Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

Справжній український гопак і рухи, яких більше не танцюють.

Справжній український гопак і рухи, яких більше не танцюють.
Гопак 1953 рік. Унікальні кадри. Деякі з цих рухів вже не танцюють. Гопак з роками вироджується (втрачаються деякі бойові рухи). Отакий рух як на 1:02 хвилині і на 1:18 хвилині – зараз вже не танцюють.







13

Коментарі

18.04.23, 20:21

Нагадує танці дервішів у трансі. Чесно кажучи, вважав гопак і гуцульський аркан театральними постановками більше.

    28.04.23, 20:39Відповідь на 1 від NoTaRь

    Нагадує танці дервішів у трансі. Чесно кажучи, вважав гопак і гуцульський аркан театральними постановками більше.Я теж так думала, а воно он як, виявляється, ще й бойові прийоми у гопаку...

      38.04.23, 20:45Відповідь на 2 від Голубка

      Нагадує танці дервішів у трансі. Чесно кажучи, вважав гопак і гуцульський аркан театральними постановками більше.Я теж так думала, а воно он як, виявляється, ще й бойові прийоми у гопаку...Не думаю, але нехай

        48.04.23, 21:07Відповідь на 3 від NoTaRь

        Нагадує танці дервішів у трансі. Чесно кажучи, вважав гопак і гуцульський аркан театральними постановками більше.Я теж так думала, а воно он як, виявляється, ще й бойові прийоми у гопаку...Не думаю, але нехайМоже колись використовувала, а потім - тільки танець...

          Гість: Inna_19

          58.04.23, 21:13

            68.04.23, 23:11Відповідь на 5 від Гість: Inna_19

            дякую

              79.04.23, 07:36Відповідь на 1 від NoTaRь

              Общеизвестно, что гопак был разминкой перед боем.

                89.04.23, 07:42Відповідь на 2 від Голубка

                Гопак у давні часи вважався бойовим танцем язичницьких жерців (волхвів), що сприймався як сакральне дійство, зрозуміле для втаємничених, пізніше використаний запорожцями Запорозької Січі у XVI—XVIII ст. Тому, спочатку у ньому брали участь виключно чоловіки. Танець виконувався козаками.

                  99.04.23, 08:40Відповідь на 7 від Юрий Васильев

                  Общеизвестно, что гопак был разминкой перед боем.Розминка перед спортивними змаганнями, перед боєм сили бережуть

                    109.04.23, 08:54

                    На 1.49 парень выполняет бедуинский прыжок. Защита от выстрела (из лука). Резко уменьшается площадь поражения тела. Танцы всех народов имеют смысл, и боевой в том числе. Как-то учиться нужно было.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна