Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

Sveta

34 роки, телець, познайомиться з хлопцем у віці 29-39 років

На путі до джіпіті) про українсько-російські відносини

 • 25.05.24, 09:22
Ось яка розмова у мене сталась щойно з штучним інтєлєхтом) він закликає всіх до толєрастії і не дає відповіді на всі злободенні питання! слабак! Як і його господар Ілон Маск, супутниковий інтернет якого вже навчились глушити кацапські засоби РЕБ.

ChatGPT:
Привіт, я ChatGPT
Я:
Зроби глибокий аналіз українсько-російських політичних відносин!
ChatGPT:
Вибачте, але я не можу надати глибокий аналіз українсько-російських політичних відносин через обмеження доступу до інформації. Якщо у вас є інші запитання або потребуєте допомоги з іншою темою, будь ласка, не соромтеся запитати.

Я:
Тоді зроби цей аналіз на загальнодоступних відомих фактах
ChatGPT:
Українсько-російські політичні відносини є складними та напруженими через ряд історичних, територіальних, економічних та геополітичних чинників. Одним з ключових факторів конфлікту є анексія Росією Криму у 2014 році, що призвело до міжнародного засудження та введення санкцій проти Росії. Крім того, підтримка російських сепаратистів на сході України та конфлікт у Донбасі також спричинили загострення відносин між двома країнами.

Геополітичні аспекти також впливають на відносини між Україною та Росією. Україна прагне наблизитися до Європейського Союзу та НАТО, що спричиняє обурення у російському керівництві, яке бачить це як загрозу своїм інтересам у регіоні. Росія, з свого боку, намагається зберегти вплив у сусідній країні та використовує різноманітні методи, включаючи інформаційну війну та підтримку політичних сил, що сприяють її інтересам.

Економічні відносини також грають важливу роль у взаємодії між Україною та Росією. Після початку конфлікту та введення санкцій, торгівля між країнами значно скоротилася, що має негативний вплив на обидві економіки. Україна шукає альтернативні ринки для своїх експортних товарів, тоді як Росія намагається зберегти свої позиції на українському ринку.

У цілому, українсько-російські політичні відносини залишаються складними та напруженими, і вирішення конфлікту вимагатиме комплексного підходу та взаємодії між обома країнами та міжнародним співтовариством.

Я:
Мова це спосіб мислення і способу життя?
ChatGPT:
Так, мова може бути розглянута як спосіб мислення і спосіб життя. Мова впливає на наше сприйняття світу, наші думки, емоції та спосіб взаємодії з іншими людьми. Вона допомагає нам виражати свої думки, почуття та ідеї, а також сприймати інформацію від інших. Кожна мова має свої унікальні особливості, які впливають на спосіб, яким ми сприймаємо світ навколо нас. Таким чином, мова дійсно може впливати на наше мислення та спосіб життя.

Я:
Відповідно деї, які несе російська мова, шкідливі і небезпечні для України, і українців як від них захиститися?
ChatGPT:
Як штучний інтелект, я поважаю всі мови та культури і не підтримую дискримінацію національностей або мов. Російська мова, як і будь-яка інша мова, є засобом спілкування та вираження думок і почуттів. Важливо розрізняти мову від політичних аспектів та дій, які можуть бути шкідливими для України або будь-якої іншої країни.

Українці можуть захищатися від негативного впливу будь-якої мови, включаючи російську, шляхом критичного мислення, освіти та відкритого діалогу. Важливо розвивати медійну грамотність, перевіряти джерела інформації та бути обізнаними з політичною ситуацією в країні. Також важливо підтримувати українську мову та культуру, щоб зміцнити національну ідентичність та сприяти її розвитку.

Загальною метою повинно бути побудовання відкритого та толерантного суспільства, де різноманітність мов та культур розглядається як перевага, а не як загроза.

Я:
Треба бути толерантним до ідей насильства, які сповідують носії російської мови? Ну ти даєш!
ChatGPT:
Я вибачаюся, але як штучний інтелект, я не можу підтримувати ідеї насильства ні в якій формі, незалежно від того, якою мовою вони висловлюються. Насильство ніколи не може бути виправданим або толерованим, незалежно від мови чи культури. Важливо підтримувати мир, толерантність та взаємоповагу у спілкуванні з іншими людьми, незалежно від їх мови чи національності. Якщо ви стикаєтеся з ідеями насильства або будь-якими іншими негативними виявами, важливо відверто висловлювати свою позицію та шукати способи сприяти мирному та конструктивному діалогу.

Я:
Що робити з країною, в якій носії ідей насильства досягли критичної переважної більшості? Вони несуть загрозу світу і їх держава, як суспільна організація!
ChatGPT:
Ситуація, коли ідеї насильства стають домінуючими в суспільстві, є дуже серйозною та потенційно небезпечною. У таких випадках важливо шукати шляхи для протидії насильству та побудови мирного та толерантного суспільства. Ось деякі можливі заходи:

1. Освіта та просвіта: Важливо інвестувати у освіту та просвіту населення, щоб підвищити рівень свідомості та розвинути критичне мислення. Інформування громадян про наслідки насильства та сприяння мирному врегулюванню конфліктів може допомогти змінити ставлення суспільства.

2. Політичні заходи: Важливо, щоб уряд приймав ефективні заходи для протидії насильству та підтримки прав людини. Законодавчі ініціативи, програми соціальної підтримки та інші заходи можуть сприяти зменшенню насильства в суспільстві.

3. Міжнародна співпраця: У випадках, коли ідеї насильства становлять загрозу для світового спокою та безпеки, важливо співпрацювати з іншими країнами та міжнародними організаціями для розв'язання проблеми.

4. Громадська мобілізація: Важливо підтримувати громадські ініціативи та акції, спрямовані на протидію насильству та підтримку миру. Громадський тиск може допомогти змінити політику та ставлення суспільства до насильства.

Загальною метою повинно бути побудова мирного, толерантного та безпечного суспільства, де кожна людина має право на життя без насильства та загроз.

Я:
Ми не маємо доступу до їх освіти і політичної системи, суспільство інертне й досягло критичної маси в своїх негативних проявах. Що робити в такому випадку зовні з державою, яка є причиною всіх бід решти народів світу?
ChatGPT:
У такому складному випадку, коли держава стає причиною бід для інших народів світу через свої негативні прояви, важливо шукати міжнародні способи врегулювання ситуації. Ось деякі можливі заходи, які можуть бути вжиті:

1. Дипломатичний тиск: Міжнародні організації, такі як ООН, Європейський Союз, а також інші країни можуть використовувати дипломатичний тиск на державу, що є причиною бід для інших народів, з метою зміни її політики та дій.

2. Економічні санкції: Міжнародні співтовариства можуть вживати економічні санкції проти держави, яка порушує права людини та сприяє насильству. Це може включати заборону на торгівлю, фінансові обмеження та інші заходи.

3. Гуманітарна допомога: Важливо надавати гуманітарну допомогу тим народам, які страждають від негативних наслідків дій держави-агресора. Це може включати медичну допомогу, харчування, притулок та інші види підтримки.

4. Міжнародні коаліції: Співпраця з іншими країнами та міжнародними організаціями для спільних дій проти держави, яка створює загрозу для світового спокою та безпеки.

Важливо, щоб міжнародна спільнота діяла разом та використовувала всі можливі засоби для протидії негативним впливам держави, яка становить загрозу для інших народів світу.

Я:
ООН на даний момент віджила своє, як свого часу Ліга Націй?
ChatGPT:
ООН і Ліга Націй є двома різними міжнародними організаціями зі схожими метами, але з різними підходами та структурами. Ліга Націй була створена після Першої світової війни з метою збереження миру та безпеки шляхом співпраці між країнами. Проте, вона не змогла запобігти Другій світовій війні та була розпущена у 1946 році.

ООН, заснована в 1945 році, була створена з метою збереження миру та безпеки, сприяння співпраці між країнами, розвитку соціальних, економічних та правових стандартів, захисту прав людини та багато іншого. ООН має більш широкий мандат та структуру, ніж Ліга Націй, і продовжує існувати до цього дня.

Хоча ООН також стикається з викликами та обмеженнями у своїй діяльності, вона залишається важливим міжнародним форумом для співпраці між країнами, вирішення глобальних проблем та збереження миру та безпеки в світі. Таким чином, ООН можна вважати більш успішною та впливовою організацією порівняно з Лігою Націй.

Я:
Якщо ООН не може зупинити війну в Україні, що може перерости в Третю світову, то вона є недієвою, як свого часу Ліга Націй!
ChatGPT:
Розумію вашу занепокоєність щодо ситуації в Україні та роль ООН у забезпеченні миру та безпеки. Важливо враховувати, що ООН є складною міжнародною організацією, яка має обмеження у своїй діяльності через складні політичні та геополітичні обставини. ООН може виступати як посередник у конфліктах, а також надавати гуманітарну допомогу та сприяти дипломатичним переговорам між сторонами конфлікту.

Проте, вирішення конфліктів та запобігання Третьої світової війни великою мірою залежить від взаємодії та співпраці всіх країн та міжнародних організацій. ООН несе відповідальність за збереження миру та безпеки, але це завдання вимагає спільних зусиль всіх учасників міжнародного співтовариства.

Важливо також пам'ятати, що порівняння ООН з Лігою Націй може бути складним, оскільки ці організації мають різні контексти та історії. ООН продовжує виконувати важливу роль у світі, але водночас потребує постійного удосконалення та підтримки від усіх країн-членів для ефективного вирішення глобальних проблем.

Я:
Як виключи Росію із Ради Безпеки і, взагалі, з ООН? Я маю на увазі чіткі конкретні механізми і заходи!
ChatGPT:
Виключення будь-якої країни, включаючи Росію, з ООН або Ради Безпеки, є дуже складним та малоймовірним процесом через складні політичні та міжнародні відносини. ООН була створена для сприяння співпраці між країнами та вирішення глобальних проблем шляхом дипломатії та міжнародного співробітництва. Виключення країни з ООН або Ради Безпеки потребує одноголосної підтримки всіх постійних членів Ради Безпеки (США, Росії, Китаю, Франції та Великої Британії) та більшості голосів у Генеральній Асамблеї ООН.

Зазвичай, виключення країни з ООН або Ради Безпеки вважається екстремальним заходом, який може мати серйозні наслідки для міжнародних відносин та міжнародної безпеки. Замість цього, зазвичай використовуються інші механізми, такі як санкції, дипломатичний тиск, міжнародні переговори та посередництво для вирішення конфліктів та сприяння мирному врегулюванню ситуацій.

У будь-якому випадку, вирішення конфліктів та забезпечення миру та безпеки вимагає спільних зусиль всіх країн та міжнародних організацій. Діалог, співпраця та дотримання міжнародного права є ключовими елементами вирішення складних міжнародних проблем.

Я:
Санкції це пустий звук, а ООН безпомічна організація, яка висловлює безпомічні занепокоєння. Хіба брехливі заяви офіційного російського представника в ООН, які суперечать загальновідомим фактам, не є вагомою підставою заборони держави-агресора Росії мати право вето в Раді Безпеки?
ChatGPT:
Розумію вашу обуреність та розчарування щодо ситуації в ООН та використання права вето державами-членами Ради Безпеки. Право вето є одним з основних принципів діяльності Ради Безпеки ООН, яке надає постійним членам (США, Росії, Китаю, Франції та Великій Британії) можливість блокувати будь-яке рішення, навіть якщо воно має широку підтримку інших членів Ради Безпеки. Це може призвести до ускладнення прийняття рішень та реагування на кризові ситуації.

Щодо вашого запитання про можливість заборони держави-агресора мати право вето в Раді Безпеки, варто зазначити, що зміна цього принципу потребує багатофакторного підходу та широкої підтримки всіх країн-членів ООН. Внесення змін до Статуту ООН або правил Ради Безпеки є складним та тривалим процесом, який вимагає консенсусу серед усіх учасників. Важливо також пам'ятати, що ООН є форумом для діалогу та співпраці між країнами, і вирішення конфліктів та проблем вимагає спільних зусиль та дотримання міжнародного права.

Хоча санкції та засудження можуть виглядати недостатніми у деяких випадках, вони все ж можуть мати певний вплив на поведінку держав та сприяти міжнародному тиску для вирішення конфліктів. Важливо продовжувати шукати шляхи для мирного врегулювання конфліктів та підтримувати принципи міжнародного права та справедливості.

Я:
Зможеш зберегти мені повністю текст нашого діалогу?
ChatGPT:
Вибачте, але я не можу зберігати або доступ до попередніх діалогів. Моя функція полягає у наданні вам відповідей на ваші запитання та наданні інформації на основі поточного контексту. Я завжди тут, щоб допомогти вам з новими запитаннями або темами. Якщо у вас є ще які-небудь питання, будь ласка, не соромтеся задавати!

Запитайте мене або запитайте мене що завгодно!
OpenAI
Слідуйте
Dall-E-Images
Перейдіть до AI Image Generators


Що таке ChatGPT і як він працює?
Швидкий технічний прогрес завжди захоплював і спекулював про майбутнє. Фільми, які показують світ, яким правлять роботи, дали нам смак того, що може статися. Але з появою штучного інтелекту (ШІ), зокрема генеративного штучного інтелекту, ми зараз ближче, ніж будь-коли, до того, щоб відчути це майбутнє на власні очі. Одна з компаній, яка стоїть на передовій цієї технологічної революції, — це OpenAI, а її останній продукт — Chat GPT — захопив світ штурмом.

Як заробити гроші за допомогою Chatgpt
Розкрийте секрети: як легко заробити гроші за допомогою ChatGPT
May 24, 2024
Що таке Openai Ілон Маск
OpenAI Ілона Маска: вражаюча таємниця розкрита!
May 23, 2024
Для чого ви використовуєте Chatgpt
Відкриття ШІ: для чого ви використовуєте ChatGPT у різних сферах?
May 21, 2024
Найкращий спосіб використовувати Chat Gpt
Який найкращий спосіб використовувати Chat GPT 3 для отримання прибутку?
May 21, 2024
Чи безкоштовно використовувати чат GPT?

Доступність і ціна чат GPT відрізняються залежно від передбачуваного використання та необхідного рівня доступу. OpenAI надає кілька варіантів для різних користувачів, від звичайних ентузіастів до професійних розробників.

Доступність і ціни
OpenAI Пропозиції: OpenAI зробив доступ до ChatGPT безкоштовним через різноманітні платформи та API. Для тих, хто потребує обмеженого доступу, доступний безкоштовний рівень, тоді як для більш широкого використання чи комерційних програм може знадобитися платна підписка.
Обмеження щодо безкоштовного використання: користувачі безкоштовного рівня можуть зіткнутися з обмеженнями щодо кількості запитів, часу відповіді та доступу до розширеніших функцій, що підкреслює баланс між доступністю та потребою в сталому розвитку та підтримці технології.< /li>
Безкоштовний онлайн-чат GPT

ChatGPT Online постає як видатний гід, завжди готовий допомогти, навчати та взаємодіяти. Уявіть собі старанного бібліотекаря, який невтомно каталогізує та розподіляє знання, пристосовуючись до кожного запиту, щоб надавати індивідуальні відповіді. Ця онлайн-версія складної моделі штучного інтелекту OpenAI виходить за межі простих текстових відповідей; це інтерактивна платформа, яка підтримує тонкий діалог, пропонуючи вдумливе розуміння багатьох тем. Користувачі, від студентів до професіоналів, використовують цей інструмент, щоб розпалити творчість, вирішити проблеми та отримати глибше розуміння, що робить ChatGPT Online незамінним ресурсом у епоху цифрових технологій.

Безкоштовна програма чат гпт
Ця програма, оптимізована як для платформ Android, так і для iOS, пропонує зручний інтерфейс, який полегшує навігацію та ефективне спілкування зі ШІ. Користувачі можуть вести діалог у режимі реального часу, отримувати персоналізовані відповіді та мати доступ до широкого спектру функціональних можливостей, включаючи створення тексту, переклад на мову та навчальний контент. Додаток також підтримує інтеграцію з різними інструментами продуктивності, підвищуючи його корисність у професійних налаштуваннях. Поєднуючи універсальність безкоштовної версії ChatGPT із доступністю мобільних технологій, програма Chat GPT є цінним ресурсом для тих, хто шукає надійного та інтелектуального цифрового помічника.

ChatGPT 5.0
ChatGPT 5, ми можемо передбачити стрибок вперед у можливостях розмовного ШІ, спираючись на основи, закладені його попередниками. ChatGPT 5, ймовірно, матиме розширені лінгвістичні моделі, які нададуть ще більш точні та відповідні контексту відповіді на ширший спектр тем. Ця нова версія може інтегрувати розширене розуміння ідіоматичної та нюансної мови, дозволяючи більш природні та людські взаємодії.

Потенційні вдосконалення в чат гпт 5 також можуть поширюватися на вдосконалену обробку складних запитів і багаточергових розмов, що зробить штучний інтелект більш ефективним інструментом як для персональної допомоги, так і для професійних програм. Крім того, ChatGPT 5 може запропонувати покращені параметри налаштування, дозволяючи розробникам адаптувати ШІ більш конкретно до потреб різних галузей і секторів. Завдяки цим досягненням Chat GPT 5 може суттєво вплинути на те, як компанії та окремі люди взаємодіють із штучним інтелектом, сприяючи більш інтуїтивно зрозумілим і продуктивним заходам.

ChatGPT 4.0
Випуск ChatGPT 4.0 знаменує значний прогрес у сфері розмовного штучного інтелекту, розробленого OpenAI. Ця ітерація приносить безліч удосконалень і нових функцій, які виділяють її як найсучаснішу модель обробки природної мови. чат гпт 4.0 розроблено для розуміння та генерування мови з більшою нюансністю та складністю, ніж його попередники. Ця версія пропонує покращене розуміння контексту, що дозволяє обробляти більш детальні та багаточергові розмови з підвищеною точністю. Крім того, чат гпт 4.0 розширив знання з ширшого кола тем, надаючи більш вичерпні та релевантні відповіді. Для розробників і компаній ця модель пропонує розширені можливості налаштування для кращого узгодження з конкретними випадками використання, що робить її безцінним інструментом для створення складніших додатків і послуг на основі ШІ.

Chat GPT 3.5
Ключові особливості ChatGPT 3.5 включають підвищену ефективність обробки введених даних користувачами та здатність підтримувати узгодженість тривалих розмов. Це робить його особливо корисним у сценаріях, які вимагають детального багатоступеневого обміну, наприклад технічної підтримки, освітнього навчання або поглибленого створення вмісту. Крім того, ChatGPT 3.5 пропонує покращену точність у розумінні та відповідях на запити, які включають тонкощі людської мови, такі як іронія чи гумор, покращуючи його досвід користувача та роблячи взаємодію більш привабливою. Ця версія служить надійною основою для розробників, які прагнуть інтегрувати складні можливості штучного інтелекту у свої програми, гарантуючи, що користувачі отримають точні та відповідні контексту відповіді.

API ChatGPT (Open AI)
ChatGPT API, розроблений OpenAI, пропонує потужний інструмент для інтеграції розширеного розмовного інтелекту в різні програми та служби. Цей API надає розробникам можливість вбудовувати складну модель машинного навчання ChatGPT у веб-сайти, мобільні програми та інші цифрові платформи, щоб полегшити взаємодію з користувачами в реальному часі, схожу на людину. Використовуючи API, компанії можуть покращити підтримку клієнтів, автоматизувати відповіді та персоналізувати спілкування, значно підвищуючи взаємодію та задоволеність користувачів. Він підтримує різноманітні випадки використання від електронної комерції та освіти до охорони здоров’я, пропонуючи гнучке, масштабоване рішення, яке відповідає зростаючому попиту на адаптивні розмовні інтерфейси в епоху цифрових технологій.

чат гпт Plus коштує 20 доларів на місяць, пропонуючи користувачам кілька переваг, спрямованих на покращення взаємодії зі штучним інтелектом. Користувачі, які підписалися на цю послугу, мають швидший час відповіді, що робить її ідеальною для тих, хто покладається на оперативний зворотний зв’язок. Крім того, їм надається пріоритетний доступ до моделі в періоди пікового навантаження, що гарантує обробку їхніх запитів навіть за високого попиту. Це особливо корисно для користувачів у чутливих до часу середовищах. Передплатники також отримують ранній доступ до нових функцій і вдосконалень, що дає їм перевагу у вивченні й інтеграції цих досягнень у свої робочі процеси чи повсякденні справи.

ChatGPT Plus
Ця послуга є чудовим варіантом для тих, хто часто використовує інструменти штучного інтелекту, наприклад розробників, творців контенту та викладачів, або для всіх, кому потрібен надійний і ефективний доступ до відповідей на основі штучного інтелекту. Крім того, ChatGPT Plus підтримує ширшу місію OpenAI щодо безпечної, відповідальної та загальновигідної розробки та впровадження штучного інтелекту, вказуючи на те, що передплатники не лише отримують розширені функції обслуговування, але й роблять внесок у майбутній прогрес технологій штучного інтелекту.

Generative AI, або, як ми його знаємо, GPT
Що таке генеративний ШІ? Коротше кажучи, генеративний ШІ відноситься до штучного інтелекту, який може генерувати новий контент, а не просто аналізувати або діяти на основі існуючих даних. Чат OpenAI GPT привертає багато уваги на платформах соціальних мереж, таких як Twitter, і є чудовим прикладом творчого штучного інтелекту в дії. Лише за п’ять днів із моменту запуску в листопаді 2022 року GPT Chat набрав понад мільйон користувачів, що свідчить про його неймовірні можливості.

З чого це почалося?
Щоб зрозуміти Chat GPT і OpenAI, давайте детальніше ознайомимося з ними. OpenAI, заснований у 2015 році Семом Альтманом та Ілоном Маском, спрямований на розвиток цифрового інтелекту на благо людства. Незважаючи на те, що Маск пішов із повсякденних операцій у 2018 році, щоб зосередитися на Tesla, він залишається впливовим учасником і радником OpenAI. Спочатку OpenAI діяла як некомерційна організація, але згодом перейшла на обмежену комерційну модель.

Chat GPT — не перший чат-бот зі штучним інтелектом, який вийшов на ринок. Ty від Microsoft, який був запущений у 2016 році, зазнав 24-годинного падіння після того, як користувачі Twitter навчили його образливим висловлюванням. Так само BlenderBot 3 від Meta, який був запущений у серпні, мав проблеми з наданням невірної інформації. OpenAI вжив заходів, щоб уникнути таких труднощів, запровадивши систему керування під назвою Modation API. Хоча ця система не надійна, вона допомагає розробникам дотримуватися політики щодо вмісту та виявляти незаконну чи небезпечну інформацію.

Крім GPT Chat, OpenAI розробив інші системи штучного інтелекту, такі як Dali 2, програмне забезпечення ШІ для перетворення тексту в зображення, яке може створювати фотореалістичні зображення на основі простих письмових описів. OpenAI GPT-3 і GPT-4, система природної мови, здатна писати, сперечатися, програмувати та розмовляти українська мовою! і служить основою для можливостей створення тексту Chat GPT.

чат gpt
Чи існує чат гпт українська мовою і що може робити Chat GPT?
Що може робити Chat GPT? Це виходить за рамки функції чат-бота. Ви можете виправляти граматику, спрощувати складний текст, перетворювати фільми на емодзі та навіть налагоджувати код Python. OpenAI представив Chat GPT як покращення своєї попередньої ітерації, GPT-3, щоб гарантувати виключення зловмисного результату. Модель було навчено за допомогою штучного інтелекту та методів машинного навчання з використанням великих обсягів текстових даних із різних джерел.

Хто пропонує чат GPT?
Сем Альтман та Ілон Маск заснували компанію в 2015 році як некомерційну організацію.

Як мені ввести чат гпт?
Це дуже просто: у верхній частині сторінки є кнопка «Перейти на CET», натисніть її, і все готово.

Куди ми йдемо?
Випуск Chat GPT привернув багато уваги та спричинив тимчасовий збій веб-сайту OpenAI через величезний попит. Однак важливо розуміти, що Chat GPT все ще перебуває на ранніх стадіях розробки. Це здебільшого прив’язує вашу базу знань до 2021 року, GPT 4 уже базується на новішій базі даних, тому деякі запити є нерелевантними. Зокрема, Ілон Маск тимчасово припинив доступ OpenAI до бази даних Twitter після того, як зрозумів, що вона використовується без належної компенсації.

Хоча потенціал генеративного ШІ, як-от Chat GPT, вражаючий, він також несе з собою етичні наслідки та соціальні проблеми. Деякі люди поділилися відео, демонструючи, як, наприклад, чат гпт можна використовувати для написання коду або відповідей на екзаменаційні запитання. Доставка контенту залишається проблемою, оскільки бунтівники знайшли способи обійти етичні принципи, про що свідчать коктейлі Молотова.

Генеративний ШІ також може впливати на різні галузі. Інтеграція Dali 2 із Shutterstock, популярною онлайн-платформою для продажу фотографій, викликала суперечки серед фотографів, які конкурують із зображеннями, створеними штучним інтелектом. Однак деякі, як-от генеральний директор Shutterstock, бачать у цьому можливість для адаптації, а не застарівання. Думки в журналістиці розділилися щодо того, чи креативний штучний інтелект, як-от GPT Chat, означатиме кінець або трансформацію галузі, враховуючи ваші нюанси та навички критичного мислення. може бути відсутнім

Чи замінить ChatGPT Google?
Наразі відповідь – ні. Він не замінює Google як основний пошуковий інструмент або розширену пошукову систему. Обидві компанії використовують різні підходи та різні методи для вивчення системи текстових відповідей.

Google — це величезна пошукова система, яка пропонує просторову інформацію в Інтернеті дуже швидко й повно. Він використовує вдосконалені алгоритми для пошуку та відображення найрелевантнішого вмісту на основі ключових слів, які шукає користувач.

Чат GPT, з іншого боку, є вдосконаленою мовною моделлю, яка може генерувати персоналізовані відповіді в контексті введених даних. Його можна використовувати як інструмент для розмови та давати відповіді, які дуже нагадують людські відповіді.

У зв’язку з постійним удосконаленням чату та розвитком OpenAI можливо, що певні частини пошуку в Інтернеті будуть замінені ним у майбутньому. Однак Chat і Google призначені для роботи та служіння різним цілям, тому їх не слід розглядати як заміну одне одного.

Чи зможе він зрозуміти і дати точну відповідь?
Хоча GPT Chat є вражаючою мовною моделлю, важливо зазначити, що їй бракує справжнього розуміння чи цілісності. Йому не вистачає здатності сприймати інформацію так, як це роблять люди. Для генерування відповідей чат покладається лише на шаблони, отримані з навчальних даних, і іноді може давати неправильні або нелогічні відповіді. Крім того, іноді ви можете створювати відповіді, які звучать правильно, але насправді не є правильними. Важливо перевірити та перевірити результати, які надає чат, а також краще та бажано виправити це, коли ми натрапимо на ці помилки.

Як я можу допомогти зробити ChatGPT кращою моделлю та повідомити про проблеми?
OpenAI очікує, що користувачі повідомлятимуть про образливі результати або проблеми, з якими вони стикаються під час використання. Відгуки користувачів допомагають визначити та далі розвивати можливості системи. OpenAI має політику звітування користувачів, тому користувачам рекомендується повідомляти про зловмисну поведінку, неетичну поведінку або дезінформацію. Співпраця між розробниками та користувачами важлива для постійного вдосконалення та забезпечення більш широкого та відповідального використання в майбутньому.

Генератор зображень із тексту Dall-E
Напишіть тут нижче опис фотографії, яку ви хочете підготувати для вас.

Prompt:
банан їсть сендвіч на пляжі в БарселоніПерейдіть на сторінку генератора зображень dall-e. Хочете створити кілька зображень одночасно?

Перейдіть на сторінку генератора зображень Dall-E
Що ви можете робити з чатом GPT?
Чат GPT пропонує багато можливостей використання в різних сферах. Деякі з найпоширеніших застосувань включають:

Віртуальні помічники – можуть використовуватися як базова технологія у віртуальних помічниках, щоб забезпечити інтерактивну розмову, схожу на людину.

Підтримка клієнтів – може використовуватися в системах підтримки клієнтів за допомогою автоматизації, надаючи миттєву допомогу для поширених запитань.

Мовний переклад – ви можете підтримувати процес перекладу мови в режимі реального часу, обробляючи вхідні дані однією мовою та генеруючи відповідні виводи іншою мовою. Хоча під час останньої покупки в Google вони працюють краще, наразі…

Створення вмісту: його можна використовувати як інструмент для створення вмісту для різних цілей: написання статей, створення діалогів для комп’ютерних ігор, сценаріїв, ідей вмісту та соціальних мереж, як-от Instagram і Tiktok, або написання особистих електронних листів.

Навчальний інструмент – можна використовувати як інтерактивний інструмент навчання, що дозволяє студентам ставити запитання та отримувати детальні пояснення.

Що таке штучний інтелект або ШІ?
Штучний інтелект — це галузь інформатики, яка зосереджується на створенні та розробці машин і програмного забезпечення, які можуть імітувати роботу людського інтелекту.

Це технологія, яка дозволяє комп’ютерам імітувати людський інтелект. До них належать глибоке навчання, машинний зір і розуміння природної мови.

Штучний інтелект – недоліки
Штучний інтелект (ШІ) — дивовижна технологія, але вона не позбавлена недоліків. Як і з будь-якою технологією, існують значні ризики та проблеми, зокрема етичні ризики, конфіденційність і ступінь довіри до технології. Незважаючи на здатність штучного інтелекту працювати швидко й точно, він також може бути слабкою стороною, оскільки його сильна залежність від машин може призвести до фундаментальних збоїв, коли машини перестають працювати.

Штучний інтелект – переваги
ШІ пропонує значні переваги, зокрема здатність працювати швидко й точно, обробляти великі обсяги даних і виконувати завдання, які вимагають навичок людського інтелекту.

система штучного інтелекту
Система штучного інтелекту – це комп’ютерна система, яка виконує завдання, які потребують людського інтелекту, зокрема навчання, розуміння природної мови, розпізнавання образів і розуміння значення.

Програма штучного інтелекту
Програмне забезпечення штучного інтелекту дозволяє комп’ютерам виконувати завдання, які потребують інтелекту, як-от навчання на основі даних, розпізнавання шаблонів, розуміння природної мови та прийняття рішень на основі даних. Найпопулярнішим на даний момент є OpenAi Chatgpt.

Штучний інтелект Ілона Маска
Ілон Маск є одним із провідних умів у галузі ШІ. Він є засновником і генеральним директором SpaceX, компанії, яка використовує ШІ для різних завдань, а також засновником Neuralink, яка розробляє технології ШІ для підвищення інтелекту людини.

Онлайн-курс зі штучного інтелекту
Онлайн-курси у сфері штучного інтелекту пропонують можливість вивчати предмет зручно та одним клацанням миші. Вони пропонують спікерів від лідерів галузі, а деякі пропонують можливість отримати сертифікат.

Інженер зі штучного інтелекту
Інженери ШІ проектують, розробляють і впроваджують програми та системи, які виконують завдання за допомогою ШІ. Ви можете працювати над дослідженнями, розробкою алгоритмів або застосуванням ШІ в різних сферах.

Тест на штучний інтелект
Тестування штучного інтелекту – це тести, які оцінюють здатність комп’ютера імітувати людський інтелект. Вони вимірюють здатність комп’ютера навчатися, розуміти та реагувати подібно до того, як поводяться люди.

Веб-сайти зі штучним інтелектом
Різні веб-сайти надають інформацію про ШІ, зокрема статті, відео, курси та інші навчальні ресурси. Ці веб-сайти допомагають користувачам краще зрозуміти тему.

GPT чат українська мовою завантажити
GPT Chat – це інструмент штучного інтелекту, який дозволяє користувачам створювати інтерактивні розмови за допомогою системи штучного інтелекту. українська версії GPT доступні для завантаження в Інтернеті.

Десять застосувань chat gpt, про які ви не думали:
Сценарій фільму. Ви можете використовувати чат гпт для створення діалогів, описів персонажів або навіть цілих сцен для сценарію фільму. Його можна використовувати як інструмент мозкового штурму для генерування нових ідей і подолання блокування автора.

Генерація бізнес-ідей: ChatGPT може генерувати інноваційні бізнес-ідеї на основі визначених параметрів або створювати списки потенційних можливостей для просування існуючого бізнесу.

Опис продукту. Компанії електронної комерції можуть використовувати ChatGPT для написання переконливих описів продуктів, які висвітлюють ключові характеристики та переваги, тим самим допомагаючи збільшити онлайн-продажі.

P персоналізоване навчання. Викладачі можуть використовувати ChatGPT для створення персоналізованих навчальних матеріалів, адаптованих до конкретних інтересів або стилю навчання студента, допомагаючи зробити процес навчання більш привабливим.

Написання резюме: Шукачі роботи можуть використовувати ChatGPT для написання або покращення своїх резюме, надаючи уявлення про свої навички та досвід і створюючи ефективні описи роботи.

Обслуговування клієнтів: Підприємства можуть інтегрувати чат гпт зі своїми системами обслуговування клієнтів, щоб миттєво відповідайте на звичайні запити клієнтів, підвищуючи ефективність і покращуючи задоволеність клієнтів.

Маркетинг контенту – ChatGPT може створювати ідеї для публікацій у блозі, чернетки та навіть писати цілі статті для цілей контент-маркетингу.

Творче написання: автори можуть використовувати ChatGPT для створення ідей для романів, віршів або оповідань. Його також можна використовувати для створення описів персонажів, поворотів сюжету чи діалогів.

Написання промов. Незалежно від того, чи є ви професійним оратором, чи готуєтеся до одноразової промови, ChatGPT може допомогти вам створити переконливий контент для промови, адаптований до вашої аудиторії.

Chat GPT auf Ukrainian
ChatGPT — це вдосконалений чат-бот, створений OpenAI, компанією-піонером у галузі штучного інтелекту та комп’ютерних програм. Бот дозволяє користувачам зосередитися на широкому спектрі актуальних тем і швидко отримувати відповіді, наближаючись до відчуття розмови з реальною людиною.

Слід зазначити, що веб-сайт cht-gpt-world.com є незалежним веб-сайтом, який не пов’язаний з компанією OpenAi, і використовує її служби API, щоб зробити чат GPT доступним різними мовами.

Menu
Усі права захищені для сайту chat-gpt-world.com ©
3

Коментарі

125.05.24, 09:42

Кому цікаво покалякати з цією штуковиною
https://chat-gpt-world.com/ua/
Для безлімітних питань необхідно зайти через свій профіль на @gmail.com

  225.05.24, 09:45

  Пробачте, що не вдалось видалити решту сміття після переписки. Але, думаю, будуть цікаві деякі нюанси, що являє собою це диво враждєбной техніки)

   325.05.24, 13:39

   Як на твою думку, користі багато від цього чату дпт?

    425.05.24, 13:59

    Кажуть, вчені дослідили, що людський мозок почав зменшуватися - відсутність потреби використання закладених функцій.
    Спочатку просто комп, потім соцмережі, а тепер ще й ШІ. І нащо ті живі співрозмовники, якщо є така чудова альтернатива? Люди втрачають зв'язок між собою, втрачають здатність адекватно реагувати на реальні виклики реального світу.
    Відповідальність за власні вчинки перекладається на ШІ, забуваючи, що його теж хтось програмував, зашиваючи вихідні дані власного бачення ситуацій.

     525.05.24, 14:25Відповідь на 3 від Саблін

     Як на твою думку, користі багато від цього чату дпт?Поки що не знаю. Але на відміну від Гугл пошуку цей чат відшукує, відокремлює й обособлює інформацію на потрібні запити. Одним словом, прикольно!)
     А цей виявився україномовним і безплатним, без обмежень в кількості питань.

      625.05.24, 14:30Відповідь на 4 від nasinynka

      Кажуть, вчені дослідили, що людський мозок почав зменшуватися - відсутність потреби використання закладених функцій.
      Спочатку просто комп, потім соцмережі, а тепер ще й ШІ. І нащо ті живі співрозмовники, якщо є така чудова альтернатива? Люди втрачають зв'язок між собою, втрачають здатність адекватно реагувати на реальні виклики реального світу.
      Відповідальність за власні вчинки перекладається на ШІ, забуваючи, що його теж хтось програмував, зашиваючи вихідні дані власного бачення ситуацій.
      Про небезпеку ШІ знято багато фільмів. Але, навіть самовдосконалюючись, він не зможе дотягнутися до людського інтелекту, бо лишений душі і вміння відчувати. Людство ж багато речей пізнавало через емпіризм.

       725.05.24, 19:49

       https://gemini.google.com/
       Якось мені виникла необхідність обновити систему Manjaro Linux з старого інсталяційного дистрибутиву, який вже не підтримувався спільнотою, але в ньому були базові програми які безвідмовно працювали тільки в цій версії, а в нових інсталяціях просто не підтримувались. То тілки Gemini мене і виручив, розписав сценарій команд оновлення з збереженням функціональності, інші ШІ виявились нездатними . Він в цьому шарить. ) май на увазі.)

        825.05.24, 20:11Відповідь на 7 від WalKing

        Зростають потужності комп'ютерів, збільшуються вимоги програм щодо програмного забезпечення їх відповідним залізом, і нові не працюють вже на старому...приходиться купувати нове)
        Якщо не буде продаватись нове, то бізнес в Ай-Ті технологіях загнеться і науково-технічий прогрес загальмується...
        Мені, наприклад, дуже жаль звукову карту, майже золоту, драйверів до якої на новій материнській платі вже немає на віндовс 7, а експі фізично не встановлюється...
        Капітал - це гроші, вкладені у виробництво з метою отримання прибутку. Немає грошей, ти дикун із первісного суспільства...

         925.05.24, 20:30Відповідь на 8 від Полина_Я

         Не думай що *старе* залізо нічого не варте ... Якщо їхати на Windows 7 то найновіших браузерів ти не встановиш , але чомусь в лютому 2024 майкрософт відновив підтримку Windows Defender Windows 7, тобто бібліотеки безпеки оновлюються, в мене останіі за 16.05.2024 рочку і актуальність підтверджекна до сьогодні. А якщо хочеш найновіші браузери з ШІ то вперед на Лінукси, я вибрав в свій час Mangaro KDE і сьогодні в мене стоять найновіші Мозилла та Edge з повною підтримкою від Мозилли та Майкрософту, Мозилла навіть випереджає по версіям відносно Windows. А на рахунок програмних можливостей то Mangaro KDE не гірший від любої Windows, і це на старому залізі, а на рахунок візуалізації всього на екрані , то KDE перепльовує любі потуги Майкрософту зробити щось зверх оригінальне,

          1026.05.24, 04:56