Профиль

Полина_Я

Полина_Я

Украина, Киев

Рейтинг в разделе:

У нас секса нет...

  • 11.09.21, 23:30
Вспоминается фраза женщины из телемоста между Владимиром Познером и Филом Донахью... Хотя имела она ввиду, что у нас в СССР не было пропаганды голой натуры и распущенности...А как хотелось бы...
И то, что было скрыто от детских глаз, начало появляться на экранах. Первым таким фильмом считают "Маленькую Веру". Но если копнуть ещё на год раньше, то эту же Наталью Негоду в эротической сцене можно заметить в начале фильма "Завтра была война". Война войной, а секс по расписанию...

Смерть мэра Павлова

  • 17.08.21, 21:57
Сейчас по интернету ходит множество версий причин смерти мэра Кривого Рога с фото и видео, которые не полные и не раскрывают всей картины происшедшего через множественные нестыковки со временем событий и "переодеванием" убитого.
Но я хочу обратить внимание совсем не на это, а на психологию человека, который находится в шаге от смерти. Думал ли он о самоубийстве в этот момент на видео, когда судорожно дёргал ручку входной двери и что-то делая в телефоне? Непонятно. Обычно к входной двери и с оружием подходят тогда, когда выглядывают нежданных "гостей". Люди, решившие заранее свести счёты с жизнью, ведут себя совсем не так и не открывают дверь навстречу смерти, если она оттуда им угрожает. Выводы делайте сами.

В чому дурість заяви Зеленського

  • 05.08.21, 18:38
Пропозиція їхати назавжди в Росію українським громадянам з проросійськими поглядами це ще один привід видати кремлю перед світом, що в Україні йде громадянський конфлікт на етнічному грунті. Власне, намагаючись відновити статус наддержави часів радянського союзу, змагаючись зі США, Росія копіює за аналогією їх дії, зокрема на Балканах. Тоді ж з прецедентом утворення державності в Косово, саме серби вдавались до масових етнічних чисток й тоді світова спільнота на чолі зі США відокремила цей анклав у окрему державно-територіальну одиницю. Якщо хтось і страждав від таких дій на Донбасі, то це якраз українці, а не етнічні росіяни і "прочия русскоязычныя", і саме українців там на Сході України потрібно захищати від російських шовіністів.
Зеленський же в даному випадку невдало зробив свою заяву і ллє воду на млин путлєровської військової машини.

Гитлерюгенд призывает умереть!

  • 25.07.21, 23:06
http://blog.i.ua/user/11747404/2375241/
Бернтранда, украинцы хотят жить! Это твои арийцы умирали за Адольфа, и, в результате, подохли бы, если бы не план Маршалла... Хотя, жалко немцев, простых рядовых немцев, обиженных Версальским договором,- клюнули на "Майн Кампф"... За что и поплатились...

Путін не письменник, а скрєпний писюк

  • 15.07.21, 05:06
Довелось ознайомитись з опусом про чергову "єдність трьох братніх народів", який викладено українською мовою на сайті президента ерефії. "Стаття Володимира Путіна «Про історичну єдність росіян та українців»" http://kremlin.ru/events/president/news/66182#:~:text=%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%82%D1%8F%20%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%B0%20%D0%9F%D1%83%D1%82%D1%96%D0%BD%D0%B0%20%C2%AB%D0%9F%D1%80%D0%BE%20%D1%96%D1%81%D1%82%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%87%D0%BD%D1%83%20%D1%94%D0%B4%D0%BD%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D1%80%D0%BE%D1%81%D1%96%D1%8F%D0%BD%20%D1%82%D0%B0%20%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D1%86%D1%96%D0%B2%C2%BB http://kremlin.ru/ Нічого нового для себе не знайшла, але ще більше для себе переконалася, який невіглас править сусідньою країною, а її народ дозволяє йому їздити на собі і по вухах.
По суті, в такий спосіб відбулась спроба модернізувати на сучасний манер теорію "уваровщини", сутність якої в трьох стовпах - "православ'я, самодержавність, народність", на чому, власне, і трималась імперська влада і суспільство московщини, як спадкоємців Золотої Орди. За народністю стоїть мова, як об'єдуючий фактор для різношерстних за походженням етнічних племен. Ну чим не спроба прирівнятись по аналогії до США, яка створювалась з конгломерації різних народів з усіх усюд. Православ'я дійсно зміцнило Київську Русь-Україну, таким чином, князь Володимир Великий централізував свою владу і укріпив її у найвіддаленіших провінціях, що населяли угро-фінські племена. Отже, нашу давню назву сусіди вкрали і князя нашого собі привласнили. Ну з "самодєржавієм", сподіваюсь, всім все зрозуміло.
Якщо так, то я підтримую Зеленського, щоб над московським кремлем майорів жовто-блакитний прапор.
Та все ж, давайте надамо слово фахівцям, вченим, історикам, лінгвістам, які давно довели, що українці, білоруси і росіяни - це три різні народи! А свого президента -невігласа росіяни нехай посадять за шкільну лавку, поки його на іншу ще не посадив Гаагський трибунал.

http://litopys.org.ua/pivtorak/pivtorak.htm https://www.unian.ua/politics/98801-zvidki-vzyalasya-rosiyska-mova.html http://www.pravda.com.ua/articles/2006/09/6/3152582/ Свої думки, стосовно того, що таке російська мова, я викладала тут http://blog.i.ua/user/3399603/2289931/

Osanna in exelsis

  • 25.06.21, 00:51
Я не верю, я знаю.

тінь

  • 10.06.21, 21:12
Майбутнє відкинуло тінь у минуле...
Не для всіх сонце світить однаково... Зло вчинилось й вмить стало забуле... Сміх і плач, водночас, буде знаково...

Момент истины

  • 29.04.21, 03:46
Когда он наступает? В мгновение, в которое в определенном вопросе возникает ясность, или же в час, когда истина(правда) восторжествует?

Картина Карантино

  • 30.03.21, 22:10
Бюджета на все и всех не хватает. Поэтому, как говорил Жванецкий, все делается быстро, дёшево и сердито. А сценаристы и режиссеры - капитаны Гнездиловы Главное, побольше абсурда! А что, зато прикольно.
Французы во время своей революции конца 18 века прошли много занимательных сцен и кадров(термидорианцы, якобинцы, жирондисты...), остросюжетной красной линией в которых было "революция пожирает своих детей".
Толи ещё будет... Смотрим дальше, кровожадинки?) Кастинг главных исполнителей, шановни, в ваших руках, не забываем это. Мой подбор исполнителей примерно такой. Зеленский президент. Тимошенко премьер-министр. Порошенко министр закордонных дел. Ярош главный прокурор... P.S. А Ваши предложения и соображения?

Акція: Нагодуй депутата!

  • 19.01.21, 23:38
Ми всі, наче, люди. Усі хочемо жити і мати для цього необхідний мінімум - їжу, дах над головою, куди можна сховатись від дощу, вітру, спеки, морозу... прийти туди, де буде затишно, ситно, безпечно, тепло...щоб все це було - ми повинні працювати і за це отримувати кошти, якими оплатимо своє право на існування. Скільки ж треба людині щоб підтримати своє фізичне існування?
Виявляється, що ця величина досить не стала, коли організм отримує для життєтворчих процесів необхідну кількість речовин і елементів. У одних вона поміщується в 1700 гривень на місяць, як більшості наших пенсіонерів, а деякі депутатки заявили, що їм 60 тисяч гривень щомісячної зарплати мало... Ой, дорогенькі мої...та хіба ж хтось винен, що просинаються у когось вовчі апетити?
Ми, врешті-решт, соціальна правова держава і маємо дбати за Конституцією про всіх громадян. І, навіть, коли ми задовільнимо хоч одного страждальця з вовчим апетитом, то може він кудись втече в свій дрімучий ліс і всіх попустить?
Он бідолашка Коболєв, керівник Нафтогазу, так працює на благо народу, так працює...скільки ж він, неборака, енергії та калорій витрачає на своїй роботі, з забезпечення благ українському народу, що призначає собі премію в мільйон гривень на день... кушать бідному на відновлення енерговитрат не вистачає... То ж я пропоную - щоб хоч одна людина стала в Україні щасливою, то ми зробимо так, і покажемо це на весь світ по телевізору! Садимо пана Коболєва на майдані в Києві, останній час у нас так прийнято, скинемось гуртом щоб купити продуктів на мільйон гривень і будемо годувати головного енергетика країни... ні, дешевих продуктів не треба, там соєвих і все таке ГМО... нехай і курочка гріль присутствує, балички всілякі окорочки, шашлики сама вимочу у власному рецепті, й ікорочки червоної з чорною паясною по пару відерець і т.д, аби вкластись у ту кляту смєту в мільйон гривень. Ой, про хліб святий забула... Декілька буханців в день теж не завадить голодуючому депутату...
І нехай жере оте все - поки не з'їсть оту всю соціальну норму споживання в день. А останній батон, в горлянку зголоднілого можновладця, на Майдані перед камерою, Полінка буде запихати ногою!
Страницы:
1
2
3
4
5
6
7
8
10
предыдущая
следующая