Профіль

Полина_Я

Полина_Я

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Украинцы ничего не могут

  • 16.09.22, 20:28
путин встречается с шойгу для отчёта:
- Так что там произошло на Харьковском направлении? Ты ж говорил, что хохлы ничего не могут?
- Да, не могут нас догнать!
- А как же блестящая операция?
- Ну, это мы совершили отвлекающий маневр и тысячами сверкающих пяток ослепили ВСУ!

Для Lzarichna і іже с німі...

  • 03.09.22, 23:24
Якщо ви до сих пір не знаєте - то в Україні зараз триває війна! Так, війна, коли гинуть люди! На нас напали...сусіди, які до сих пір стверджують, що вони братський народ і рятують нас...правда невідомо від кого...
Мета російських окупантів не тільки знищити український народ, а, насамперед, завалити його владу в особі Зеленського(Президента, якого обрала більшість українського народу в демократичний спосіб). Головна мета Росії - знищити Україну як державу! Натомість поставити колаборантів шарікових тіпа царьова, януковоча і т.д. Тому бажаю успіху в знищенні України всім порохоботам, які невблаганно намагаються зараз прибрати з кресла президента Зеленського. Путін тільки й чекає цього! Слава Путіну і порохоботам?!! Та йдіть ви подалі - порошенківці!!!!!!!"псевдопатріоти"!!!
Слава Україні! Слава ЗСУ!!! P.S. Власне, з чого почалась ця замітка. Вона почалась з іншої у блозі Lzarichna "Хай буде мир", де користувач Крилами віри стверджує, що ЗСУ і Україну славити не треба, а необхідно співати славу тільки Богу, який заслужено карає українців щоб вони змінилися. Це мене обурило і прийшлось йому палко відповісти. Ймовірно, за це власниця блогу мене заблокувала у коментарях. Хоча особисто проти неї нічого не маю і за саму замітку закликала ставити плюсики. https://hromadske.radio/podcasts/myslennia-bazova-funktsiia/informatsiyna-viyna-pryvablyva-tym-shcho-nevelykymy-resursamy-mozhna-dosiahty-velykykh-politychnykh-tsiley-balaban/

Гордон - Штирлиц или дон-дон?

  • 18.08.22, 01:57
Этот персонаж жёлтой бульварной прессы давно пытается себя преподнести как Рихард Зорге, спасающий Родину. Он берет свое "интервью" у одиозных личностей, ну, типа Гиркин(Стрелков)или крымской Няши псевдопрокурорши Поклонской, утверждая, что это материал для будущей Гааги.
19 марта 2021-го года он называет Арестовича аферистом и вступает с ним в полемику на ТВ
https://youtu.be/AKmD0Alo-tE
А потом, через год прогуливается улочками, освобождённого от рашистов Киева, и общается с ним, как ни в чем не бывало.
https://youtu.be/dtAbQYffGhg
И эти люди мне говорят, что плохо в носу ковыряться пальцем?!! К чему это я? Эти люди в украинском медиапространстве формируют картинку про войну у рядовых серых украинцев. К тому же, Арестович гонит на Подоляка, который с ним в одной должности, т.е. советник главы Офиса Президента. Сравнить обоих - один пижон, который рисуется с Фейгиным перед бабами, а второй всемогущественнее своего начальника Ермака вместе с Зеленским разом взятым... Пойду смотреть Жданова, в крайнем случае Ягуна, ну или экспертов Хланя или Кривоноса. Последний - мужик, за базар точно отвечает!

Я спонсор рашистських мук

  • 13.08.22, 19:18
Отримую неабияку насолоду
Коли можу гривні лити, як воду,
Для ЗСУ, що палять нещадно сук.
Я спонсор рашистських мук! https://youtu.be/hdLeJIuauTk Слава ЗСУ і животворящим Хаймарсам!

За Україну!

Щоб усім кацапам Ногу свело!
https://youtu.be/nSfWKA0qrok https://youtu.be/_HNyl-Thqik https://youtu.be/_HNyl-Thqik

Цивільні російські окупанти feat military occupier

  • 11.08.22, 19:48
Сьогодні нетрі ютуба винесли мене на руїни українського Маріуполя, знищеного російськими окупаційними військами, з десятками тисяч вбитих мирних мешканців нашого багатостраждального міста, стертого рашистами з лиця землі!
Спочатку це була така собі екскурсія дальнобійника, який віз будівельні матеріали з російського Таганрога, потім на Маріуполь через окупований Донецьк. Його коментарі були нейтральними, лише зрідка те, що попадало в камеру, свідчило про війну...розбиті будівлі, згорівша техніка...
Наступне, після цього відео, винесло на канал в ютубі! Так і введіть в пошук у Гуглі - Хорошие люди ютуб Мариуполь.
Що можу сказати. Додивилась декілька фрагментів до кінця. Якісь російськомовні "сестрички-жалібнички" чоловічої статі розвозять тіпа гуманітарку по зруйнованому Маріуполю і смакують у відповідь вдячність місцевих мешканців за свою "допомогу". Немає відвертих призовів, на цьому каналі, ні за Україну, ні за росію... але в один прекрасний момент, смакуючи очищеними від сміття вулицями Маріуполя, "сміття" з гір зруйнованих будівель і трупів його мешканців, один із "гуманітарних" ізвозчиків промовляється - одну з центральних вулиць Маріуполя, називаючи її "фєдєраль..." а потім осікшись, значімой! у простого рядового волонтера, який тіпа бєзмоздмєздно допомагає вижившим мешканцям Маріуполя(а чи лишились у них гроші взагалі?!!) і стверджує, що не належить ні до якої державної чи, взагалі якоїсь, гуманітарної організації. Звідки гроші для розмаху щедрості такої широти душі людської? Так от, цей русскій підарас роздає безкоштовно людям те, що у них і так було і що з приходом російських орків відібрали!
Здохніть, кацапські недотварини!!! Як же я вас ненавиджу!!!!!!!!! P. S. Це ще не дійшла мова до тих цивільних російських окупантів, які вселились в оселі українських громадян, що були змушені покинути власне житло. І, взагалі, невинно убієнні Голодомором, Українці, в хати яких потім заселили лапотніків з росії, піднімаються з могил і рвуть плоть російських окупантів, проклинаючи їх з їхніми родинами до 40 коліна!!! Амінь.

Українці мої! З Днем Державності!

  • 28.07.22, 00:04
Рідні мої! Ми все переживемо! Треба тільки вірити в силу наших Збройних Сил, наших Хлопців і Дівчат, які нас захищають! Ми всі, маємо згуртуватись на всіх фронтах, допомагати одне одному і вибити з нашої землі цю кацапську мерзоту!
Боляче, смертельно боляче...нам роблять ті, хто клявся колись в сусідській, а то, навіть, в братській любові. Але ми вистоїмо, дамо відсіч нелюдам. Мене щодня кидає від гірких сліз до піднесення, коли чую про втрати, але і яскраві здобутки наших військ на фронті.
Єднаймося, українці! Підтримуємо і годуємо тих, хто цього потребує. Тримаймося, віримо в перемогу, віримо в свої Збройні Сили і робимо в тилу для цього максимально все з наших сил!
Живемо з Україною в серці! Як казав наш Великий Кобзар, що тільки в своїй хаті правда й сила!
Дай, Боже, нам сили! Слава Україні!

Русские кораблики идите на писю!

  • 26.07.22, 21:57
Импортозамещение? Та не вопрос! Только теперь функцию замещать импорт энергоносителей из мировой взбесившейся бензоколонки в страны Европы взяли на себя Казахстан и Азербайджан, поддерживаемые в этом регионе Турцией и Китаем, подписав соответствующие договоры с европейцами. Запрет россией через свою территорию транзита энергоносителей из Азии в Европу сместит его южнее Каспийско-Черноморским путем и далее южночерноморским побережьем в ЕС. Соответственно, Турция как страна НАТО будет гарантировать безопасность этих энергопоставок. Так что, черноморскому победобесному флоту эрэфии прийдется убраться с этих территорий на расстояние пушечного выстрела байрактаров и Himars.
Русские кораблики идите на писю!

Сакральний зміст символів

  • 24.07.22, 16:46
Рутенія. Повернення коду нації
https://youtu.be/9lZy-VX28Oc
https://youtu.be/9-pdnZmKucc https://youtube.com/playlist?list=PL_0P4iIzbLX8j6UJeGRHl0ZoMapa2eTkx Дивитися всім! Для самоусвідомлення себе, для переосмислення того, що зараз відбувається, і як жити далі, та що робити Українській нації, яка відроджується. Слава Україні! Героям слава! Слава нації! Смерть ворогам! Україна - понад усе!!!

Что происходит сейчас с Россией?

  • 22.07.22, 20:17
Этот момент нашей с вами жизни можно описывать долго... Когда-то это изложат томами энциклопедий.
Но я постараюсь описать это максимально кратко и акцентированно.
Все, что вы сейчас наблюдаете, называется "агония империи русского мира". Россия, как крыса загнанная в угол, пытается всех укусить. И может нанести серьезный вред. Но, как известно, крысу, в таком случае, не выпускают, а добивают и уничтожают... Уничтожают все - крысиный язык, крысиную культуру, крысиный способ мышления, вообще, все крысиное! Должны на планете Земля остаться только люди! Россия - Крыса человечества!
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
17
попередня
наступна