Профиль

novasich

novasich

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

Важные заметки

події у творчому житті Музичної Академії

 • 23.01.20, 00:09

Про сенсаційні події у творчому житті Музичної Академії України, Максим Тимошенко, ректор НМАУ ім. П.І.Чайковського розповів в ефірі Чорноморської телерадіокомпанії. Що викликало буквально шквал відгуків від студентів і викладачів на Фейсбуці. Дещо процитуємо.

А ефір радимо переглянути цінителям музичного мистецтва!

-Якщо з якоїсь причини у Вашому житті наразі не вистачає мотивації, просто перегляньте інтерв’ю нашого Ректора Максим Олегович Тимошенко
Я називаю це: «зробити із неможливого – можливе…»
Та довести кожному, що варто лише захотіти та почати діяти..
Рухаємось далі! До нових перемог та нових незабутніх історичних подій в житті нашої академії!
Vivat Academia! – написала
Victoria Buleeva

Величезна робота! Це той приклад, коли не тільки цікаво працювати, а і реально бачити результати змін!!!-з ФБ.

Olena Prutko зауважила – приємно й радісно спостерігати як розквітає найгарніший ВНЗ країни і така талановита молодь так тепло відгукується про місце свого навчання.
Так тримати. а ми із нетерпінням чекатимемо на вас знову!

Ivanna Kabka Дякуємо за роботу!!!!Дякуємо за любов та повагу до митців,людей які роблять історію культури України!!!!Здоров’я та подальших успіхів!!!
Жанна Закрасняна Прекрасна промова.реальні справи! Успіхів!У Вас все вийде!

Екологічна катастрофа у смт. Солотвино

 • 21.01.20, 13:21

Екологічна катастрофа у смт. Солотвино давно привертає увагу громадськості та ЗМІ України, оскільки вона за масштабами та соціально-економічними наслідками набула загальнодержавного значення.

Навколо Солотвинського родовища кам’яної солі виникла надзвичайна екологічна ситуація, результатом чого ще 10 років тому(!) стала втрата діючих шахт, повна аварійна зупинка роботи солевидобувного підприємства, деградація ландшафту, виникнення дестабілізованого рельєфу, розвиток величезних проваль навіть за межами гірничого відводу діючих шахт, а також припинення функціонування унікального підземного відділення спелеосанаторію Української алергологічної лікарні (УАЛ), діяльність якого була пов’язана з гірничими виробками шахт.

Для вирішення проблеми у 2016 році у Солотвині місяць щоденно працювала Експертна консультативна місія, очолювана представниками Європейської комісії, яка дійшла висновку щодо високої ймовірності подальших катастрофічних наслідків затоплення шахт та рекомендувала посилити систему управління ризиками в регіоні. Це стало поштовхом для розробки та реалізації масштабного проекту ImProDiReT -Вдосконалення Стратегії зменшення ризиків стихійних лих в Закарпатській області.

За написанні та реалізацією масштабного проекту взялася Агенція регіонального розвитку Закарпатської області. Автори проекту від Агенції – Волошин Валентин і Таїсія Симочко – спільно з європейськими колегами, підготували та подали проект на конкурс і отримали фінансування від Генерального Директорату з питань цивільного захисту та гуманітарної допомоги (DG ECHO).

Місія Проекту ImProDiReT – це, перш за все, розробка скоординованого спільного плану дій для зменшення ризику стихійних лих та спрямованого на захист та підвищення стійкості населення Закарпатської області, їх навколишнього середовища, власності та культурної спадщини.

До команди проекту ImProDiReT були залучені представники Мережі експертів з підвищення стійкості (ResilienceAdvisorsNetwork (RAN)), Агенція регіонального розвитку Закарпатської області (ARDZ), Технічного університету Дельфту (TU Delft), Інституту геологічних наук НАН України (IGS-NASU) та Головної школи пожежної служби (MSFS) з Польщі. Проект керується координаційною групою, що складається з представників усіх п’яти організацій. Як бачимо, ідея – цікава, команда – потужна.

Пройшло майже два роки від початку проекту – час підводити підсумки.

26 грудня 2019 року відбулося засідання Наглядової Ради Агенції регіонального розвитку Закарпатської області щодо реалізації проекту, де було озвучено ряд порушень зі сторони директора Агенції Поповича В.В.

Під час аналізу загального проміжного звіту виявилась заборгованість за 7 місяців з оплати експертам проекту за угодами цивільно-правового характеру, зафіксована фальсифікація звітності робочого часу за проектом не була навіть надана можливість працювати в офісі агенції, і роботу довелось проводити в приміщеннях ОДА та навіть кафе.

Враховуючи вище перераховані порушення виникає ризик міжнародного скандалу який приведе до економічного розриву та непорозуміння між Україною та європейськими партнерами. На сьогодні співпраця з європейськими донорами – одна із пріоритетних завдань української влади. І нереалізація грантових програм закриє вхід потужним інвестиційним кампаніям на ринок України.

Члени Наглядової Ради вирішили провести кваліфікованими спеціалістами розширений аудиту діяльності та звітності за проектом.

Для прозорого звітування   перед європейськими донорами та для  уникнення зловживань зі сторони директора Агенції, пропонується Закарпатській облдержадміністрації та Закарпатській облраді відсторонити Поповича В.В. від робот до закінчення повної фінансової перевірки та договірної діяльності організації під час реалізації проекту, адже звітування неправдивими витратами може  привести до порушенням умов партнерства і  негативно вплинути на майбутню співпрацю з європейськими фондами.

Зазвичай, подібні дії викликають недовіру між партнерами та несуть репутаційні ризики для держави.   Дуже важлива щоб  такі масштабні і важливі грантові проекти показували прозорі і реалістичні факти, а не фантазію керівника  Агенції.

Чекаємо вольове рішення обласної влади!

Ольга Петренко, експерт

Це справжній прорив у міжнародній співпраці

 • 20.01.20, 20:22

Чергове досягнення Національної музичної академії України – співпраця з Музичною Консерваторією Йонг Сю То – Сінгапур!

-Це справжній прорив у міжнародній співпраці з провідними Консерваторіями світу! – заявив музичний оглядач Ю.Луценко.

-Я гордий відзвітувати громаді, що міжнародні обрії нашої Академії розширюються!

Підписано угоду про співробітництво з Музичною Консерваторією Йонг Сю То, яка є частиною Національного університету Сінгапуру, що стабільно протягом багатьох років входить до двадцятки кращих університетів світу, а Консерваторія – беззаперечний лідер у регіоні.

Угоду підписали з ректором Консерваторії, всесвітньо відомим піаністом професором Бернардом Ланскі. @ Yong Siew Toh Conservatory of Music – повідомив ректор Національної музмчної академії імені П.І.Чайковського Максим Тимошенко.

Професор Бернар Ленскі є міжнародним діячем на міжнародному рівні понад 25 років як адміністратор, піаніст, науковий співробітник, продюсер звукозапису та режисер фестивалю, декан музичної консерваторії Йонг Сью Тох Національного університету Сінгапуру. В даний час він є президентом Музичної асоціації директорів Південно-Східної Азії та членом Ради Європейської асоціації консерваторій. Він отримав медаль з державного управління (срібло) в рамках національних нагород Дня Сінгапуру 2019 року.

Народжений у Кернсі, Австралія, його навчання та кар’єра привели його до життя в Брісбені, Парижі, Лондоні, Кембриджі та Сінгапурі. З 1994-2006 рр. Він був членом дирекції школи музики та драми ім. Гілдхолла, де керував аспірантурними та ансамблевими програмами. У 2001 році він був лауреатом- стипендіатом школи Гільдія.

Як піаніст, він виступав по всій Австралії, Південно-Східній Азії, Китаю, Великобританії та в більшості європейських країн, працюючи і записуючи головним чином із струнними гравцями та співаками в камерній музиці, змішаному концертному та лекційно-концертному поєднаннях.

З 2005 року він проживав у резиденції художника в Ла-Лойнштайн, Франція. В даний час він регулярно співпрацює з австралійським піаністом Стівеном Еммерсоном над мистецькими дослідницькими експериментами та проектами звукозапису, останні в першу чергу приєднані до творів композитора Ендрю Шульца.

Він організував ряд фестивалів та концертних серій в Австралії, Великобританії, Греції, Франції та Швейцарії.

Протягом останніх 25 років він регулярно займався мистецькими дослідженнями та розглядами навчань та викладання, а публікації надруковані в Австралії, Великобританії, Бельгії та Швейцарії.

Як продюсер звукозапису він продюсував для “Декки”, “Кентавра” та “Класики віолончелі”.

Музична консерваторія Yong Siew Toh (китайська: ) (консерваторія YST), школа Національного університету Сінгапуру (NUS), є першою музичною консерваторією Сінгапуру, розташованою в консерваторії Drive Off Kent Ridge Crescent. В основному це ступінь бакалаврату, вона пропонує денну форму навчання за 20 спеціальностями, що веде до ступеня бакалавра музики (відзнаки), а також програми для студентів і молодих художників НУШ. Консерваторія YST підтримує студентську когорту з 220 бакалаврів, які отримують повну фінансову підтримку за рахунок державних грантів, тресту Йонг Ло Лін та інших донорів. Тут також розміщено календар виступів близько 200 концертів щорічно.

Веб-сайт
http://www.ystmusic.nus.edu.sg/

У 1999 році доктор Тоні Тан, тодішній віце-прем’єр-міністр Сінгапуру, запропонував створити консерваторію в Сінгапурі в рамках університету. Тоді у 2001 році було підписано угоду між Національним університетом Сінгапуру та Інститутом Пібоді з Університету Джона Хопкінса, щоб розробити те, що повинно було називатися Сінгапурською консерваторією музики. Д-р Стівен Бакстер, колишній декан Інституту Пібоді, був призначений засновником, а пан Гох Юв Лін був призначений головою-засновником його Правління.

У 2003 році консерваторію було перейменовано на музичну консерваторію Yong Siew Toh на знак визнання подарунка Yong Loo Lin Trust в розмірі 25 мільйонів доларів США на честь покійної пані Йонг Сью Тог. Він також привітав його вступний клас із 72 учнів, що складають спеціальні оркестрові інструменти, фортепіано та композицію. У 2006 та 2007 роках відбулося офіційне відкриття нинішньої будівлі консерваторії YST та вступного класу випускників відповідно. Фонд Yong Loo Lin згодом зробив ще один внесок у розмірі 25 мільйонів доларів США у 2008 році, надавши Консерваторії YST загальним подарунком у розмірі 50 мільйонів доларів США, який відповідав фінансуванню Міністерства освіти, Сінгапур.

Музика України

найняти підрозділ фсб, відомий під назвою ольгінська ботоферма

 • 18.01.20, 14:58

Яким чином заступниця міністра культури Ірочка Подоляк змогла найняти підрозділ фсб, відомий під назвою ольгінська ботоферма?

Як вона на них вийшла? Скільки заплатила? І чому вони її послухали і після перевірки замовлення взяли?

Логіку ловите? Удар на сайт Музеї України зі статею Лариси Ніцой про дивні подвиги Ірочки…

Далі хак-атака і масові скарги в ФБ на сайт Музеї України – конкретно – стаття Ніцой. 15 профілей. Музеї України забанені на ФБ!
Відповідно, путіністи вирахували наш антипутінський сайт Балтика-прес і з тих же 15 профілей блокують і його!!!

Просто якесь свято тупорилості!
При цьому, всі оті 15 профілей фсб, що скаржилися на статтю Лариси Ніцой, а потім на антипутінські статті Балтика-прес, збережені адміністрацією Фейсбука і є прямим доказом співпраці вищого державного чиновника – заступника міністра культури Ірини Подоляк з російськими спецслужбами.
Як все просто!
То хто такий Садовий і його партія Самонеміч?
Палитесь на дрібницях…
А от стосовно Ірочки Подоляк – якби у нас було нормальне СБУ, було б негайно розпочате контррозвідувальне провадження… Дєфачка спалилась…
Вже приймуть до партії медведчука…

Результати перевірки радо опублікуємо!

Партія снайперів

Гроші є, розуму не треба…

 • 16.01.20, 11:45

Тупуватим  містечковим чиновницям не можна давати владу і гроші. Обмежений інтелект штовхає їх до дурнуватих вчинків, які вони навіть не можуть осмислити. Гроші є, розуму не треба…

Яскравий приклад примітивізму – нова заступниця міністра культури, молоді і спорту Елочка, пардон, Ірочка Подоляк. Це просто анатомічний приклад розумової обмеженості, який можна розміщувати у підручниках!

Дівчинці нарешті легально (не вкрала ж!) нарахували рекордні 16 тисяч доларів зарплати і премії за кілька тижнів роботи на новій посаді. І дах відразу зірвало!

Відома письменниця Лариса Ніцой написала про це у Фейсбуці. Сайт “Музеї України” передрукував http://www.museum-ukraine.info/?p=8225

під заголовком

Лариса Ніцой: Можна дізнатися розцінки мінкульту? За що Подоляк отримала 394 000 грн.

В соцмережах почався відвертий регіт з кадрових рішень недолуго-випадкового міністра Бородянського, який взагалі неграмотний, не вміє писати ні російською, ні українською мовами і навіть не знає івриту! Що у часи правління іудейської секти Хабад є мало не злочином перед Любавицьким ребе… Як такі люди зможуть достойно зустріти Мошіаха? (До речі почитайте про тих релігійних збоченців, а потім зрозумійте, за кого проголосували…). Зебіли, якщо коротко.

Зрозуміло, мікроскопічних розмірів розум Елочки не зміг сягнути таких глибин. Але, на інстинктивно-тваринному рівні, воно зрозуміло, що щось тут не так. І найняло хакерів. Бабки ж є! Захист спрацював, сайт “Музеї України” атаку витримав.

Тоді вони понаписували десятки скарг на сайт Музеї України в адміністрацію Фейсбуку. Та повідомила редакцію. Ми оскаржили. Але, скарг було так багато, що ФБ просто забанив сайт! Зайдіть через Гугл, і спробуйте щось поширити на ФБ чи послати лінк в меседжі – бан сайту!

Розгул швабоди шлова від Цукерберга – теж член секти Хабад, між іншим…

Ось як прокоментувала ситуацію Лариса Ніцой:

Ні, ну ти лише подивися на них! Вони ще й рота затикати нам будуть! Ми що, повернулися в сталінські часи? Вимога прозвітувати, за що посадовці отримали такі великі зарплати і премії – ОБРАЗЛИВА!

Сайт “Музеї України” поширили на своїй сторінці мою вимогу, показати громадянам України звіт, за які послуги-функції заступник міністра культури Подоляк отримала в минулому місяці (грудні) зарплати та премії 16 тисяч доларів. Хочу знати, за що. Що такого вміє робити Подоляк, чого не вміємо робити ми, вчителі, лікарі, бібліотекарі тощо. Хочу знати, куди нам рости, що вдосконалювати. Звіт, будь ласка. У нас демократія, ми маємо право знати. У нас прозоре громадянське суспільство.

То що ви думаєте! На сайт наскаржилися ображені і його забанили! Якщо ви зайдете на сайт і спробуєте поширити допис, то вам напише, що цей допис не можна поширювати, бо він МІСТИТЬ ОБРАЗУ!!!

Якщо ви скопіюєте посилання і вставите у ФБ, то ФБ вам підтвердить, що не поширить цей допис, бо допис не відповідає СТАНДАРТАМ спільноти.

Вимога прозвітувати, за що посадовець отримав гроші – це ОБРАЗА і ПОРУШЕННЯ стандартів Фейсбуку.

Допис не містить ні прокльонів, ні обзивань, містить лише вимогу ПРОЗОРОСТІ, але це, виявляється, за стандартами фейсбуку, ОБРАЗА!

Так от, у мене два питання.

Перше. Може це не допис не відповідає стандартам фейсбуку, а ФЕЙСБУК НЕ ВІДПОВІДАЄ СТАНДАРТАМ світової спільноти, стандартам демократії, стандартам прав Людини?

Друге. Українці, коли наступні вибори?

Лариса Ніцой

Чесно кажучи, ми не розуміємо, чому різноманітні негідники так оскаженіло накидаються на маленький культурологічний сайт “Музеї України”? І це ж не вперше…

Невже не розумієте, що та стаття Лариси Ніцой вже розміщена на десятках сайтів нашої медіа-групи, інших незалежних ресурсах? Зараз зробимо розсилку пресою, спрацює журналістська солідарність…

Примітивна Елочка Подоляк виставила міністра Вову Бородянського повним дурнем. Може воно так і є? Правда Вова?

Чи не час зробити ПРАВИЛЬНИЙ кадровий висновок і просто звільнити те упосліджене нещастя з відповідальної посади заступника міністра культури? За цькування журналістів, цензуру, обмеження свободи ЗМІ?

Звертаємо увагу президента України на кадровий хаос в оновленому Мінкульті і ганебну професійну неспроможність міністра Бородянського.

Невже в країні не залишилося нормальних людей, здатних очолити Міністерство культури?

Епоха зебілів і ЗекоМанди…

Віктор Тригуб, редактор журналу “Музеї України”

Рекламное пространство YOTTOS

 • 15.01.20, 11:36
 • Цель YOTTOS: глубинный анализ на результат!
 • Задача YOTTOS: быть полезными для Вашего бизнеса! Слышать Ваши потребности! Применять актуальные для Вас решения!
 • Рекламное пространство YOTTOS — там, где слышат Вас и знают в лицо Вашего клиента!
 • Сеть YOTTOS ежедневно охватывает более 5 млн. уникальных пользователей.
  Показы рекламных объявлений превышают 1 млрд.
  Ежедневное увеличение партнерской сети и тематических площадок.
 • Доступность размещения позволяют сфокусироваться на долгосрочном результате.
 • Фокусировка с ориентацией на сознательную и восприимчевую аудиторию.
 • YOTTOS ориентирована на гибкую эффективность.
 • Разработанные инструменты охвата аудитории и точечные настройки показа рекламируемого материала позволяют представить любой продукт максимально эффективно с высокой скоростью отдачи инвестиций.
 • Технология «умной рекламы» позволяет показывать рекламу только заинтересованным пользователям, лояльно стимулируя их к покупке.
Медийное размещение — оплата за 1000 показов (cpm)
В пакет предоставляемых услуг входит:
 • Определение стратегии рекламной кампании;
 • Внедрение индивидуального товарного мультипликатора;
 • Широкое геотаргетирование;
 • Автоматическое таргетирование по интересам;
 • Настройка уникального гарантированного показа;
 • Возможность формирования пакета контекстного ретаргетинга параллельно с широкими медийными настройками (при посещаемости сайта от 10 000 / сутки);
 • Услуги персонального маркетолога.
Контекстно-тизерное размещение — оплата за уникальные клики (cpc)

Вы рекламодатель? Ищите эффективную интернет-рекламу? Желаете раскрутить свой бренд? Хотите продлить жизненные циклы ваших покупок? Слышали что-нибудь о медийных инструментах Yottos для e-commerce? Таргетированная сеть YOTTOS с удовольствием поможет вам найти ответы на подобные вопросы и решить связанные с ними проблемы.YO-MARKETING позволит вывести вашу рекламу на более качественный уровень, привлечет огромное количество заинтересованных пользователей и будет стимулировать их к покупкам. Мы предоставим вам квалифицированную консультацию, применим выигрышную стратегию для реализации вашего проекта и повысим лояльность существующей стратегии, поможем грамотно спланировать ваш бюджет и оперативно запустить рекламную кампанию с дальнейшим отслеживанием её результативности.

Рекламные программы Yottos — это высокая эффективность ваших рекламных кампаний, это предиктивный и динамический ремаркетинг, это исключительно качественный трафик, а также это современные инструменты идентификации пользователей, позволяющие добиваться больших результатов в сфере интернет-маркетинга.

YOTTOS YO-MARKETING — это опыт экспертизы в проведении рекламных кампаний, надежность, качество, оперативность и простота. Мы станем вашим верным другом и надежным помощником на долгие годы!

Если же вы веб-мастер и хотите зарабатывать на своем сайте, для вас подойдет инструмент Yottos GetMyAd.

 • Сеть Yottos ежедневно производит более миллиона показов текстовых рекламных блоков.
 • Работая на рынке интернет-рекламы с 2006-го года, компания Yottos разработала современные инструменты и эффективные методы обеспечения качественной и стабильной работы системы.
 • В сеть входят площадки самых различных тематических категорий, в том числе топ-сегмента.
 • Стабильный доход с Ваших площадок.
 • Прозрачность отчетности.
 • Рекламируются только реальные товары и услуги.
 • Индивидуальный подход и персональный менеджер.
 • Yottos для вебмастеров — это бесплатная биржа с большими возможностями.
 • Система Yottos показывает максимально релевантные рекламные предложения, основываясь на контексте страниц и учитывая интересы и предпочтения пользователей.
 • Если у вас есть сайт, который соответствует правилам биржи Yottos, Вы можете принять участие и зарабатывать без всяких рисков и дополнительных денежных вложений.
 • Отправьте заявку на добавление Вашего сайта к рекламной сети Yottos
 • Получите доступ к личному аккаунту
 • Настройте рекламные блоки под дизайн Вашего сайта и разместите их
 • Получайте деньги за клики по рекламным предложениям и за показы баннеров
Вы веб-мастер? У вас есть свой сайт? Думаете, как на нем заработать? Хотите, чтобы ваш качественный трафик оценили по достоинству? Присоединяйтесь к партнерской сети Yottos GetMyAd и начинайте зарабатывать уже сегодня!Мы предоставим вам выгодные условия монетизации ваших сайтов без дополнительных вложений и непредвиденных рисков. Современные технологии позволят вам стать более ценными для рекламодателей. Прозрачная отчетность, стабильная работа системы, индивидуальный подход и персональный менеджер – это то, что реально позволит вам стабильно получать высокий доход со своих интернет-площадок.

Уникальная платформа Yottos YO-MARKETING работает исключительно с целевой аудиторией. В своих партнерских сетях мы рекламируем только реальные товары и услуги. Став участником партнерской сети Yottos GetMyAd, вы не только получите выгоду для себя, но и поможете простимулировать пользователей увидеть интересующий их контент.

Врятуємо “Київметробуд”!

 • 08.01.20, 14:24

Київ пишається своїм метрополітеном! Наші метробудівці вважаються кращими, а ПАТ “Київметробуд” займає вищі позиції у всіх рейтингах. Хоча, нині підприємство переживає не найкращі часи і потребує активної підтримки громади столиці. Адже, кияни вже й забули, коли відкривалися нові станції метро. Спробуємо розібратися в ситуації.

Трохи історії.

ПАТ «Київметробуд» – єдина в Україні організація, яка за 70 років свого існування створила на підземному просторі столиці України ще одне місто. Швидкісні транспортні магістралі з’єднують найвіддаленіші райони Києва. Станції метрополітену викінченої і зручної для людей архітектури споруджені на оптимальних пунктах житлових, промислових і адміністративних районів мегаполісу, яким є Київ.

      

  74 кілометри тунелів і 52 станції – за цими досягненнями в біографії Київметробуду – труд декількох поколінь прохідників, механізаторів, інженерно – технічних працівників.

 У 1949 році, коли ще не всі рани війни загоїла столиця України, перші бригади метробудівців пішли на штурм підземних горизонтів. Через 11 років після початку будівництва було відкрито першу дільницю метро з п’ятьма станціями – «Дніпро», «Арсенальна», «Хрещатик», «Вокзальна», «Університет». Третій в країні метрополітен запрацював, прийняв перших пасажирів.

Однак, нині підприємство в скруті, бо до влади прийшло “покоління менеджерів”, яке більше цікавить швидкість проходження фінансових потоків, а не будівництво метро. Саме про це говорили керівники ПАТ.

У прес-центрі інформаційного агентства “Інтерфакс-Україна” відбулася прес-конференція на тему “Через незадовільну роботу змінено склад керівних органів ПАТ “Київметробуд”.

Відеозвіт –

Учасники: голова наглядової ради ПАТ “Київметробуд” Олег Токарев; генеральний директор ПАТ “Київметробуд” Олександр Метелиця; керуючий партнер юридичної фірми “Ілляшев та Партнери”, заслужений юрист України Михайло Ілляшев.

-“Київметробуд”  виграв тендер на будівництво метро на масив “Виноградар”. Сума тендеру – 6 млрд грн. Наприкінці року було отримано аванс – 2,6 млрд грн. За рік, який ми прожили з генеральним директором Кобілем Василем Петровичем, витрачено 1 млрд грн і виконано, але не підписано замовником, роботи на 150 млн грн. Від суми контракту це всього 2,5%. Тому 17 грудня наглядова рада вирішила звільнити Кобілева та призначити на посаду гендиректора Метелицю Олександра Миколайовича”, – повідомив голова наглядової ради “Київметробуду” Олег Токарев.

Ось як події описує преса:

“Організовано провокацію з боку так званих тітушок, які наразі перебувають на підприємстві і, по суті, заволоділи ним. Там забарикадовано паркани, вивезено комп’ютери і техніку”, – розповів Токарев.

У свою чергу керуючий партнер юридичної фірми “Ільяшев та партнери” Михайло Ільяшев повідомив про поширення “низки міфів” про захоплення підприємства та припустив, що “проблему інспірував колишній керівник”.-https://www.epravda.com.ua/news/2019/12/20/655137/

“Ми вважаємо, всю цю проблему інспірував колишній керівник, який із метою втримати своє місце поширює інформацію про нібито конфлікти між акціонерами компанії.

Так, є міноритарні акціонери, які його підтримують, проте депозитарна установа підтвердила законність зборів акціонерів і голосування”, – сказав він, наголосивши, що акціонери компанії не змінилися.

Крім того, сказав Ільяшев, рішення суду, що забороняє зміну керівництва компанії, яке згадують у ЗМІ, відсутнє у вільному доступі. “Як правило, такі “таємні рішення” або не існують взагалі, крім номера справи, або стосуються інших питань”, – додав він.

За словами Токарєва, на зборах акціонерів були присутні, проте не були зареєстровані міноритарні акціонери – Vantaris Ltd. і T&A Industries Ltd., які володіють відповідно 22,7% і 8,3% акцій “Київметробуду”.

“Ми із Володимиром Івановичем (Петренком, екс-гендиректором і акціонером “Київметробуду” – ред) багато років володіємо 46% акцій: 23% – у мене, 23% – у нього.

Далі, 46% перебували весь час у пана Кияшка – російського бізнесмена. Не знаю, якими шляхами він їх придбав. Потім він продав 15%, які потрапили до досить правильного і логічного акціонера, який хотів, щоб “Київметробуд” працював і заробляв.

І ці 15%, і наші 46% провели збори. Усіх на збори пускали, чому не зареєструвався 31%? Вони були, я їх бачив, вони просто сиділи і все. Я не можу нікого змусити”, – додав він.”

Іншими словами, акціонери ПАТ консолідували контрольний пакет акцій 61% проти 31%. Відповідно дещо  переформатували склад наглядової ради, усунули колишнього і призначили на посаду нового гендиректора О.Метелицю.

Всі акціонери залишилися при своїх акціях, змінився лише генеральний директор, який все життя будує метро, вийшовши з команди перевірених часом професіоналів, які відповідно його підтримали.

Отримали силову протидію “напівкримінальних тітушок”, що нахабно захопили адміністративний корпус, “відстороненість” правоохоронних органів і вперте бажання меншості акціонерів – 31%, повністю контролювати підприємство всупереч волі більшості – власників 61% акцій. Враховуючи, що саме тих досвідчених будівельників підтримує високопрофесійний колектив “Київметробуду”.

Відповідно, симпатії киян на боці Героя України В.Петренка, О.Метелиці, О.Токарева – відомих будівельників, які вже побудували десятки станцій метро. І сподіваємося, побудують ще!

Сперше на Виноградар! Потім – на Троєщину!

Реальних власників “Київметробуду” варто дієво підтримати!

Врятуємо “Київметробуд”!


Констянтин Стасюк: Людина долає силу тяжіння

 • 04.01.20, 01:54


У Львові відбулася презентація антигравітаційної системи рухів людини. Українці першими відкрили властивості організму  взаємодіяти з силами тяжіння землі.

Виявляється, людина здатна виконувати важку фізичну роботу не за рахунок серцевої активності і м’язової напруги, а за рахунок енергетичного потенціалу власного організму.

Саме про це йдеться у фільмі «Людина долає силу тяжіння Землі».

https://www.youtube.com/watch?v=DOGA_lpJH1I&fbclid=IwAR3F86wTdBnD5zi_DJA64m0pIcEfc77c_wMA7pwmiX_GpdH10k75CBjyA9I

В Пирогові рейдери

 • 09.12.19, 09:47

Профспілка і рейдери – новий грандіозний

скандал у Мінкультспорті

В Пирогові рейдери за сприяння директорки музею

захопили первинну профспілку.

Новини з Національного музею архітектури у Пирогові:  угрупування під керівництвом генеральної директорки Оксани Повякель вписало нову сторінку в шахрайські схеми – здійснило рейдерське захоплення первинної профспілкової організації «Захист справедливості».

Як таке стало можливим? – спитаєте ви. А яким чином вже третій рік Національний музей безкарно піддається нечуваному пограбуванню? Сколотивши «бригаду», що пов’язана між собою участю у злочинних оборудках, та заручившись «дахом» у попередньому Міністерстві культури, команда «заробітчан» безкарно потрошить бюджет музею та наші з вами кишені, шановні.

Там є і перевірені схеми: будівництво та ремонти з відкатами та за завищеними цінами, незаконна торгівля, «ліві» фіскальні чеки замість квитків, «мертві душі» та багато іншого. Всі ті епізоди фігурують у чисельних кримінальних провадженнях і судових рішеннях…

Але є і «ноу-хау» «бригади»: незаконні зйомки , вирубка цінних дерев заповідного парку та ще кілька лайфхаків, якими зараз займаються правоохоронні органи.

Всій цій бурхливій діяльності дуже заважала незалежна профспілка під керівництвом Тамари Таранушенко.

Принципова позиція голови профспілки ну ду-у-же заважала Повякель з компанією. Як відомо, крадіжки  люблять тишу.

Шантаж, залякування та фізичні погрози з боку керівництва музею не мали наслідків. Складні махінації з штатним розписом та структурою музею остаточно зробили з культурно-просвітницького та наукового закладу «кладовище дерев’яних будиночків», яким керує команда некомпетентних «менеджерів»-крадіїв. Горе-директорці довелось з порушенням всіх можливих норм Закону скоротити посаду, яку обіймала Таранушенко, посадити на аналогічну посаду неосвічену, але «вірну» особу, якою легко керувати завдяки її залежності  від алкоголю.

Суд з поновлення незаконно звільненої голови профспілки триває, а також тривають кримінальні провадження з приводу багаточисленних порушень О. Повякель та її «команди».

Навіть звиклий до неадекватних директорів Музей у Пирогові перебуває в перманентному турбошоці. Такого розмаху аферизму, як при креативній  Повякель тут ще не бачили. Рахунок збитків пішов на мільйони. Очевидно, з цим пов’язані відзнаки гендиректорки з боку попереднього керівництва мінкульту – «любих друзів» Женєчки Нищука та Томочки Мазур.

І от – родзинка на торті: шляхом незаконних оборудок з Нотаріатом та Державним реєстратором компашка аферистів внесла зміни в Єдиний державний реєстр юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань Міністерства юстиції України(?!!). Згідно запису, який несподівано з’явився в реєстрі, з 30.09.2019 року головою профспілки раптом значиться уродженець міста Алчевськ Луганської області Возний Дмитро Васильович.

Для ясності скажемо, що Дмитро Возний – завгар музею, вірний боєць Оксани Повякель. Очевидно, за прикладом свого земляка-завгара Януковича, Дмитро Васильович теж вирішив «пожартувати» з Кримінальним кодексом, обравши такий незвичний спосіб рейдерства.

Це вам не землі та заводи захоплювати. Тепер новий «голова профспілки» може спокійно “освоювати” гроші з музейної каси, чим він успішно займався і до «обрання». Якраз цьому «технарю-кулібіну» належить авторство багаторазового друку чеків-квитків з однаковим номером. Сподіваємось технічні здібності цього умільця знадобляться йому в майбутньому на зоні при виготовленні «ширпотребу».-пише блог uamediacen

В Конфедерації незалежних профспілок, куди входить «Захист справедливості», з неабияким здивуванням узнали, що «головою» їхньої профспілкової організації став алчевський  Дмитро Возний, який жодного дня не був навіть членом профспілки(!).

Відповіді на всі ці питання в недалекому майбутньому дадуть правоохоронні органи, а до довгого списку правопорушень злочинного угрупування «Пиріжок» додадуться ще й махінації з Нотаріатом та Державним реєстратором Мінюсту.

Вадим Логвінов, для сайту Енігма

 

Важливо: Кілька журналістів провідних ЗМІ готують інформаційний запит новому Міністру МКМС В.Бородянському з питанням: коли почнеться комплексна перевірка Національного музею народної архітектури і побуту України з відстороненням нинішнього Гендиректора?

Адже, заклад планетарного рівня вже фактично перетворився на музей дров, де фактично щодня знімаються якісь низькосортні серіали і шоу-програми… Додайте умисне затягування з оформленням гектарів (!) заповідної землі, охоронних зон, бюджетні порушення, незаконні звільнення, розвал наукової роботи…

Музей у Пирогові варто негайно очистити і повернути у законні рамки!

Громадськість очікує негайної реакції МКМС!

з нагоди 105 – ї річниці від дня заснування НМАУ

 • 08.12.19, 11:38
Урочистий концерт з нагоди 105 – ї річниці від дня заснування НМАУ ім. П.І. Чайковського

Національна музична академія України імені П. І. Чайковського феєрично відсвяткувала свій 105-й ювілей. Яскрава мистецька подія зібрала у Великому залі імені Героя України Василя Сліпака НМАУ ім. П. І. Чайковського студентів, викладачів, гостей та друзів закладу.

Святковий вечір розпочався Духовним гімном України у виконанні студентського хору Академії під керівництвом Героя України Євгена Савчука.

З головної сцени Академії привітав усіх присутніх Радник Президента України, народний депутат України, член наглядової ради НМАУ ім. П. І. Чайковського Гео Лерос. Передавши щирі вітання від Голови Держави, Гео Лерос оголосив Указ Президента Володимира Зеленського «Про відзначення державними нагородами України працівників Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського».

За вагомий особистий внесок у розвиток національної культури і музичного мистецтва, значні творчі здобутки та високу професійну майстерність почесне звання «Народний артист України» було присвоєно Юрію Коту, «Заслужений артист України» Мирославі Которович та Марії Пухлянко, «Заслужений діяч мистецтв України» Тетяні Бондаренко, Анатолію Ільїну, Геннадію Кабці, Наталії Лукашенко, Катерині Полянській, Людмилі Прудніковій та Світлані Шабалтіній.

Ректор НМАУ ім. П. І. Чайковського Максим Тимошенко сердечно привітав колектив Академії з ювілеєм, висловивши глибоку вдячність за сумлінну працю та відданість улюбленій справі. Особливу подяку керівник Київської консерваторії виразив Президенту України Володимиру Зеленському, Міністру культури, молоді та спорту України Володимиру Бородянському та Міському Голові Києва Віталію Кличку за активне сприяння та величезну підтримку.

Подяками Київського міського голови, а також Відзнаками Міністерства освіти і науки України було нагороджено викладачів та робітників Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського.

Цього вечора слова вітання прозвучали від Голови Ради ректорів вищих навчальних закладів Київського регіону Петра Кулікова, який побажав колективу Музичної Академії міцного здоров’я та нових звершень.

Продовженням урочистої частини став концерт, у якому взяли участь зірки світової сцени: народна артистка України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Анжеліна Швачка, лауреати міжнародних конкурсів Дмитро Ткаченко (Велика Британія), Роман Лопатинський та Дмитро Іванченко.

Надзвичайно тепла атмосфера радості та добра заполонила Великий зал консерваторії, у стінах якого цього вечора звучали шедеври світової та української класики у супроводі студентського симфонічного оркестру (художній керівник і головний диригент – заслужений діяч мистецтв України Ігор Палкін) та студентського хору (художній керівник і головний диригент – Герой України, народний артист України, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка Євген Савчук).