Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Ліда

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 46-56 років

Пам"ятаєш першу вчительку? )))

   



9

Коментарі

131.08.19, 09:38

Я пам"ятаю свою Марію Іванівну. Вже її нема Була найінтелігентніша у всій школі. Ніколи не підвищувала на нас голос, ніколи нікого не обзивала образливими словами. Проте всі її слухались і навіть запеклі двійочники згадують її добрим словом. Бо не кричала, зате застібала особливо безтолковим гудзики, поправляла бантики, шапки і шарфики, приходила додому, щоб розібратися, чого дитина так погано вчиться. Світла їй пам"ять

    231.08.19, 09:51

      331.08.19, 10:30

      Конечно. Местечко Бурштын возле Станислава, теперь уже Ивано-Франковска. Нас, первоклашек, было пятеро, а с нами в одной классной комнате был еще и третий класс - их было четверо. Мы были русскоязычные. Наша учительница, Галина Ипатьевна, прекрасно с нами справлялась. Хотя мы не сразу справились с ее отчеством. На первых порах, понятное дело, звали ее Галиной Лопатьевной. Но уже в ноябре мы переехали в Станислав, и в моей новой школе была новая учительница - старенькая Наталья Андреевна. Всего я училась в 6 школах. Лучшей была Станиславская, сиречь, Ивано-Франковская. Все прочие, включая Киевскую, ей в пометки не годились. А лингафонные кабинеты там в 1963 году были лучше, чем в Киевском университете в 1980.

        431.08.19, 11:28

          531.08.19, 12:01

          вчителя іноді фашисти та садисти особливо паскудна була вчителька руцької мови і літератури.

            631.08.19, 12:04

            Я как-то читать научилась без учителей.

              731.08.19, 15:16Відповідь на 1 від nasinynka

              Я пам"ятаю свою Марію Іванівну. Вже її нема Була найінтелігентніша у всій школі. Ніколи не підвищувала на нас голос, ніколи нікого не обзивала образливими словами. Проте всі її слухались і навіть запеклі двійочники згадують її добрим словом. Бо не кричала, зате застібала особливо безтолковим гудзики, поправляла бантики, шапки і шарфики, приходила додому, щоб розібратися, чого дитина так погано вчиться. Світла їй пам"ятьЯ теж свою пам"ятаю: Паша Устимівна, хороша, добра, спокійна...

                831.08.19, 15:16Відповідь на 2 від Андрій1961

                  931.08.19, 15:17Відповідь на 3 від GalinaKiev

                    1031.08.19, 15:17Відповідь на 4 від Стрийко Зеник

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна