хочу сюди!
 

Алиса

34 роки, овен, познайомиться з хлопцем у віці 28-35 років

Чи корисний кролик, індичка, молода курочка маленьким дітям?

Останнім часом по телевізору, на просторах интернету можна побачити багато информації, що маленьким дітям в якості прикорму і харчуванню в перші роки життя потрібно давати таку корисну і ніжну курочку (бройлера), індичку, кролика.
Коли в мене появилися дітки, я напевно, як і всі молоді мами, стала багато читати на ці теми, і вже хотіла бігти купувати індичку, але так як живемо в селі і вирощуємо різну живність я стала більш детально вивчати, як саме годують цих кроликів, курочок і індичок. І от що я дізналася і хотіла б поділитися з Вами, можливо і вам пригодиться ця інформація.
Кролики
Ті, хто займається на продаж кроликами у великих масштабах, той використовує готовий комбікорм в гранулах. Туда входить зерно дроблене, мука з сіна, вітаміни синтетичні, мінерали, кормові антибіотики, ароматизатори, засоби, щоб не портився корм.
Сіном чи травою не кормлять, так як це затратно, неефективно і кролики часто хворіють.
Кроликів вакцинують.
Індики і бройлери (молоді курочки, циплята)
раціон і утримання у них схоже.
Суть молодого ципляти, тих що продають у супемаркетах, вік їм максимум 60 днів, вага тушки близько 2,5-3 кг.
Вони виходять ніжні і смачні, але...
раціон-комікорм (гранула, склад - зерно, вітаміни синтетичні, білок синтатичний, ароматизатори, кормові антибіотики ), вода, тепло, вентиляція, на вулиці вони навряд гуляють, сонця не бачать.
випойка антибіотиком, вакцинами, вітамінами, так як їх не пропоїти можуть захворіти, що в тих масштабах, що вирощують це не припустимо.
а ще можна врахувати зерно, яке використовують для приготування кмбікорму це зерно з полів, де наші аграрії, активно використовують гербіциди, фунгіциди, пестициди, стимулятори росту, і дуже часто використовують понад норму.

Все це є з одної сторони насторожує і налякує, але якщо допустити, що скрізь всю хімію вони використовують по нормі, то можна припустити, що їсти можна, але питання  НАВІЩО травити маленьких дітей, коли можна взяти припустим баранину чи козлятину, телятину. Вона в більшості випадків теж дієтична і менш напічкана всією цією хімією.
Будьте здорові Ви і Ваші дітки.
3

Останні статті

Коментарі

112.06.20, 21:42

домашние, выращенные без всякого вредного, таки да, полезно, но магазинное делает детей больными, как и взрослых, самое страшное, это консерванты, антибиотики, жижа увеличивающая вес и естественно ген роста. Потому некоторые красавицы, сидя на диете и употребляя это мясо - не худеют, а болеют.

  212.06.20, 21:46Відповідь на 1 від Tро*На*

  саме більше шкода, що скрізь і тільки розповідають, що давайте дітям, а що потім виросте з тих дітей...

   312.06.20, 22:06Відповідь на 2 від Ксаночка

   саме більше шкода, що скрізь і тільки розповідають, що давайте дітям, а що потім виросте з тих дітей...ну вот ты же не молчишь, а если все станут об этом говорит, а особенно мамочки и начнут требовать проверят качество еды, то может Бог и милует, и будет у нас контроль того, что производят

    412.06.20, 22:41Відповідь на 3 від Tро*На*

    більшість мам не знають про що я писала.

     513.06.20, 14:39Відповідь на 4 від Ксаночка

     більшість мам не знають про що я писала.еще и потому что это дешевые корма . то есть не знать об их вреде выгодно . казалось бы выгодно. ведь никто не считал , насколько меньше мы бы тратили на аптеку , если бы еда была не отравной

      613.06.20, 15:48Відповідь на 5 від DANAH

      это точно!