хочу сюди!
 

Людмила

39 років, лев, познайомиться з хлопцем у віці 35-43 років

Про ТО, ЗМІНИ в проходженні. Напівофіційно. БЮРОКРАТІЯ ЗМІН У ТО

чуваки. чуть незабув: коли проходите ТО то не у вас ні у власника авто неповинно бути заборгованості зі сплати штрафів.

якщо виїздите по довіреності і власник авто проживає у донецьку, ваше авто в києві, то вам доведеться їхати у виконавчу службу донецька і там брати довідку чи не має власник авто заборгованості. потім шукат ивиконавчу в києві де брати довідку для себе. вопшим гемору більше.

без довідки з виконавчої ТО не проведеть. довідка покищо безкоштовна. тільки в черзі півдня простоїте поки довідку випешуть. а потім півдня пробігаєте за начальником поки він поставить підпис і печать, а потім ще скільки пощастить будете чекати реєстрації.

 

 коли проходити медогляд обовязково потрібно мати при собі паспорт і військовий квиток. якщо мед  довідку н е за бабло купуєте.  якщо ви колись відкосили від арміні типу через "я псих" то ТО вам не бачити.

 

я на техогляд згаяв тиждень. це при тому що маю знайомих гайців, лікарів. нікому нічого неплатив. хоча пропонував. відмовляються. все хочуть по закону.

4

Коментарі

14.02.10, 16:50

мало предлагал, все хочут больше (на мелочевке облом палиться...)

    24.02.10, 17:37

    Актуально. )

      35.02.10, 08:47Відповідь на 1 від kosmofil

      100 грн. щоб без довідки. це не мало.

        45.02.10, 09:31Відповідь на 3 від gam-ua

        Блин, я лох , весь пакет обошелся в 1500

          55.02.10, 09:41Відповідь на 4 від kosmofil

          то на 1500 куб мені з усім обішовся десь в 500 грн.
          чого з тебе стільки стягли?

            65.02.10, 09:43Відповідь на 5 від gam-ua

            1,6 куб, по факсу документы, ч.з. 3 дня забрал...