Хто така людина-совок? Загадка соціологіі.
- 25.02.24, 09:51
Можливо, це той хто насамперед дуже не любить будь які різкі зміни та відповідальності.
Нехай скромна пайка, але щоб вона була кожен день. Нехай кар"єра не дуже, але й відповідальність щоб була не дуже, "біть баклуши". До того ж карє"ри у СРСР здебільшого розподіляє начальство.
За якихось причин совків складно назвати цілеспрямованими. Їм багато не треба. З 8 до 5ти на роботі потім грам 200 у генделі чи за парканом, потеревенити про бридких американців. Ну трошки полаяти начальство. Потім додому. Почавкати вечерю.
Ну звісно історія довго на місці не стоїть. І тепер "людина радянського виховання" починає стогнати за стабільним минулим, навіть за купою дефіциту. Та "надо понять і простіть". Ціни високі, а на роботі починають вимагати більшу відповідальність за виробництво.
Я знайшов, здається на що ціни справді високі, а тоді низькі. Це мабуть тодішня дешева коммуналка, нє? Бо вона забирає зараз найбільше з споживчого кошика у пересічного громадянина.
А так перерахувати споживчу можливість по іншим категоріям товарів, начебто не дуже змінилось. Тоді з першого погляду начебто дешево, але дефіцит + низька якість, і купляли на ринках, і навіть на темних риннках, вже за іншими цінами.
Але взагалі, хто такі совки? "Состояніє души", чи соціальна приналежність? Бо й на розитому заході трапляються "реднекі" ("люмпени - невдахи"?), що вічно буркотять.
Вони, кажуть, головна база "рудої дині" (Трампа, кремлівського агента "Козиря").
І до 2х річчя масштабного вторгнення россійсько-фашистських загарбників в Україну.
І до 2х річчя масштабного вторгнення россійсько-фашистських загарбників в Україну.