Апарат NASA виявив ознаку присутності живих марсіан

На Марсі виявлені незвично високі рівні метану, які можуть свідчити про життя на планеті, повідомляє The New York Times з посиланням на аерокосмічне агентство NASA.

Офіційного оголошення від NASA поки що не було, однак за даними джерела, фахівці американського космічного відомства провели аналіз отриманих на цьому тижні в четвер даних, зібраних марсоходм «К’юріосіті» і виявили в атмосфері Марса значну кількість метану, газу, який на Землі зазвичай виробляється живими організмами.

Автокефалія УПЦ буде надана у найближчі тижні – митрополит Гальс

Представник Константинопольского патріархату, митрополит Гальський Еммануїл вважає, що автокефалія Українській церкві буде надана за дуже короткий проміжок часу, напевне, у найближчі тижні. Про це йдеться у статті митрополита в газеті  TA NEA від 20 жовтня.

Цікаві факти про віскі

Можна стверджувати, що віскі – вічний напій. При правильному зберіганні запечатана пляшка може зберігатися невизначено довго.

Віскі – низькокалорійний напій. У ньому мало цукру, а значить, регулярне вживання не позначається на фігурі. Віскі містить в собі великий обсяг еллагонової кислоти – антиоксиданту, що протистоїть розвитку серцевих і онкозахворювань.
Докладніше

Модні тренди весна-літо 2018 року від Емілі Ратаковскі

Нещодавно американська модель та кіноакторка Емілі Ратаковскі з’явивилась в рекламній кампанії DKNY’s Lingerie, повернувшись до демонстрації модних трендів весни-літа 2018 року.

Мансарда чи другий поверх? Що краще

Добудовуючи другий поверх будинку слід враховувати наслідки для дому. У вас зросте удвічі житлова площа, але водночас збільшиться навантаження на фундамент і доведеться переробляти кроквяну систему і покрівлю. 

Натомість, якщо ви обмежитеся мансардою, площа верхнього рівня дому вийде меншою, ніж першого за рахунок втрат в зонах, прилеглих до стін, на які спираються крокви.

Розмір мансарди буде залежати від особливостей даху: ухилу (чим крутіший, тим більша корисна площа), кількості скатів.

Зрадофіли розчаровані. “Нафтогаз” змінив #прикрути на #дякуємо

“Нафтогаз” через соцмережу подякував українцям за те, що вони масово підтримали акцію “Прикрути” після того, як російський “Газпром” відмовився постачати вже оплачені обсяги газу в Україну:

“Коротко: все гаразд. Ви неймовірні. Дякуємо!

Україна довела, що здатна протистояти газовому шантажу з боку Росії

03 березня 2018 р., м. Київ — Станом на ранок суботи українська газотранспортна система повністю збалансована і працює в штатному режимі.

Третє око


П'ять модних трендів на 2017 рік

У 2017 році яскраві сукні є одними з найпопулярніших, за словами Колін Вінтер, засновника бренду Lulus .

«Ми бачимо багато веселих тенденцій цього літа, наприклад, з плечами, з рукавами і з оборками», - каже Вінтер.

Так які інші великі тенденції, які формуються в 2017 році? Ось кілька їх головних рис:

1. Відкриті плечі

2. Сукні з двох частин

3. Штани й костюми

4. Жирний виразний принт

5. Короткі й асиметричні краї.

Люди, які ніколи не бачили зірок

Часом я буваю на планеті, де живуть люди, які ніколи не бачили зірок. Вночі її окутує морок, який зрідка освітлюють лиш сірники метеорів.
Люди на цій планеті не знають, що їхнє Сонце випалило собі трохи простору у хмарі густого пилу, де й спромоглось народити єдину планету.
Вони схожі на нас, бо люблять вечорами палити багаття, смакуючи пивом і побрехеньками.
Зрідка я сідаю до їхнього кола і розповідаю про небо, повне зірок, та інші дива цього Всесвіту.

Вони слухають мене зневажливо, як брехуна. А потім проганяють у темряву, щоб не вбивати.
Василь ТЕРЕЩУК

Россияне, вы не умеете воевать

Начну с анекдота.
- Беня, а шо там такое на Украине происходит?
- Россия с Америкой воюет.
- И шо, как там дела?
- Ну Россия потеряла таки тысячи военных, сотни танков.
- А у американцев шо?
- Таки не поверишь, они вообще на войну не явились.
Ни американцы, ни натовцы таки и вправду не явились на войну в Украине. И даже оружие украинцам для отражения атак армии РФ еще не предоставили. Но московская пропаганда со всей мочи кричит, что «апалченцы», присланные Кремлем воинские части и наемники, дескать, воюют с армией США и НАТО.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
попередня
наступна