хочу сюда!
 

Katrin

33 года, овен, познакомится с парнем в возрасте 30-45 лет

Пробуджуємось!

                                                 


  Продовжуєм обговорювати тему об"єднання.
 В країні переважаюча частина населеня дійшла висновку, що нам потрібна влада з чистого листа, тобто  свіжі незамарані люди які не варились в існуючому політичному котлі. А щоб їх туди привести, нам потрібно об"єднуватись і не навколо якогось міфічного лідера (якого всі чекають і коли він з"явиться невідомо) а навколо програми яку самі ж створемо. В цій програмі, для тих хто буде її виконувати,  ми не дамо жодного шансу на те, щоб вони відхилилися від запропонованих нами дій. Якщо точніше, нові депутати будуть змушені виконувати обіцянки які дали.  Найцікавіше те, що ці обіцянки, ми як інтернет-користувачі закладем в програму  і ніхто не зможе нас звинуватити, що програма робиться під когось. Вона буде працювати на суспільство, на нас з вами.
*********** Детальніше тут -- http://blog.i.ua/user/4112084/771795/
   Песимісти ствержують, що нових депутатів перекуплять.  Так можна думати коли б не було нашої програми в якій вони дадуть письмове зобов"язання (якщо хочете, то завірені нотаріусом з печатками і гербами!!!) голосувати за ті закони, які ми запишемо. І як в такому випадку їх можна купити?!  Не проголосував - ти вже не депутат. Це стосується не всих законів, а найважливіших для громади, які вони приймуть за два перші місяці роботи в Раді.
    Поступила нова ідея на підтримку довіри до нової сили ----- 
Можливо є сенс назначити новій владі випробовувальний термін 1 рік. Подивимось як ви працюєте, а через рік уже виберем на повний термін. Здається, що в такому випадку  буде стимул добре працювати.
******************
   Мене однодумці запитують, чому на малому ресурсі я розміщую статті , пропонують виходити на Фейсбук.  --  Згодом обов"язково вийдем і на Фейсбук, і вКонтакт, задіємо всі ресурси, підключимо інтелигенцію, відомих журналістів, співаків, спортсменів. Будемо просити підтримки в Віталія Портнікова, Соні Кошкіної, Олени Білозерської яка **знає як треба ! та інших. Звернемось за моральною підтримкою до закордонних демократично настроєних громадян: - росіян Новодворської, Немцова, Юрія Шевчука, до білоруса **Ляпіса Трубецкого.......
   Пропонуйте які закони треба прийняти і нові ідеї
   Самоорганізація
44

Комментарии

126.10.11, 16:14

Дуже все красиво, але утопія чистої води.

  226.10.11, 16:34Ответ на 1 от Танк_

  Дуже все красиво, але утопія чистої води.А Ви щось пропонуєте? чи так, нагнати смутку
  Повторюсь -- якщо хтось не знає як робити, то це не значить, що й інші не знають

   326.10.11, 16:47Ответ на 1 от Танк_

   как бы не выглядело, но вода камень точит, стать зубатым и умным в политике по книгам не получится.

    426.10.11, 16:49Ответ на 1 от Танк_

    Желаю удачи
    В смутные часы власть и нужно выбирать на год, потом отчёт и решение.

     526.10.11, 16:51Ответ на 2 от San 50

     Дуже все красиво, але утопія чистої води.А Ви щось пропонуєте? чи так, нагнати смутку
     Повторюсь -- якщо хтось не знає як робити, то це не значить, що й інші не знають
     На жаль, поки що я не бачу нічого реального. Але це не значить, що я братиму участь у проєктах накшталт "зробимо папіровий літачок, та закидаємо ВР - нехай їм буде соромно". Дорослі ж люди, їй-богу, як можна всерйоз таке пропонувати?

      626.10.11, 16:52Ответ на 4 от Hudson Hawk

      Ну это же сплошное бла-бла-бла! Ты что, сам не понимаешь?

       726.10.11, 16:57Ответ на 4 от Hudson Hawk

       Желаю удачи
       В смутные часы власть и нужно выбирать на год, потом отчёт и решение.
       Не ну ё-мае! Да, может и на год. Но для этого должен быть принят новый ЗАКОН, а кто его будет принимать? Я скорее готов поверить, что дойдет до настоящего взрыва - это когда костры на перекркстках и люди в гражданском, но с оружием, патрулируют улицы. Но при таких раскладах законы вообще не работают, а к власти приходит че-то типа комитета национального спасения... Потом принимаются временные законы, проходят выборы... А каой смысл разрабатывать каки-то утопические программы которые ни один политик не прочитает даже?

        826.10.11, 17:01Ответ на 5 от Танк_

        Так критикувати може тільки зацікавлена людина. На кого працюєте? Мабудь на неї

         926.10.11, 17:05

         Мені здається,що це добре на другому етапі! На жаль зараз (і це дуже і дуже страшно) тільки зі зброєю(і це дуже не хочеться) можно громадянам України повернути собі владу!

          1026.10.11, 17:12Ответ на 7 от Танк_

          Шановний, це тільки початок і не поспішайте з висновками. Все розраховано таким чином, щоб вивести народ на площі і не тільки в Києві. І не після виборів, а до. Ми створемо таку обстановку в державі, що фальсифікувати вибори буде проблематично

           Страницы:
           1
           2
           3
           4
           6
           предыдущая
           следующая