хочу сюди!
 

Славушка

48 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 45-55 років

Загадкові "кам'яні сховища" в горах Перу. ...



На вулкані Келімуту можна побачити три різнокольорові озера.  Вода кожного з них змінює свій колір вже тисячі років. Індонезія




9

Коментарі

130.06.23, 13:09

    230.06.23, 15:06Відповідь на 1 від GalinaKiev

    дякую

      330.06.23, 15:07

      Про героин не могу знать. От пива сначала больше кривился. А вот чай с тортом это было как само собой с самого садика, А может и яслей.) А мені чай підвищує тиск, тому більше п*ю воду

        430.06.23, 20:29

        Кофе ещё ещее. Я вообще уже гипертоник. Но мы же не варим чифир. И потому чай №1. Как чёрный, цейлонский, так и зелёный, китайский. Даже не представляю жизнь без него.Більше люблю зелений зранку.
        Я теж гіпертонік, але кави дуже хочеться, деколи балую себе кавою...

          530.06.23, 23:06

          А як думаєте ви, чи справді той інфрачервоний звук, який ми навіть не чуємо, може бути таким небезпечним?Звук не може бути інфрачервоним - лише світло. А от інфразвукові коливання існують і дійсно небезпечні.
          Наші внутрішні органи мають свою частоту коливань, вона складає приблизно 5-10 Гц. І коли у зовнішньому середовищі виникають такі коливання, як, скажімо, при "голосі моря" - передвіснику шторму, то виникає резонанс. Амплітуда коливань усіх органів стрімко зростає, буквально розриваючи тіло зсередини.

            630.06.23, 23:13Відповідь на 5 від Бес Понятия

            А як думаєте ви, чи справді той інфрачервоний звук, який ми навіть не чуємо, може бути таким небезпечним?Звук не може бути інфрачервоним - лише світло. А от інфразвукові коливання існують і дійсно небезпечні.
            Наші внутрішні органи мають свою частоту коливань, вона складає приблизно 5-10 Гц. І коли у зовнішньому середовищі виникають такі коливання, як, скажімо, при "голосі моря" - передвіснику шторму, то виникає резонанс. Амплітуда коливань усіх органів стрімко зростає, буквально розриваючи тіло зсередини.
            Щиро вдячна за пояснення.Цікаво

              71.07.23, 18:24