хочу сюди!
 

Катерина

42 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 43-50 років

Заміна сайлентблоків. М 412


нижній ричаг москвича підвіски я нарешті відкрутив. лише один маленький болтик з гійкою не піддавався. здавалося щоб його відкрутити потрібно зняти двигун. жодним ключем неможна було підлізти. вирішив обрізати його болгаркою. на це зважувався два дні. 2 дні думав якже його всетаки туди закрутили.

   і нарешту взяв болгарку. заліз з іншого боку тільки хотів її включити і..... ЕВРИКА! гайку я відкрутив менше ніж за хвилину. а здавалося що підлізти просто ніяк. просто потрібно було з іншог8о боку заглянуи.

на фото нижній лівий ричаг. збираюся замінти сайлентлоки на ньосму. вибив резинову втулку. залишилась металева обойма. в книжках рекомендують провести випресування спеціальним пристроем. в мене його нема.

тому я раджу взяти пилку по металу заставити її як видно з фото і розпиляти навпіл втулку. але уважно, гловне не пошкодити корпус. потім все баз гемору можна вибити.

пресуючи чи забиваючи сайлентболки раджу їх та посадочне місце натерти милом. торді все жде дуже добре, майже без опору. маслом не мажте, пробував, гірше.

дотримуйтесь техніки безпеки, це ваше здоровя та життя.

 

шановні читачі, запрошую до реєстрації і подачі заміток із власного досвіду.

2

Коментарі

110.07.09, 09:19

"сайлентблоків" "сайлентлоки" "сайлентболки"

Так что же мы все-таки заменяем?

    210.07.09, 09:22Відповідь на 1 від CKB

    дякую. але всім і так зрозуміло. але якщо хочеш я поясню тобі особисто в коментах що таке сайлентблоки. якщо ти справді незнаєш. а помилки не столь важни. це ж не медицина.

      310.07.09, 09:24Відповідь на 2 від gam-ua

      дякую. але всім і так зрозуміло. але якщо хочеш я поясню тобі особисто в коментах що таке сайлентблоки. якщо ти справді незнаєш. а помилки не столь важни. це ж не медицина.Та не, спасибо. У меня вообще автомобиля нет, так что возиться с подобными страшными деталями, слава богу, не придется

        410.07.09, 09:26Відповідь на 3 від CKB

        ти щаслива людина

          510.07.09, 09:28Відповідь на 4 від gam-ua

          ти щаслива людинаЗнаю

            анонім

            610.07.09, 09:35Відповідь на 1 від CKB

            сайентологов

              710.07.09, 09:41Відповідь на 6 від анонім

              геварича давно небачив.

                Гість: СДЧ

                810.07.09, 11:11

                питання, але чесно, тобі с москалем не впадло єбатися?

                  910.07.09, 11:57Відповідь на 8 від Гість: СДЧ

                  чесно, не дуже. аби запчастини були. це гловна проблема. наш міський глова купив якусь тачку, ну типу вітчизняну. їх випустили щось близько тисячі, ексклюзив. так от запчастин тепер на неї незнайде. партія була пробна. канешно можна було б щось друге. але на інше в мене грошей ще нескоро вистачить. а ставлячи ВАЗ і Москвич я виберу москвич. ці машини витриваліші. прикинь, авто майже 30 років без капіталки виходило і живе. на спідометрі коли я купив М було 111111. так от це при тому що спідометер десь з 1990 не працював.

                    1010.07.09, 12:08Відповідь на 9 від gam-ua

                    спідометрі коли я купив М було 111111. так от це при тому що спідометер десь з 1990 не працював.
                    Круто...

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна