хочу сюда!
 

Лелечка

39 лет, лев, познакомится с парнем в возрасте 39-45 лет

Статистика українського автопрому

Вирішив зайнятися статистикою виробництва (складання) автомобілів українськими заводами. Як не дивно, вдалося дещо відкопати. Правда, є два віаріанти — загальна статистика випуску моделі (де добре) і статистика по рокам (це ще краще, але вдається знайти дані лише за один рік). Дещо вдається вирахувати математичним аналізом (віднявши від загальної кількості, кількість моделі певного покоління). Ну і, звісно, в статистиці враховуються моделі в усіх кузовах — тобто, неможливо дізнатися, скільки зробили, наприклад седанів і універсалів. Хоча, взагалі, й це непогано.

Дійшов до висновку, що в нормальних об'ємах (сотнями тисяч штук) виготовляли лише деякі російські ВАЗи, Ланос/Сенс і Таврії. Шкод збирають багато. Але якщо розподілити по конкретних моделях, то виходять лише десятки тисяч екземплярів.
2

Комментарии

112.06.20, 17:45

На жаль, продукція нашого автопрому нах нікому не потрібна.

  212.06.20, 18:26Ответ на 1 от БезЛица

  На жаль, продукція нашого автопрому нах нікому не потрібна.Не зовсім. У світі теж перевиробництво і складнощі зі збутом. Масових моделей навіть світові гіганти не випускають.

   314.06.20, 23:21

   Дещо вдається вирахувати математичним аналізом (віднявши від загальної кількості, кількість моделі певного покоління).
   Словосполучення "математичний аналіз" досить весело сприймається у поєднанні з відніманням. Це скоріше алгебра і теорія чисел, а не аналіз.

    415.06.20, 11:58Ответ на 3 от Nech sa paci

    Дещо вдається вирахувати математичним аналізом (віднявши від загальної кількості, кількість моделі певного покоління).Словосполучення "математичний аналіз" досить весело сприймається у поєднанні з відніманням. Це скоріше алгебра і теорія чисел, а не аналіз.Так. Але ж треба замислюватися що від чого віднімати.

    До речі, десь загубив дані про випуск Skoda Fabia MkI. Все інше познаходив.

     515.06.20, 12:39Ответ на 4 от max245

     Та я розумію. Але ж не інтеграли...