайомиться з хлопцем у віці 42-48 років

"Сходи смерті"



Будь-якої миті часу в атмосфері Землі відбувається 1800 гроз.





8

Коментарі

121.07.23, 12:10

    221.07.23, 12:51Відповідь на 1 від Вурдалак

      Гість: _Сонечко_

      321.07.23, 21:35

      я не зрозуміла, як користуватися зеленою газетою...

        421.07.23, 21:54Відповідь на 3 від Гість: _Сонечко_

        я не зрозуміла, як користуватися зеленою газетою...У цій газеті є насіння, газету просто присипають землею і з*являються сходи, мололді паростки рослин...
        Так садять моркву у нас, на смужки паперу намазують кисіль і посипають насінням. А коли підсохне -
        смужки паперу з насінням кладуть у рівець і присипають землею, поливають і чекають сходів...

          Гість: _Сонечко_

          521.07.23, 22:00Відповідь на 4 від Голубка

          я не зрозуміла, як користуватися зеленою газетою...У цій газеті є насіння, газету просто присипають землею і з*являються сходи, мололді паростки рослин...
          Так садять моркву у нас, на смужки паперу намазують кисіль і посипають насінням. А коли підсохне -
          смужки паперу з насінням кладуть у рівець і присипають землею, поливають і чекають сходів...
          Дякую за роз'яснення. Тепер знатиму.
          Одразу видно, що не маю досвіду працювати на землі..

            621.07.23, 22:35

            а я верю в домовых. у меня их несколько было . в своё время я даже делала игрушечных домовят и те, кому дарила, говорили, в доме стали происходить странные вещи и ещё знаю, если домовому не нравится хозяин, домовой пакости делает. две реальные истории знаю.

              722.07.23, 05:45

              "після прочитання газету просто викидати, її використовують як розсаду"...

              _

                822.07.23, 08:41Відповідь на 6 від bagheera

                а я верю в домовых. у меня их несколько было. в своё время я даже делала игрушечных домовят и те, кому дарила, говорили, в доме стали происходить странные вещи и ещё знаю, если домовому не нравится хозяин, домовой пакости делает. две реальные истории знаю.Так, читала про це у свій час

                  922.07.23, 08:43Відповідь на 7 від Mykolaj_58

                  "після прочитання газету просто викидати, її використовують як розсаду"...

                  _
                  Не викидати, а садити і щось виросте.
                  Але мене хвилює один аспект,адже фарба друкарська мабуть отруйна...

                    1022.07.23, 09:59Відповідь на 9 від Голубка

                    Это делают на полосках туалетной бумаги

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна