Сьогодні послухаємо trance та суміжні стилі. Серед усіх клубно-танцювальних стилів він є одним із наймелодійніших — аж настільки, що навіть далекі від подібної музики люди можуть дослухати деякі треки до кінця.
1. Киянин Владислав Кудін (Alter Future) грає trance із 2011 року.
2. Андрій Стеценко (Andrew StetS) із Кропивницького грає й на живих інструментах, однак уподобав собі електронну танцювальну музику. Тут він заміксував харківську групу Pur:Pur на чолі з Натою Сміріною.
3. Євген Смирнов (Omnia), народжений у Донецьку, грає trance із елементами progressive house. Він є один із найвідоміших українських трансовиків, а тому має можливість співпрацювати з багатьма вокалістами й навіть знімати повноцінні кліпи.
4. Ольга Цепкало з групи Contrabanda відома слухачам принаймні з 2001 року. Час від часу вона "пропадала" то у Швеції, то у США, однак завжди поверталась на Батьківщину. Окрім рок-співів, Ольга також співпрацює з діджеями, й виходить непогано. Ethereal Sea — DJ зі США.
5. Two & One — це Михайло Гасяк із Ужгорода. Наталія Єскова (Крижановська) — співачка з Херсону, чий ніжний голос можна почути в багатьох треках із трансовиками з різних країн.
Сподіваюсь повернутися до цього стилю пізніше, а зараз — до побачення!
Вашій увазі пропонується чергова збірка приємної спокійної музики з України.
1. Тріо Один в каное народилося у Львові на початку 2010-х. Музиканти є самоучками й також мають роботу, не пов'язану з музикою. Організацією концертів займаються самотужки. Ірина Швайдак пише пісні та співає їх, Устим Похмурський грає на гітарі, Ігор Дзіковський — на перкусії. Попри мінімалізм у звучанні пісні чомусь беруть за душу. Особливо — ця.
2. Група Electromush переспівує пісні народів світу в сучасній електронній обробці. Музиканти не гребують експериментувати з різними предметами, що взагалі-то не є музичними інструментами. Солістка Петра вже співала в нас раніше, але не з учасниками групи. Колектив очолює електронщик-клавішник Богдан Бутов, на бас-гітарі грає Сергій Усик, на ударних — Микола Томасишин та Анатолій Шмаргун. Послухаймо литовську народну пісню.
3. Киянка Тетяна Янковська, поспівавши в колективах Preslee та Devil Race, вирішила зайнятися сольною кар'єрою. Весь музичний матеріал пише сама в себе вдома.
4. Hana Bartok із Чопа Закарпатської області взяла собі псевдонім на честь угорського композитора Белли Бартока. Закінчивши консерваторію за класом скрипки, вирішила заспівати свої авторські пісні. Виходить непогано.
5. Алла Московка, народжена в Полтаві, з дитинства займається музикою. Під час навчання в Києві з 2002 року вона проспівала 2 роки в Tomato Jaws разом із Наталією Жижченко (Onuka). Деякий час була DJ та вокалісткою в київських клубах, із 2007 року стала новою солісткою та авторкою пісень групи Gorchitza. З 2012 року, підписавши контракт із відомим західним лейблом Firework Sound, почала сольну кар'єру як Alloise. 2014 року її кліп потрапив на екрани MTV USA — уперше для музикантів із України. Будемо слідкувати за подальшими успіхами співачки.