"русскіє" - тупікова гілка еволюції

  • 23.06.22, 12:10
Багато українців, повернувшись до свого житла, яке відвідали непрохані "гості", були шоковані побаченим та не могли знайти якогось більш-менш зрозумілого пояснення багатьом проявам дикунства окупантів. За посиланням нижче намагання збагнути чому існують такі відхилення в поведінці тупикової гілки гомо сапієнс, а, точніше, недотварин, які вдерлись до нас зі сходу.
https://tsn.ua/lady/psychologia/ona/scho-v-nih-u-golovi-navischo-soldati-rf-gadyat-tam-de-zhivut-2093389.html

"Асвабадітєлі" зайнялись Донецьком

  • 05.06.22, 13:18
Світ жахнувся звірствам, які влаштували Маріуполю російські окупанти, стерши його з лиця землі разом із мирними мешканцями, звільнивши людей від всіх благ цивілізації - газу, води, електрики, їжі, житла, життя... Але патологічно брехлива російська пропаганда продовжує стверджувати на весь світ, що це зробили "українські нацисти", які не зрозуміло чому, мабуть з дуру, почали руйнувати власне житло зі своїми родинами і дітьми, адже багато бійців "Азову" місцеві, які стали на захист свого міста і краю.
8 років "укронацисти" мали змогу зробити це і з Донецьком, який був в зоні досяжності української артилерії, але чомусь місто стояло до цих пір ціле-цілісіньке, в ньому не було жахливих руйнувань після масованих обстрілів. Про це свідчать за весь цей час спостерігачі ОБСЄ. Та видно, що цьому настав кінець. Запалало і у місті троянд. Невже полонені бійці "Азову" вирвались із полону, захопили місто Макіївка, яке знаходиться на протилежному боці фронту за Донецьком в глибокому тилу і звідти розпочали обстріли мирних мешканців колись обласного міста до 2014-го року? Дончани побачили звідки летіли міни і, здається, почали прозрівати... В соцмережах поширюється інформація звідки прилітало і хто насправді вів обстріли. Та ж сама ситуація була, починаючи з 2014-го року, і з розстріляним тролейбусом, "алеєю ангелів" й багатьма іншими злочинами проросійських бойовиків, які вони чинили з допомогою "блукаючих мінометів", ховаючись серед мирних кварталів Донецька .https://tsn.ua/ato/odin-rayon-zvilnyav-inshiy-ekspert-rozpoviv-yak-donechchani-zrozumili-scho-rosiyan-sami-obstrilyali-doneck-2079076.html

Це точно премія Дарвіна(посмертно...)

  • 02.06.22, 02:20
Пам'ятаєте кола, які на полях Великобританії, начебто, створюють іншопланетні прибульці? Так от, у нас теж з'явились свої прибульці, що захотіли прославитись, а тому відправили українцям власне послання, аби їх побачили. Наша аеророзвідка вигукнула - куди по засіяному! А з контактерами в тісний контакт вступила вдячна українська арта, яка поставила глибоку жирну крапку у такому спілкуванні.
https://nv.ua/ukr/lifestyle/rosiyani-vitoptali-u-travi-hohli-pislya-chogo-na-nih-spracyuvala-ukrajinska-artileriya-foto-50246899.html

Прес-конференція з бійцями із Азовсталі

  • 08.05.22, 20:07
Не буду багато говорити. Суть одна. Героїзм є там, де недолуге керівництво.
https://youtu.be/GmRWPOoESGQ

15-річна дівчина під обстрілами вивезла з Попасної поранених

  • 08.05.22, 05:43
https://zaxid.net/15_richna_divchina_pid_obstrilami_vivezla_z_popasnoyi_poranenih_n1542300
https://youtu.be/qkxTOQXoyfA
Дівчинка з простреленими ногами врятувала людей. Такий народ, де і діти справжні герої, рашистам ніколи не здолати! Слава українському народу!
Слава Україні! Смерть російським окупантам!

L - легион "Свобода России"

  • 03.05.22, 06:01
Все военнослужащие российской армии, которые не поддерживают действия преступного путинского режима, могут перейти на сторону антипутинской коалиции. При сдаче в плен воинам ВСУ российские военные для этого должны поднять правую руку вверх, а левую положить горизонтально на голову, образовав букву L, таким образом, заявив свое желание служить в российском легионе "Свобода России".

Китай поділив росію(карта)

  • 30.04.22, 11:43
Китай показав карту розподілу РФ після перемоги України (фото)


https://realist.online/ukr/news/kitaj-pokazav-kartu-rozpodilu-rf-pislja-peremohi-ukrajini

"православні" фашисти

Секта російського "православ'я", яка немає нічого спільного з останнім, показала своє справжнє звіряче обличчя й довела, що немає нічого спільного з християнством. Одна із заповідей Христових це "не убий". Та ряжені "священники" московської церкви, які, насправді, є поплічниками недолюдків із ФСБ, закликають свою "паству" до протилежного.
"Твоє завдання - стерти українську націю з лиця землі": РПЦ роздає пам'ятки солдатам, які йдуть на війну.

https://tsn.ua/ato/tvoye-zavdannya-sterti-ukrayinsku-naciyu-z-licya-zemli-rpc-rozdaye-pam-yatki-soldatam-yaki-ydut-na-viynu-2047423.html
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
15
попередня
наступна