Ось така відповідь від адміна,на мій запит.І російською.

  • 04.08.12, 23:18
"Мої Вам вітання!
Прошу вирішити одне питання, яке заважає мені користуватись сайтом і сричиняє певні незручності.
Я україномовна людина. Тому налаштував свою сторінку на українську мову. Але попри налаштування, ваш портал чомусь вперто посилає мене на російськомовні сторінки новин (хоча там є й україномовні версії)
Я вважав і вважаю www.i.ua УКРАЇНСЬКИМ порталом, тому будьте ласкаві дотримуватись законів і Конституції України і не порушувати права україномовних користувачів.
Якщо користувач обирає українську версію вашого сайту - то будь ласка надавайте йому усю інформацію українською мовою.
Буду вдячний за швидку і невідкладну реакцію.
Korsar/
Додати коментарОбговорення
Admin
1
3.08.12 22:31

Мы продаем переходы на новостные сайты. Какие сайты покупают у нас подобную рекламу, такие и ссылки мы ставим. На данный момент ни одно украиноязычное издание не выразило желания покупать ссылки на свои новости, так что претензия не к нам. Для нас это чистый бизнес, без политики.

Мовний закон виправити вже неможливо, його треба відкинути геть.

  • 30.07.12, 22:55
Ярослав Кендзьор радить владі подумати про українську мову. Фото: www.pravda.lutsk.ua

"Мовний" законопроект "регіоналів" "Про засади мовної державної політики" треба викинути, а не переписувати.

Про це у коментарі Gazeta.ua сказав народний депутат Ярослав Кендзьор.

Він переконаний, що жодні правки цьому законопроекту не допоможуть і президент Віктор Янукович навряд чи зможе запронувати якийсь компроміс по ньому.

"Я знаю всю цю історію навколо цього провокативного, українофобського законопроекту Колесніченка і Ківалова. Немає що виправляти у цьому законі. Його треба викинути у смітник і готувати новий закон", - переконаний нардеп.

Кендзьор додав: "У сьогоднішніх умовах, зважаючи на те, що тема мови у суспільстві десь у третьому десятку у переліку тих проблем, які є пекучими, загальними і дуже важливими для українського суспільства. То я би пропонував, зважаючи на цю ситуацію, на те, якою ця тема є провокативною, як за неї провокатори завжди вхоплюються і у найнепотрібніший момент, - цей закон просто треба відкинути".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Регіонал": Рада не прийме відставку Литвина і той підпише "мовний" закон

Політик запевнив, що українська мова має достатній захист Конституцією України, зокрема статею 10. Але, на думку нардепа, саме її, а не інші мови, ще варто розвивати і захищати.

"Якби це дійсно була українська влада, то вона б розуміла, яку Голгофу пройшла українська мова... А починаючи від часів Петра 1 до встановлення незалежності — це було понад 172 акти злочинів, які були скеровані на заборону, знищення, обмеження функцій української мови. Ми можемо справді дивуватися, як в таких умовах ми все таки зберегли свою українську мову", - наголосив Кендзьор.

Він підкреслив: "Якби це була дійсно українська влада і розуміла б це, вона би не ущемляючи мови національних меншин, мала б робити мудро, толерантно ті кроки, які би підвищували би статус української мови. Щоб вона у відповідності до Конституції звучала у дитячих садочках, у школах, у вишах, в усіх державних установах, на радіо і телебаченні. Оце б мало би бути завданням української влади".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Опозиція примусить усіх чиновників говорити державною мовою

Кожен громадянин України не зважаючи на свою національність зобов'язаний знати українську мову, переконаний нардеп:

"Є незаперечна зрозуміла формула, що коли ми маємо унітарну державу, то кожен громадянин України, якого б походження він не був: росіянин, поляк, єврей, болгарин грек і т.д., він щоб повноцінно адаптуватися у життя українського суспільства, зобов'язаний знати державну мову, плекаючи свою мову, свої традиції і т.д. Так як це є у нормальних цивілізованих держав".

Намагання проштовхнути "мовний" законопроект "регіоналів", Кендзьор вважає "колоніальною політикою Кремля".

Чесний голос коштує до 200 гривень - політолог

  • 29.07.12, 23:38
Політолог: чесний голос коштує 180-200 грн. Фото: press.org.ua

В українському суспільстві є попит на продовольчі пайки від кандидатів у народні депутати, що фактично є підкупом.

Таку думку висловив політолог школи політичної аналітики при НаУКМА, доцент академії Держуправління Андрій Дуда в ефірі "Ера-FM".

"На жаль, незрілість кандидатів великою мірою диктується незрілістю суспільства. Цей прямий зв'язок випливає з того, що є певний запит на продпайки, є певний запит на підкуп. Тому кандидати працюють з ним, як з найбільш дешевою технологією", - сказав він.

За його словами, політична партія, яка проводить передвиборчу кампанію середнього масштабу, має чесно витратити на кожен голос виборців 180-200 грн.

"Якщо дивитися по вартості голосу, то якщо йдеться про організацію повноцінної виборчої кампанії, мінімально треба десь 180-200 гривень. Тобто це вартість утримання штабів, це агітація у середній (передвиборчій) кампанії. У цій ситуації легше дати 100 гривень виборцю. А продпайок - це, наприклад, гречка, яка купується оптом, тому його вартість дуже дешева", - зазначив Дуда.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Симоненко похвалився молодим поколінням комуністів: агітатор буде в кожному селі

Водночас, експерт підкреслив, що нині є амбітні команди, які намагаються принаймні поки що демонструвати нові стандарти підходу до виборця.

"Той факт, що в нас ще до з'їздів оголошують претендентів на кандидатів, попри певні нюанси, вже є свідченням того, що наші політичні сили ростуть. Раніше це було суперкулуарно", - вважає Дуда.

Замість ТВі в мережі Тріолан будуть показувати канал Арбузова

  • 24.07.12, 21:57
Коментувати 36
Друкована версія
Поділитись





Геннадій Кернес контролює 50% мережі Тріолану. Фото: tvi.ua

Телеканал ТВі найближчим часом не буде відновлено в мережі кабельного оператора Тріолан. Місце ТВі займе канал Нацбанку БТБ - він включений до списку каналів універсальної програмної послуги. Про це заявив директор оператора Вадим Сидоренко в коментарі Комерсант-України.

Директор Тріолану розповів, що 11 липня Нацрада з телебачення і радіомовлення зобов'язала всіх кабельних операторів ввести в свої соціальні пакети всі канали, що отримали ліцензію на цифрове ефірне мовлення - це 32 канали, в тому числі БТБ. При цьому раніше в Тріолані заявляли, що відключили ТВі та замінили його на БТБ помилково.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На ТВі пояснили громадянам, як можна повернути канал

"Тепер якщо ми замінимо цей канал ТВі, у Нацради виникне закономірне запитання - чому ми прибрали з мережі обов'язковий канал, якщо він вже там був", - сказав Сидоренко.

За його словами, повернути ТВі можна тільки домовившись з якимось іншим каналом.

"Природно, ніхто не захоче добровільно йти з мережі", - додав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гендиректор TBi сказав, що його збираються ув'язнити

Нагадаємо, 20 липня кабельна мережа Тріолан відключила ТВі в районах 11 міст - Києві, Луганську, Одесі, Дніпропетровську, Запоріжжі, Донецьку, Полтаві, Сімферополі, Сумах, Харкові, Чугуєві. В інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ гендиректор телеканалу Микола Княжицький заявив, що 50% мережі Тріолан контролює впливовий представник провладної Партії регіонів - мер Харкова Геннадій Кернес. Нібито за його особистою вказівкою ТВi прибрали з кабельної мережі оператора.

Канал ТВі відключили з кабельних мереж "Тріолан".

  • 20.07.12, 20:56
Можливість дивитися ТВі позбавлені жителі 11 міст України. Фото: kiev.livejournal.com

Телеканал ТВі заявляє про відключення з кабельних мереж торгової марки "Тріолан", через що втрачає 200 тис. телеглядачів.

"Можливість дивитися ТВі позбавлені жителі 11 міст України. Це, зокрема, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Луганськ, Одеса, Полтава, Сімферополь, Суми, Харків, Чугуїв. ТВі звернувся до диспетчерів із проханням пояснити ситуацію і повідомити причини відключення, зате відповідь була отримана така: "Цього каналу більше не буде", - повідомляє прес-служба телеканалу в п'ятницю.

У повідомленні наголошується, що у відповідь на прохання прокоментувати ситуацію один із представників кабельників повідомив, що мова йде про технічну несправність.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кримінальну справу проти ТВі відкрили за пророцтвом слідчого - Княжицький

У той же час у ТВі пов'язують цю подію з "тиском, що здійснюється на телеканал".

"Ми припускаємо, що кабельники бояться за свій бізнес, що пов'язано з системним тиском на ТВі з боку силових структур", - підкреслює прес-служба.

Як повідомлялося, 12 липня 2012, стало відомо про порушення кримінальної справи проти керівника телеканалу ТВі Миколи Княжицького. Податкові міліціонери звинувачують його в несплаті 3 млн грн до бюджету. Княжицький каже, що суди по цій справі він вже виграв, і він усі податки сплатив. Податкова міліція почала перевірку документації телеканалу, хоча глава Державної податкової служби Олександр Клименко ще у квітні підписав наказ про мораторій на перевірки ЗМІ перед виборами.































а

Лікарі примушують голосувати за "Регіони" в обмін на ліки.

  • 18.07.12, 21:47
Тепер вибори можуть коштувати людям життя. Фото: tsn.ua

В Оболонському районі місцеві жителі зафіксували факт використання адмінресурсу напередодні виборів. Так, у поліклініці №3 лікарі нібито намагаються взяти з пацієнтів підпис про те, що вони голосуватимуть за партію влади, а також надати копію паспорта. Роблять це в обмін на рецепт на ліки.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від БЮТ-"Батьківщина" Олександр Сочка з посиланням на чоловіка, який сьогодні під Українським домом повідомив про цю ситуацію одному з депутатів.

Киянин Леонід Могильний розповів у коментарі Gazeta.ua, як знайому його дружини намагались "завербувати".

"Регіоналка" продовжує "засівати" виборчий округ асфальтом — законом за це передбачено 2 роки ув'язнення

"Знайома моєї дружини звернулась до лікаря у поліклініку № 3 Оболонського району. В неї онкохвора матір — вона прийшла за рецептом до цього дільничного лікаря. А медсестра каже: ми вам видамо рецепт, але дайте мені дані свого паспорта, або своєї мами, щоб ви проголосували за Партію регіонів. А ця дівчина, прихильниця БЮТу, каже: "В мене що на лобі написано, що я дура?". З нею не стала розмовляти. Потім вона розповіла все це моїй дружині", - розповідає чоловік.

Проте очевидець каже, що жінці таки вдалося отримати рецепт на ліки для хворої мами.

"Вони використовують своє службове становище, агітують за Партію регіонів, підштовхують людей. Добре, що дівчина має розум. А як приходять люди підстаркуваті? Я не виключаю, що вони йдуть на ці пропозиції. Інша моя знайома спілкується з цією медсестрою. Вона її запитує: "Ти що, дурна, ще люди плюватимуть в тебе". На що та відповіла: "А що, мені сказала Куценко (дільничний лікар — ред.), щоб я збирала. Нам треба мінімум 5 підписів і копій паспорта. В цієї лікаря Куценко два сини працюють у міліції, може це якось вплинуло, може вони їй кажуть це робити", - припускає житель Оболоні.

Стало відомо, де "регіонали" тримають "гречку" для підкупу виборців

Водночас, про факти тиску на хворих у поліклініці ніхто з працівників не знає, або просто не хоче афішувати. Так, спроби дізнатись про збір підписів у реєстратурі завершились нічим. А головний лікар закладу Фома Хліборобський взагалі був у відпустці, тому каже, чи займаються підлеглі, зокрема дільничний лікар Валентина Куценко, збором документів та підписів на підтримку партії влади, не знає.

Водночас, Могильний звернувся до народних депутатів від опозиції, і тепер там готують депутатський запит, аби з'ясувати, хто і за чиєю вказівкою тисне на виборців.

Ківалова і Колесніченка лишили громадянства.

  • 04.07.12, 19:41
У Донецьку вимагають позбавити українського громадянства Колесніченка й Ківалова

Фото: Тетяна Заровна
1/14

Зараз біля Донецької облдержадміністрації триває акція протесту, яка зібрала близько 70 місцевих активістів. Вони проголосували за те, щоб позбавити авторів мовного закону Вадима Колесніченка та Сергія Ківалова українського громадянства.

Скандують: "Колесніченко, до побачення!" і "Ганьба!". Мітингувальники називають депутатів, які проштовхнули закон - "політичними проститутками", "слугами Кремля" і "шулерами", а прийнятий вчора акт - "шахрайським".

"У залі було не більше сотні депутатів, а проголосували в два з половиною рази більше, включаючи картку Литвина! Мені, вченому, важко читати цю нісенітницю, в якій немає логіки і немає зв'язку. З цього так званого закону, якщо група людей говорить виключно матерною мовою або спілкується блатною фенею, то це "мови меншини", які можуть бути регіональними", - поділилася з Gazeta.ua донецький правозахисник і український націоналіст Марія Олійник.

"Мова - духовний фундамент народу. Зникне наша мова, зникне і держава! І тоді наші діти стануть гарматним м'ясом у чужих військах!" - виступив із промовою донецький пенсіонер Іван Хитрий.

"Антинародний, антиконституційний, роз'єднуючий, що веде в бік від реальних проблем - ось що це за закон. Його взяли нахабно, без обговорення поправок, із порушенням процедури, етики та регламенту. Партія регіонів перетворила парламент у сходняк, а депутати стали владною бандою. Раніше вони "розводили" людей на ринках і вокзалах, а тепер кидають наш народ, перебуваючи у Верховній Раді!" - заявив Микола Кутепов із місцевого відділення "Фронту змін".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Не будь іносранцем": у Черкасах люди звільняються з роботи через "мовний" закон

Учасники мітингу вимагали від Януковича ветувати "ганебний" закон, який "знищує державність" і "штовхає громадянське суспільство до непокори". Вони збираються відповідну резолюцію направити Президенту України кур'єрською поштою.

"У Донецькій області зареєстровано 1242 газети російською мовою і тільки 4 українські, причому одна з них - моя газета "бандерівець", яка не виходить із 1997 року, - говорить Марія Олійник. - Так само в Донецьку більше 90 російських шкіл і всього 18 українських, з яких існування однієї знаходиться під питанням - долю цієї школи ще вирішують в апеляційному суді. Облрада і облдержадміністрація ведуть справи російською. Так кого ж тут утискають - невже тих, хто розмовляє російською?!"

Водночас на мітинг прийшла одна незгодна громадянка, яку організатори назвали провокатором і спробували закрити їй рот фізично.

"Я не проти, щоб в Україні українська була державною мовою, але я прийшла висловитися проти Тягнибока, який закликає до збройного повстання і кровопролиття!" - заявила пенсіонерка Юлія Андрійчук.

Крім прапорів "Свободи", учасники розгорнули прапори інших опозиційних партій і прапор УПА. Вони виступали як українською так і російською мовою. Мітингувальники написали плакати: "Мови нема - країна тюрма", "Геть Російські окупанти! Захистимо мову єднання!", "Україна знову в небезпеці!" та інші.

На Андріївському узвозі стався зсув грунту.

  • 01.07.12, 19:08
Оглядовий майданчик біля церкви завис у повітрі.

Фото: censor.net.ua
Новини по темі:
Уболівальники Євро-2012 не зможуть побувати на Андріївському узвозі
Андріївський узвіз відкрили після реконструкції

У Києві під Андріївською церквою зрушився ґрунт.

Оглядовий майданчик із боку Дніпра завис у повітрі, проте для туристів церква відкрита, а місце обвалу замасковано спеціальною сіткою.

Землею, що зсунулася з пагорба, завалило весь тротуар на маленькій алеї художників - бічному провулку Андріївського узвозу. Це сталося вночі в п'ятницю, 29 червня, і о дев'ятій ранку прибирання ще ніхто не починав. Тому сотні кілограмів ґрунту художники виносили самостійно.

Художники, які працюють тут роками, розповіли, що ґрунт "пішов" після того, як звідси повикорчовували дерева, які корінням утримували землю.

Біля храму в п'ятницю працювали лише охоронці й екскурсоводи. Адміністрація мала вихідний.

У заповіднику "Софія Київська", до якого належить Андріївська церква, заявили, що про проблему біля храму знають, але до понеділка ніхто не починатиме робіт зі зміцнення пагорба, тому що - вихідні.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю в Києві відмовилася вводити в експлуатацію Андріївський узвіз через виявлення порушень у його реконструкції.

Янукович освятив скандальний закон, через який штурмували Раду.

  • 22.06.12, 20:18
Віктор Янукович підписав скандальний закон. Фото: uainfo.censor.net.ua

Президент Віктор Янукович підписав закон про гарантії держави щодо виконання судових рішень, проти якого протестували "чорнобильці".

Про підписання відповідного закону повідомляє сайт глави держави.

Як повідомлялося, 5 червня Верховна Рада 259 голосами прийняла законопроект про гарантії виконання рішень судів, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян.

Тоді віце-спікер Адам Мартинюк заявляв, що проблемний другий розділ законопроекту не запрацює відразу.

"Щоб не було, як кажуть, зловживань та звинувачень, що проголосували і забрали пільги. Ми другий розділ не зачіпаємо", - сказав він.

Восени минулого року цей законопроект викликав хвилю протестів - "чорнобильці" і "афганці" спочатку пікетували, а потім намагалися штурмувати Верховну Раду.

6 червня цього року "чорнобильці" також приходили пікетувати Верховну Раду через прийняття законопроекту, який передбачає скасування пільг для окремих категорій громадян. Пізніше, у коментарях виданню, заговорили про протести і "афганці

Колесніченко втік з засідання комітету,"мовного" закону.

  • 20.06.12, 19:47
Ірина Геращенко інформує про обговорення "мовного закону". Фото: polittech.org

В комітеті з питань культури у ВР розпочалися слухання щодо мовного закону Колесніченка - Ківалова.

Про це на своїй сторінці у facebook написала "нунсівка" Ірина Геращенко.

"Депутати пропонують внести до цього "шедевру" більше 2600 поправок. До речі, сам Колесніченко наваяв ще 50 поправок ( цікаво побачити, що ж він додав до свого " бездоганного" дітища). Прийшло дуже багато депутатів- авторів змін від НУНС і БЮТ. Від ПР - сам автор Колесніченко і Богословська. Колесніченко сказав, що вважає наше зібрання фарсом і пішов з засідання, не захотів слухати думку експертів про свій опус. Дарма. Тут присутні Іван Дзюба, інші знані авторитети в гуманітарній сфері. Але думка професіоналів, експертів авторів скандального законопроекту не цікавить", - зазначила нардеп.

"Експерти в один голос кричать, - додала вона, - що це ніяка не імплементація хартіі про регіональні мови, а звичайнісіньке шахрайство, з підміною юридичних понять і лексичних термінів, мета якого одна - підрив статусу українськоі мови як єдиної державної".

Також за словами Геращенко, голова комітету вважає недолугим цей закон.

"Голова правового комітету Сергій Міщенко говорить, що мовний закон КК - перший на практиці роботи комітету опус, який має стільки норм порушення Конституціі", - зазначила вона.