Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Элла

44 роки, стрілець, познайомиться з хлопцем у віці 40-54 років

Культура та мистецтво в Україні. Арт-вертеп презентує

Мистецька Агенція  «Арт-Вертеп» запрошує до співпраці в регіонах:

офіційних представників, журналістів, фотографів, дизайнерів, керівників проектів до редакції порталу ARTVERTEP.COM:  керівників напрямків, адміністраторів, фотографів, журналістів, дизайнерів, блоґерів

Резюме, запитання, пропозиції тощо надсилайте:

[email protected]

МА «Арт-Вертеп» представляє:

4 листопада, 16:00 в Краєзнавчому відділі дніпропетровської обласної бібліотеки (пр. Карла Маркса, 18)відбудеться Презентація книги «Остапа Загачівського Спогади штрафняка».

[cut text="Читати далі"]

[cut text="Читати далі"]

Новини коротко

      4 листопада - м. Хмельницький, Арт-паб «68», вул. Подільська 93. 5 листопада -         м. Київ, вул. Велика Васильківська 17, 7 листопада - м. Донецьк, клуб         "Ганджубас", бульвар Шевченка 3, 20:00
  • 4 листопада в м. Черкаси. Творчі зустрічі зОлександром Ірванецем! 11:20 –  
      Педагогічний Університет ім.Богдана Хмельницького, 15:00 – Технологічний     університет!
  • 5 листопада у театрі ім. Леся Курбаса, що у Львові відбудеться акустичне дійство  на вірші Мар’яни Савки та під музичне відлуння Ореста Шарака.  Мар’яна Савка віддавна експериментує із власними віршами, влаштовуючи із звичайного читання маленькі поетичні вистави, де головними дійовими особами є слово і голос. Або слово і звуки. поетка читатиме вірші під музичний супровід Ореста Шарака, актора театру Леся Курбаса, що водночас є тонким музикантом-імпровізатором та грає на рідкісних етнічних інструментах. «Тінь Риби» - найновіша книга поетки.
  • 05 листопада у Луганськупройде Фестиваль Сучасного Мистецтва «СУМ», повідомляє агенція культурних-індустрій ПРО
  • 07 листопада. 12:00-14:00. Відкриття пам'ятного знаку учасникам антибільшовицького повстання 1920 року в селі Легедзинена Черкащині. Дивись спільноту на ФейсБуці!
  • 12 листопадакультовий дніпропетровський theperformanceclubMasterShmidt, представляє ще один регулярний майданчик сучасного мистецтва у Дніпрі. Клуб «Дом Кабаре» (вул. Гопенр 4-а (2-й поверх). Відкриватимуть його відомі харків`яни гурт LюK  та гурт «Масса Причин»
  • Оголошено Перший всеукраїнський конкурс барабанщиків.   
  • з 6 до 11 листопада  у Львівському палаці мистецтв "МУДАКИ. Арабески"-  цикл різножанрових короткометражок, присвячених епідемії соціально-культурного нігілізму, що охопила українське суспільство. Програма фесту:

Арт-Вертеп рекомендує:

Фестивалі

Київ:

Харків: 04-14 листопада. V Міжнародний конкурс виконавців на українських народних інструментах ім. Гната Хоткевича. Дніпропетровськ: 05 листопада.Ес Соя* та Макс Волохань Донецьк Запоріжжя: Кременчук 20 листопада. Творческий вечер Сергея Горюновича

Луганськ:

Фестиваль сучасного мистецтва «СУМ» Луцьк 06 листопада. Перкалаба в Луцьку в клубы Майдан

Львів:

Одеса

Полтава:

06 листопада.  «45 ЕН» у мистецькій пивниці «Сто доріг» Сімферополь 16.10-27.11.2010. Вперше в Симферополі - «Тюремна» виставка Нове на сайті: Новий автор - Тетяни Дідоренко. Авторська вишивка Купити почитат

11

Коментарі

14.11.10, 09:49

А что такое "вертеп"?

    24.11.10, 09:52Відповідь на 1 від CKB

    А что такое "вертеп"?по-перше, привіт!
    по-друге,
    ветреп -це
    http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF

      34.11.10, 09:53Відповідь на 1 від CKB

      А что такое "вертеп"?Верте́п (ст.-слав. вьртьпъ):

      * Вертеп — устаревшее название пещеры, сохранившееся в церковнославянском. В вертепах (пещерах или катакомбах) первые христиане вынуждены были скрываться от преследований;
      * Вертеп — воспроизведение сцены Рождества средствами искусства (театр, скульптура и т. п.). См. также Рождественский Вертеп;
      * Вертеп — народный украинский кукольный театр, в котором играют сцены на библейские сюжеты. См. Вертепная драма;
      * Вертеп — большой ящик, разделённый на два этажа, в котором размещён кукольный театр. См. Раёк.
      * Вертеп — в переносном смысле (от вертепов разбойников) притон; место разврата и (или) преступлений.

        44.11.10, 09:55Відповідь на 2 від TatianaR

        А что такое "вертеп"?по-перше, привіт!
        по-друге,
        ветреп -це
        http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF
        Здрасьте, Татиана.
        Ссылку на википедию я и сам могу найти. Но в том-то и дело, что любое из определений этого слова у меня ну никак не вяжется с простым украинским словом "арт"

          54.11.10, 10:03Відповідь на 4 від CKB

          А что такое "вертеп"?по-перше, привіт!
          по-друге,
          ветреп -це
          http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF
          Здрасьте, Татиана.
          Ссылку на википедию я и сам могу найти. Но в том-то и дело, что любое из определений этого слова у меня ну никак не вяжется с простым украинским словом "арт"

          Думаю, що у даному випадку слово "вертеп" було б доречно тлумачити, як вистава, або ще краще - ляльковий мандрівний театр, в якому відбувається Різдвяне дійство - так зване щорічне розігрування сценок народження Ісуса Христа.

          А український арт, себто мистецтво, хочеш ти цього чи ні, все ж існує... І думаю, не такий він уже (арт) поганий

            64.11.10, 10:11Відповідь на 5 від TatianaR

            по-перше, привіт!
            по-друге,
            ветреп -це
            http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D1%80%D1%82%D0%B5%D0%BF
            Здрасьте, Татиана.
            Ссылку на википедию я и сам могу найти. Но в том-то и дело, что любое из определений этого слова у меня ну никак не вяжется с простым украинским словом "арт"
            Думаю, що у даному випадку слово "вертеп" було б доречно тлумачити, як вистава, або ще краще - ляльковий мандрівний театр, в якому відбувається Різдвяне дійство - так зване щорічне розігрування сценок народження Ісуса Христа.

            А український арт, себто мистецтво, хочеш ти цього чи ні, все ж існує... І думаю, не такий він уже (арт) поганий
            Мне кажется, что больше подходит "притон, место разврата". А Арт - это все выпендреж. Настоящее искусство называется искусством.

              74.11.10, 10:13Відповідь на 6 від CKB

              [

              А український арт, себто мистецтво, хочеш ти цього чи ні, все ж існує... І думаю, не такий він уже (арт) поганий
              Мне кажется, что больше подходит "притон, место разврата". А Арт - это все выпендреж. Настоящее искусство называется искусством.

              я б не була так похмуро налаштованою, а подивилась і на назву і на слово арт трохи веселіше

                84.11.10, 10:16Відповідь на 7 від TatianaR

                [

                А український арт, себто мистецтво, хочеш ти цього чи ні, все ж існує... І думаю, не такий він уже (арт) поганий
                Мне кажется, что больше подходит "притон, место разврата". А Арт - это все выпендреж. Настоящее искусство называется искусством.
                я б не була так похмуро налаштованою, а подивилась і на назву і на слово арт трохи веселіше
                Ну ладно. Мне слово "разврат" тоже нравится.

                  94.11.10, 10:28Відповідь на 8 від CKB

                  [

                  А український арт, себто мистецтво, хочеш ти цього чи ні, все ж існує... І думаю, не такий він уже (арт) поганий
                  Мне кажется, что больше подходит "притон, место разврата". А Арт - это все выпендреж. Настоящее искусство называется искусством.
                  я б не була так похмуро налаштованою, а подивилась і на назву і на слово арт трохи веселіше
                  Ну ладно. Мне слово "разврат" тоже нравится.
                  ладно, так тому и бить