Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

33 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

На щастя, татусі все більше зацікавлені ...)))

Одним із прекрасних явищ 21 століття стало, якщо бути точніше, стає усвідомлене батьківство. Все більше пар замислюються про рівне партнерство в такому важливому питанні, як дітонародження. Адже ні для кого не є таємницею, що вирощувати зайчиків на галявині, коли твій годинник пробив уже дванадцять, а ти сам наче гарбуз, це ух яке непросте заняття. Заняття, яке зазвичай лягало на плечі мам. На щастя, татусі все більше зацікавлені у безпосередньому, включеному батьківстві, і це чудово!

Вирішивши підсвітити одну зі сторін батьківства під кодовою назвою «декрет», шведський фотограф Йохан Бавман створив фотопроект, у якому зняв батьків, які вирушили у «відпустку» для догляду за дитиною.

Фредрік Янсон та його син Оссіан




Андреас Бергстрем та сини Сем та Еліот...
 


Хуан Карденаль із сином Іво та донькою Альмою 
 

Проект «Шведські батьки» створений для того, щоб показати той невеликий відсоток тат, які хочуть провести перші місяці життя зі своїми дітьми.

Тьорд ван Вайєнбург і Тім

 

Йонас Фальдт з доньками Сірі та Ловіс 
 


У Швеції одна з найщедріших політик щодо відпусток для догляду за дитиною. Загалом держава надає до 480 днів оплачуваної відпустки.

Урбан Норд із сином Хольгером

 

Ола Ларссон та Густав 
 

 

Метою заохочення батьків є просування ґендерної рівності.

Мартін Гагнер із донькою та сином Вальдемаром




Джон Валлін та малюки Інес та Йоханнес 
 


Але навіть незважаючи на державну підтримку, зовсім невеликий відсоток батьків має своє право на декрет.

Маркус Баргквіст з Тедом і Сігге


 
 
Луї Кулау із сином Елінгом

 

Однією з цілей цього проекту є бажання фотографа познайомити світ із цікавою шведською батьківською системою.

Фредрік Аппельберг із донькою Майкен

 
Йоран Севелін з малюком Лів

 

А друга мета — надихнути батьків зі всього світу проводити більше часу зі своїми маленькими дітьми, які потребують рівної участі і мами, і тата.

Петер Херкель з донькою Мірою

 
 
Патрік Баррсетер і крихта Ейра

 

При всьому цьому Йохан Бавман не хоче прославляти унікальність цих тат у ключі «який же молодець», применшуючи материнські заслуги. Навпаки, він створює середовище для обговорення «Чому ці батьки стали унікальними».

(з мережі )


11

Коментарі

127.10.22, 08:45

    227.10.22, 09:48

    Обзавидовалась. В нашей семье и в семьях моих родных и знакомых отцы не могли оставить работу хотя бы на краткое время.

      327.10.22, 10:04Відповідь на 1 від Андрій1961

        427.10.22, 10:05Відповідь на 2 від GalinaKiev

        Обзавидовалась. В нашей семье и в семьях моих родных и знакомых отцы не могли оставить работу хотя бы на краткое время. Так, у нас не часто таке побачиш...

          527.10.22, 12:53

            627.10.22, 15:36Відповідь на 5 від Влад Ли

              728.10.22, 08:00

              - Любий, я вже хочу Дітей !
              - А я ні !
              - Так, але ж скоро в Школу,
              то ж пора забирати їх від Бабусі !

              (розмова в кінці Літа)

                Гість: _Сонечко_

                828.10.22, 08:12

                  Гість: _Сонечко_

                  928.10.22, 08:16Відповідь на 4 від Голубка

                  спочатку треба вирішити питання з гендерною нерівністю в країні... не секрет, що у чоловіків буває більша зарплатня.. тому я і сказала - буває.
                  а загалом подружжя саме може домовитись про розподіл сімейних обов'язків, якщо в сім'ї панує злагода та мир.

                  так. таке зустрінеш не часто. зворушливі фото. дуже-дуже. дякую.

                    1028.10.22, 17:13

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна