Криворожани голосують завтра за Семенченка!
- 26.03.16, 03:20
Так сталось, що, по шляху до моєї малої батьківщини, Ясинуватої, доля мене закинула в сталеве серце України - місто Кривий Ріг, вотчину проросійської партії регіонів, ахмєтових, вілкулів... де на останніх виборах на посаду в мери міста фактично перегони виграв представник від Самопомічі, - Юрій Мілобог, набравши більшість голосів в шести районах міста з семи, але місцеві "оппоблоки" зробили все для того, щоб минулого року в сьомому Інгулецькому районі з перевагою в понад 100% по району і близько 700 голосів по місту "переміг" колишній мер, представник партіїї регіонів Юрій Вілкул. Криворіжці повстали проти брехні, фальсифікації народного волевиявлення і добилися перевиборів. Та Мілобог, через залякування регіоновськими бандитами його родини, змушений був зійти з дистанції виборчих перегонів . Натомість від партіїї Самопоміч тепер в мери міста йде інший патріот України, уродженець Криму, і той, хто не побоявся на Донбасі серед сепаратистів підняти прапор незалежної України, - Семен Семенченко, комбат добровольчого батальйону "Донбас", що складався напочатку з російськомовних українців, які зупинили рашистську чуму, щоб вона не розповсюдилась по решті території України. Саме ці чоловіки з "Дніпром", "Правим сектором" та іншими добровольцями власними грудьми затулили нас від небезпеки агресивного російського фашизму, чобіт якого ступив на нашу землю...
Семен Семенченко виступив перед криворіжцями, дав відповіді на злободенні питання, і запевнив, що до останнього подиху буде з ними в ім'я справедливості і їхнього кращого майбутнього. Сумніватися в честі й порядності цієї людини не дадуть його бойові побратими з 40-ї криворізької бригади, з ким він був в бойових сутичках з перших днів збройної агресії росіян і не ховавася ні за чиї спини та відправив грузом "200" додому не одного російського найманця і сепаратиста.
Кривому Рогу - гідного мера-патріота!
Слава Україні!
semenchenko.in.ua