хочу сюда!
 

Елена

44 года, близнецы, познакомится с парнем в возрасте 40-55 лет

Віра. Віра в Бога, Богів, всевишнього, в себе?

Кожному потрібна віра в когось чи щось, щоб знайти вихід, щоб прийняти якусь ситуацію чи щоб повірити в себе. Кожен з нас шукає свого бога, віру, але чомусь ми не помічаємо її, та що дає нам харчі, воду, очищає нам повітря і воду, очищає нас, лікує... Земля, Природа.
 Ми дякуємо офіціанту, що він подав нам їжу, дякуємо продавцю, що продав, пекарю - що спік хліб, фермеру - що виростив пшеницю, але чому в сучасному житті ми стали так рідко дякувати нашу Землю чи може правильніше Планету, за те що вона нам дає. 
Можливо, якщо ми частіше будемо дякувати її і піклуватися про неї, то менше буде засух, ураганів, злив, градів, нашестій комах.
Напевно, потрібно зупинися, оглянутися, подивитися собі під ноги і усвідомити, що те що в нас під ногами - це Все!.. і мале, і велике, і прекрасне, і гидке, смачне, і не дуже, і в решті решт - це початок, і це кінець!

7

Комментарии

16.06.20, 08:10

ну тут понимаешь в чем прикол... люди разговаривающие с неодушивленными предметами обычно проходят курсы лечения... но конечно . это дело каждого... можешь благодарить и тарелку из которой ешь, и унитаз в который среш.. С полом пообщайся и стенам скажи спасибо... тут много вариантов можно придумать...

  26.06.20, 09:13Ответ на 1 от Absender

  а віруючі, що поклоняються іконам, статуаткам? теж потребують лікування?

   36.06.20, 11:47

   Людині треба відчувати силу у важкі часи. Вона находить її у тому во що вірить. Якщо вона одинока, то їй це ще більше то потрібно.

    46.06.20, 13:23

    Вера это поступки и их результат .
    А то что вы описали , умиление .

     56.06.20, 13:34Ответ на 4 от Сизов-Саранча

     умиление чем?
     А осознанное пользование ресурсами это не поступок, а самому научится и научить будущее поколение ценить и рационально использовать это не поступок?
     Многие дети не знают где берется молоко, хлеб. Скольким людям нужно приложить сил, что бы выростить, смолоть, спечь этот хлеб. А потом мы берем и выбрасываем его и хорошо если его какие то птички склюют, а так згниет и все. А потом везде пишут, нужно больше вырабатывать, людей на планете стает больше, кушать нужно что то. А просто нужно научится самим и научить будущее поколение рационально использовать ресурсы, ценить труд других.
     Еще наши предки, садясь за стол благодарили землю за хлеб, соль, воду.

      66.06.20, 13:51Ответ на 5 от Ксаночка

      Хорошо , пусть будет так .
      Лень дискутировать .

       76.06.20, 21:28Ответ на 2 от Ксаночка

       а віруючі, що поклоняються іконам, статуаткам? теж потребують лікування?це традиція... але усьо вірно!! Бог заборонив це робити. Так само як і поклонінні сонцю чи ще чомусь такому.

        86.06.20, 21:30Ответ на 5 от Ксаночка

        ну выбрасываешь ты не хлеб а свои деньги, так как хлеб ты уже оплатила. И да, магазинский хлеб почти весь-какашка.

         96.06.20, 23:41Ответ на 8 от Absender

         суть не в грошах, хоча як вважають, що гроші зараз стали найбільшим культом, їм поклоняються, за них вбивають. Але гроші це всього ж лише бумажка.

          106.06.20, 23:42Ответ на 8 от Absender

          а хліб можна пекти і самими, ми вже більше року печемо самі, хоча ми хліба багато і не їмо.

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая