Ювелірна класика.Камеї.

Камея - це мініатюрний портрет, з ретельно вирізаними з каменю найдрібнішими деталями. Зазвичай профіль  жіночої голівки, виконаний на камені  овальної форми. Фон камеї - одного кольору, а барельєф іншого. Зображуються на камеях і портрети історичних особистостей, невеликі у вигляді барельєфа, і сюжети античної міфології і прості побутові сценки.

Вважається , що назва « камея » з'явилося в XIII столітті у французькій мові як camaheu , camaieul , відповідне грецькому - коштовність , і було принесено з візантійського Сходу хрестоносцями .

Вже в IV столітті до н.е. майстри- каменерізи вирізали в рельєфі жуків - скарабеїв, левів і сфінксів - стародавні талісмани, покликані відганяти зло і хвороби. Але справжні камеї - рельєфні, багатобарвні геми, які найчастіше виконувалися на САРДОНІКСІ (різновид багатошарового агата ), з'явилися тільки наприкінці IV - початку III ст. до н.е.

Батьківщиною камей вважається Олександрія .


ї

Фраза

* Сильний не той, хто може покласти на лопатки одним поглядом, а той, хто однією посмішкою здатний підняти з колін. *

Проект „Человечество Нью-Йорка“

Фотограф Брэндон Стэнтон снимает пожилых жителей Нью-Йорка и записывает их слова. Они прекрасны, веселы и мудры.

Вообще проект «Человечество Нью-Йорка» не только о пожилых. Стэнтон снимает всех, кто попадается ему на улицах, создавая живой фотопортрет одного из самых интересных городов мира. Но старики со своей мудростью прожитых лет и юмором — это совершенно отдельная история. История не только о Нью-Йорке, но и о жизни в целом. О том, к чему мы все придем, как мы это сделаем и какими в итоге станем.

«Меня зовут Брендон, я начал проект „Человечество Нью-Йорка“ летом 2010 года. Проект родился из мысли, что я должен провести фотоперепись населения Нью-Йорка. Я подумал, что это будет действительно круто — создать полный каталог обитателей города, так что я сделал снимки 10 000 нью-йоркцев и нанес их на карту. Я работал несколько месяцев, постоянно держа свою цель в голове. Но где-то в пути, проект начал принимать совсем другие очертания. Я начал собирать высказывания и короткие истории тех людей, которых я повстречал, и включать их рядом с фотографиями. Взятые вместе, эти портреты и вербальные зарисовки, стали чем-то вроде живого блога, у которого за два года появилось много зрителей. Около миллиона людей на Facebook и Tumblr. Так что теперь это глобальная история, показывающая жизни людей Нью-Йорка».







За чашкой утреннего кофе...

Алия Уразбаева

 За чашкой утреннего кофе,
Когда весь город ещё спит
Включаю новости на "Первом",
И бодрый диктор говорит 

 Что в этом мире приключилось-
Кто, где и как,и кем убит 

 О том,
Что кто-то у кого-то
Присвоил часть его деньжат 

 О том,
Что в водах у Сомали
Ликует алчущий пират

  О том,
Что борт, умчавший в небо,
Исчез с радаров ровно в семь-
Не долететь ему до Рима-
Но за ущерб заплатят всем

  О том,
Что тонет Польша снова
И Калифорния в огне 

 О том,
Что значит сила слова
В предвыборной агит-войне

  И вот уже остывший кофе-
Его нет смысла допивать...

  К чертям весь этот мир сумбурный!-
Нет сил так день свой начинать! 

 Я так хочу проснуться рано
И этой ленте новостей
Увидеть дрифт аэроплана,
Услышать звонкий смех детей! 

 Вдохнуть хочу я бриз у моря,
Босая стоя на песке,
И знать,
Что каждый в этом мире
Сжимает счастья луч в руке


Отдых за границей могут обложить налогом


Собранные деньги пойдут на развитие туризма в Украине


Госагентства по вопросам туризма и курортов предложило ввести налог на отдых за границей.

Такая инициатива была озвучена на вчерашнем заседании правительства главой ведомства Еленой Шаповаловой, пишет "Коммерсант-Украина" со ссылкой на нардепа от "Свободы" Игоря Швайку.

"Ее выступление почему-то было посвящено не перспективам развития туризма, а количеству проведенных совещаний на эту тему. Едва ли не единственным конкретным мероприятием, которое предложила госпожа Шаповалова, является инициатива ввести налог в размере 1% от минимальной зарплаты для всех граждан Украины, выезжающих отдыхать за границу", - отметил депутат.

На новом налоге госагентство рассчитывает заработать 16,8 млн грн, которые обещает потратить на развитие туристической отрасли.

http://economics.lb.ua/state/2013/06/04/203767_otdih_granitsey_oblozhit.html

-----------------

Оставить комментарий


Ніколаєць Володимир Сегодня, 12:54 #
Я знаю ще податки: 1. Податок у розмірі 1% від покупок в магазині. 2. Податок у розмірі 1 % від проїзду в транспорті. 3. Податок у розмірі 1% від зарплати. 4. Податок у розмірі 1000% від суми усіх податків, сплачених громадянами України, які неспроможні вийти на вулицю і змести бандюків-шапкокрадів.bravo


Кулінарний шедевр на кінчику пальця!

Талант молодого ізраїльтянина Аарона Шей (Aaron Shay). 

Він створює вражаючі страви, але що в них особливого?

Справа в тому, що він художник, а не кулінар,  і його кулінарні шедеври абсолютно неїстівні і найбільш вражаюче те, що кожна скульптура Аарона не перевищує розмірів звичайного сірника. Для роботи він використовує полімерну глину, кераміку, акрилові фарби, папір і пластик.  Його "їстівні" творіння реалістичні до того, що так і хочеться з'їсти невеликий шматочок десерту або піци, яка легко поміщається на кінчику вказівного пальця.



Якщо нічого робити....

то згортайте папір....umnikpodmig

по цьому посиланні....http://www.colorflip.com/



Казки на долонях

Талановитій російській художниці з Москви Світлані Колосовій для створення власних шедеврів зовсім не потрібні полотно чи паперові листи. Вона малює неперевершені картини на долонях.

 Захоплюючі казкові сюжети й улюблені персонажі зачаровують з першого погляду та занурюють нас у чарівний світ дитинства. Малювати на долонях художниця почала близько 5-ти років тому. Шукаючи в інтернеті однодумців, виявила, що ніхто в світі більше так не малює — використовуючи долоню як полотно. На створення картин-казок Світлану надихнули спектаклі Андрія Деннікова, режисера і артиста театру ляльок імені Сергія Образцова. Саме в його інтерв’ю художниця прочитала слова: «Коли працюєш на сцені з лялькою, віддаєш їй половину своєї душі. Її серце повинне битися у твоїй долоні.» От тоді у Світлани і виникло бажання намалювати картину, всередині якої билося б серце.

А кому ж належать долоні, які так майстерно розмальовує росіянка? Як не дивно, їй самій! «Власна долоня завжди під рукою!» — сміється художниця.
«Прощатися з намальованою на долоньці картиною дуже шкода, це завжди як прощання з кимось живим і дорогим. Тому я завжди, коли підставляю долоню під воду, закриваю очі, і акварель змивається за лічені секунди, тож коли я відкриваю очі, малюнка вже немає…» — ділиться враженнями Світлана.


«Дуже хочеться, щоб мої малюнки повертали людей у світ дитинства, де всі фарби, як і спогади, дуже яскраві та казкові,» — розповідає Світлана.


http://pustunchik.ua/ua/interesting/aroundtheworld/kazky-na-doloniah

Спостереження фотографа

Метт Стюарт (Matt Stuart) більше 10 років працює в жанрі вуличної фотографії. У своїй роботі Метт насамперед покладається на фотоапарат Leica, терпіння і оптимізм.


  

Куклы Серебряного века Александры Кукиновой

Александра Кукинова - художник, мастер художественной куклы. Член МСХ, член ТСХР.
Еще в школе Александра начала рисовать платья для кукол и шить для них. Вместе с подругой она затеяла свой кукольный театр. Для этого стала изучать альбомы с живописью.
Александра окончила постановочное отделение Школы-студии им. Вл.И. Немировича-Данченко при МХАТ им. М. Горького по специализации "художник - технолог сцены". Некоторое время художница работала в театре. Папки были полны нереализованных эскизов костюмов к спектаклям. Все это послужило материалом для создания кукол, которых Александра делала в перерывах между спектаклями.
В 1989 году художница организовала фирму «Александра» - первую компанию по производству художественных кукол.