«Медвін: Книжковий світ 2010»

З 11 по 14 листопада у Києві відбудеться тринадцятий міжнародний книжковий виставка-ярмарок

                            «Медвін: Книжковий світ 2010»

              (вул. Фізкультурна, 1, експоцентр «Спортивний»)


11 листопада о 12.00 годині видавництво "Навчальна книга - Богдан" запрошує на

        презентацію книги для дітей  англійської письменниці

                Джаклін Вілсон
«Історія Трейсі Бікер»


       


          


           На вказаній презентації відбудеться акція "Одягни Трейсі!
"

Кожен охочий зможе придбати картонну ляльку Трейсі та модну одежину для неї

          
 

Культура та мистецтво в Україні. Арт-вертеп презентує

Мистецька Агенція  «Арт-Вертеп» запрошує до співпраці в регіонах:

офіційних представників, журналістів, фотографів, дизайнерів, керівників проектів до редакції порталу ARTVERTEP.COM:  керівників напрямків, адміністраторів, фотографів, журналістів, дизайнерів, блоґерів

Резюме, запитання, пропозиції тощо надсилайте:

[email protected]

МА «Арт-Вертеп» представляє:

4 листопада, 16:00 в Краєзнавчому відділі дніпропетровської обласної бібліотеки (пр. Карла Маркса, 18)відбудеться Презентація книги «Остапа Загачівського Спогади штрафняка».

[ Читати далі ]

Культура та мистецтво в Україні. Новини й афіша від artvertep.co

МА «Арт-Вертеп» представляє:  4 листопада, 16:00 в Краєзнавчому

  • відділі дніпропетровської обласної бібліотеки (пр. Карла Маркса, 18) відбудеться Презентація книги «Остапа Загачівського Спогади штрафняка».
  • 5 листопада, 18:00. У рамках «Підмогильний-Фест» в Музеї „Літературне Придніпров`я уперше в Дніпрі Олександр Ірванець! Підскарбій Бу-Ба-Бу, поет, драматург, прозаїк
  • 13 листопада, м. Дніпродзержинськ (укр. назва Кам‘янське).  Етно-Ф`южн Вечорниці від гурту «Вертеп»: «Назад у минуле або Back in USSR» Великий концерт гурту «Вертеп» в Арт-Клубі «ТОРБА». Вартість квитка – 30 грн, початок о 20-й! Запрошуємо в подорож з Дніпра від «Білокнижника» (вул.Червона Площа, 3).  Вартість подорожі туди-назад 40 грн. Запис за телефоном (0562) 33-55-82 Після 6-річної перерви - «Вертеп» в «ТОРБІ»!   Сольний Концерт в «козацькому місті рок-н-ролу», в легендарному арт-клубі, де починала свою історію сучасна українська рок-музика. В період з 2001 по 2003 рік «Торба» була дебютним концертним залом для багатьох сучасних гуртів: «і ДМГ», С. Бабкін і О.Че, Ступені і «ЛЮК», Вертеп і Топінамбури,  Хобот і Со

[ Читати далі ]

Рассел Мінс.ЛІдер Руху американських індіанців (AIM)

  • 21.10.10, 15:57
"...мені здається, щоо єдиний можливий спосіб спілкування зі світом білих
- це через мертві, висушені листя книги. Насправді, мені байдуже, чи досягнуть мої слова вух білих чи ні.  За всю свою історію
вони вже продемонстрували, що не  здатні ні бачити , ні чути - вони
можуть лише читати (звичайно є винятки, але винятки тільки
підтверджують правила
").

... "на всіх язиках" говори...

Декілька слів, що завжди стануть у пригоді

http://20slov.ru/

Арт-вертеп представляє

Вітаємо з передвиборчими перегонами! Наш вибір – Осінні принади, створення актуальних мистецьких подій та інформування ВАС про НайЦікавіше в Культжитті країни! Гідного нам святкування Покрови, проводжаємо сезон «Вулиці» та Шануймо «МАМАЯ»!

МА «Арт-Вертеп» представляє: 

[ Читать дальше ]

12 жовтня – Свято українського словника

12 жовтня 2010 року в Києві відбудеться Свято українського словника.

 

Ареса заходу: вул. Артема, 1/5.

 

Ініціатор: Український мовно-інформаційний фонд НАН України спільно з видавництвами «Довіра», «Наукова думка» та спеціалізованим магазином «Словники-Самобранки».

 

Мета: захід покликаний популяризувати українську книжку, насамперед науково-популярну літературу (енциклопедії, словники та довідники), яка є фундаментом для поглибленого вивчення та фахового використання української мови.

http://old.telekritika.kiev.ua/notices/2010-10-05/56368?theme_page=110&

З Індійських джерел

  • 27.09.10, 11:54
Мені дуже сподобались ці настанови до життя, тому я хочу опублікувати їх у своєму блозі
Суперечка - це форма агресії. У ситуації суперечки людину найлегше вибити з колії, оскільки саме під час суперечки людина максимально відкривається, це дозволяє агресорові легко вторгнутися в свідомість співрозмовця.
Тому ні за яких обставин не відповідайте на образи. Не відповівши на образу, ви втамуєте її, вона відлетить від вас і повернеться до того, хто виявив її.
Ні за яких обставин не проявляйте агресію. Таким чином ви заощадите енергію і використаєте її задля свого блага, задля блага інших людей.
Не відповідайте на питання, що ставляться зі злими намірами. Пам'ятаєте, що є питання руйнівні і ті, що створюють. Люди, що по-справжньому розуміють вас, зазвичай не ставлять запитань. А якщо і ставлять, то роблять це в дуже м'яко, намагаючись не образити. Таке запитання не здійснює насильства над плином вашої власної думки, не прагне перевести плин ваших думок в інше, далеке для вас русло. Руйнівне ж запитання ставиться тільки з тією метою, щоб вчинити над вами тиск, приборкати вашу волю, підпорядкувати ваші думки.
Але є способи, за допомогою яких ви можете уникнути небажаного впливу на вас. По-перше, не потрібно зважати на образи. По-друге, посміхніться, посмішка – це не тільки запорука вашого успіху, а й «Страшна сила» в боротьбі з агресією.

Сімнадцятий Форум видавців у Львові!!!

Видавництво «Навчальна книга – Богдан» братиме участь у Сімнадцятому Форумі видавців у Львові , який проходитиме з 16 по 19 вересня у Палаці мистецтв (вул. Коперника, 17)

 

Програма презентацій видавництва:

 16 вересня 12.00-12.45 – презентація дитячих художньо-пізнавальних видань Євгена Білоусова «Тарасове перо», «Лесина пісня», «Степан Руданський – поет, перекладача, лікар» (стенд № 246) 12.00-12.45 – творча зустріч із письменницею, українознавцем Марією Чумарною та презентація її нових книг (Голубий зал Палацу Потоцьких) 13.00-13.25 – презентація нових перекладних видань для дітей: «Томасіна» Пола Ґелліко, «Моя сім’я та інші звірі» Джеральда Даррела,  «Туре Свентон, приватний детектив» Оке Гольмберга (стенд № 246) 13.30-13.45 – автограф-сесія письменника Сергія Ухачевського та презентація його детективних повістей «Стіна. Осінні ілюзії» (стенд № 246)  14.00-14.45 - автограф-сесія перекладача сходознавця Романа Гамади, презентація укладених ним нових антологій (стенд № 246) 15.00-15.25 – автограф-сесія  письменника, журналіста Олександра Вільчинського та презентація його детективних повістей «Неврахована жертва. Суто літературне вбивство» (стенд № 246) 15.30-15.45 - презентація нових поетичних антологій «Книга життя», «Книга смерті», «Книга любові», упорядкованих Борисом Щавурським (стенд № 246) 16.00 – автограф-сесія письменниці, українознавця Марії Чумарної та презентація її нових дитячих книг «Кумедна читанка. Від А до Я», «Так чи не так» (стенд № 246) 16.00-16.45 – творча зустріч із перекладачем, сходознавцем Романом Гамадою та презентація нових антологій, укладених ним (Голубий зал Палацу Потоцьких) 16.00-16.45 - творча зустріч із письменницею Лесею Романчук та презентація її нових романів «Лицарі любові і надії», «Місто карликів 2» (Музей етнографії та художнього промислу) 16.30-17.00 – презентація подарункового видання «Кобзаря» та вибраних творів для шклярів у «Кобзарику» Тараса Шевченка (стенд № 246)

 17 вересня 11.00-11.25 – презентація видань для найменших читачів: «Вереснята» Станіслава Бондаренка, «Сумна історія» Григорія Фальковича, «В Поторочі чорні очі» Анатолія Григорука, «Кіт пита у кота» та «В гостях у білочки» Анатолія Камінчука (стенд № 246) 11.00-11.45 - творча зустріч із письменницею Лесею Романчук та презентація її нових романів «Лицарі любові і надії», «Місто карликів 2» (Голубий зал Палацу Потоцьких) 11.30-12.00 – автограф-сесія письменника Віктора Мельника та презентація його детективної повісті «Двійник невідомого контрабандиста» (стенд № 246) 12.30-12.45 – презентація нових дитячих поетичних збірок Романа Скиби «Перевіршики» та «Рибне місце», ілюстрованих незвичайними техніками - ілюстрації на склі та з пластиліну. Автограф-сесія поета Романа Скиби та художника-ілюстратора Ганни Осадко (стенд № 246) 13.00-13.25 – презентація українських дитячих книг: «Пригоди Сновиди та його друзів»  Віктора Васильчука, «Стрибаюче місто» Світлани Прудник, «Велика повітроплавна подорож» Андрія Куркова, «Заповіді блаженств» Віри Паронової (стенд № 246) 13.30-13.45 – презентація нових навчально-ігрових видань «Зіркова мандрівка» Василя Теслі (стенд № 246) 14.00-14.45 – автограф-сесія поета, літературознавця Івана Лучука та презентація його нових літературних робіт (стенд № 246) 14.00-14.45 – презентація серії дитячих книг шведського письменника та ілюстратора Свена Нордквіста  «Пригоди Петсона і Фіндуса» («Петсон, Фіндус  і переполох на городі», «Петсон, Фіндус  і торт на іменини», «Як Фіндус загубився», «Петсон, Фіндус  і намет»,  «Полювання на лиса») (Цоколь) 15.00-15.25 - автограф-сесія письменника Володимира Лиса та презентація його нового детективного роману «Жінка для стіни» (стенд № 246) 15.30-15.45 – презентація нового фантастичного твору Романа Росіцького «Місія» (стенд № 246) 16.00-16.30 –  презентація книги Валентина Корнієнка «Осіння ластівка» (стенд № 246) 17.00-17.45 – творча зустріч із поетом, літературознавцем, упорядником низки поетичних антологій Іваном Лучуком та презентація його нових літературних робіт (Дзеркальний зал Палацу Потоцьких) 17.00-18.00 - творча зустріч із автором книги «Авторське право у видавничій справі» Володимиром Коноваленком (Укрсоцбанк, пл. Міцкевича, 5) у рамках Бізнес-форуму

 18 вересня 11.00-11.45 – Автограф-сесія Олександра Єсаулова та презентація його нового роману «Переможців не судять» (стенд № 246) 11.00-11.45 – презентація серії книг «Український детектив».  Презентацію веде письменник, журналіст Олександр Вільчинський. Участь беруть Сергій Ухачевський, Олександр Мельник, Володимир Лис, директор та головний редактор видавництва «Навчальна книга – Богдан» Богдан Будний (Дзеркальний зал Палацу Потоцьких) 11.00-11.45 – презентація дитячих поетичних збірок Романа Скиби «Перевіршики», «Рибне місце» та майстер-клас із пластиліну ілюстратора цих книг  - Ганни Осадко (Цоколь) 12.00-12.45 – автограф-сесія письменниці Лесі Романчук та презентація її нових романів «Лицарі любові і надії» та «Місто карликів 2» (стенд № 246) 13.00-13.25 – презентація підручників нового покоління «Математика. 1, 2, 3, 4 клас» Наталі Будної та Марка Беденка для дітей, які хочуть вчитися краще, та учнів, що вивчають математику поглиблено (стенд № 246) 13.30-13.45 – автограф-сесія Володимира Коноваленка та презентація його книги «Авторське право у видавничій справі» (стенд № 246) 14.00-14.45 - автограф-сесія письменниці Ніни Фіалко та презентація її нових романів «Дві обручки» та «Кохання з першого погляду» (стенд № 246) 15.00-15.45  – читання-презентація першої книги перекладного англійського тритомного фентезі «Лексикон Демона» Сари Різ Бреннан. Зустріч із перекладачем книги - Наталею Дьомовою   (стенд № 246) 16.00-16.45 –презентація аудіо-книги «Такі собі казки» Ред’ярда Кіплінґа (презентацію ведуть перекладач книги Володимир Чернишенко та бард Юлія Броварна)  та презентація перших україномовних дитячих видань письменниці Джаклін Вілсон «Історія Трейсі Бікер» і «Дитина-валіза» (презентацію ведуть перекладач Володимир Чернишенко та художник-ілюстратор Ганна Осадко) (стенд № 246) 17.00-17.25 – презентація видань для вищої школи: «Англійська мова для фармацевтів: Навчальний посібник для студентів фармацевтичних відділень навчальних медичних закладів І–ІІІ рівнів акредитації» Іванни Захарчук, «Художня обробка паперу» Тетяни Ковальчук,  «Українські Карпати. Ландшафтоно-рекреаційні ресурси» Володимира Гетьмана, «Практичні заняття з української мови для студентів юридичних спеціальностей» Мирослави Криськів, «Політична географія та геополітика України» Мирослава Дністрянського, «Лексикологія німецької мови» Богдана Гінки,  «Спортивний відбір: теорія та практика. У 2 книгах»  Леоніда Сергієнка, «Лікарські рослини для вашого здоров’я» Михайла та Наталії Гарбарців, «Історія світового футболу» Левка Легкого (стенд № 246) 17.30-18.00 – презентація нових словниково-навчальних видань: «Великий польсько-український, українсько-польський словник термінології сучасного бізнесу» Станіслава Домагальскі, «Латинсько-український словотвірний словник» в упорядкуванні Петрової Г., «Польский язык за 4 недели. Интенсивный курс польского языка с компакт-диском» та «Польська мова за 4 тижні. Інтенсивний курс польської мови з компакт-диском» Можени Ковальської  (стенд № 246)

 19 вересня 12.00-13.00 - презентація серії дитячих книг шведського письменника та ілюстратора Свена Нордквіста  «Пригоди Петсона і Фіндуса» («Петсон, Фіндус  і переполох на городі», «Петсон, Фіндус  і торт на іменини», «Як Фіндус загубився», «Петсон, Фіндус  і намет»,  «Полювання на лиса»).  (стенд № 246)  14.00-15.00 – презентація видання Юрія Іллєнка «Юрка Іллєн

Увага!!! Навчання за кордоном!!!!

Задля порозуміння між націями, а також розвитку юного покоління України, починаючи з 1992 року  діє американська програма
FLEX (future leaders exchange - обмін майбутніми лідерами).
Вже лизько 20 тисяч старшокласників з'їздили до Америки, навчаючись академічний рік в американських школах і живучи в американських сім'ях.


Детальніше:

http://apps.americancouncils.org/FLEX/?q=node/3
і на
http://www.americancouncilskyiv.org.ua/

Від України щороку їде від 250 до 300 школярів.
І ось восени стартує черговий етап (FLEX 2011-2012).