Профіль

ТНЕ*

ТНЕ*

Україна, Київ

Рейтинг в розділі:

Останні статті

Свіже відео

Поминаю

  • 06.11.22, 01:28
В три часа і дві минути ночі з п'ятого на шосте листопада 1986 року, біля станції Користовка зіткнулися два поїзди Кривий Ріг -Київ і Київ Донецьк. Це була найбільша залізнична аварія за всю історію України. В цій аварії загинуло 44 людини, 100 було поранено, з них 27 дуже тяжко. Мені тоді було 17 років, мене витягли останню з живих, після мене витягали тільки загиблих. Я пролежав разом з померлими дві години в їхній крові. Я пам'ятаю цю теплу кров досі, було холодно, а вона гріла, люди кричали і помирали. Це був общий вагон, в моєму купе і на боковушках було п'ятнадцять чоловік. Загинули всі, окрім мене і ще однієї дівчини, але її дуже сильно покалічило, її дістали набагато раніше мене. Влада скрила цю аварію, про неї ніхто не писав і не сповіщав в новинах. Було ж свято жовтневої революції. Коли про це згадую, чомусь на ум приходить кліп Лободи "Я революція"

Чомусь сьогодні згадала

  • 25.10.22, 15:51
А.Вонесенский, Р. Паулс 1984
Наверное мы сошли с ума,
Я твой враг, ты мой враг.
Сад потемнел средь бела дня,
Что ж ты так, что ж ты так.
Но кто-то грубые слова
Сказал за нас, сказал за нас,
И мы молчим как два врага
В последний раз, в последний раз

Французские круасаны

  • 10.10.22, 22:34
На выходных ездили во Францию, понравилось очень. Я была там первый раз. Сама атмосфера, энергетика такая, что хочется расслабиться и отдыхать. Очень красиво. Долго ехали и решили отдохнуть на обочине, остановились мы, а за нами ещё три ехавших сзади машины, как по команде, это как-то удивило. Но ещё больше удивило то, что первая машина была с военными номерами Франции и мужчины вышедшие с нее начали беседу с вышедшими со второй машины, на чисто кацапском языке. С третей машины никто не вышел, она тупо стояла на обочине. Я пошла в посадку посмотреть, а растут ли там грибы, хаха, они там росли, не стала собирать, вдруг ядовитые. Только вышла с кустиков, первая машина со второй, уехали, третья стояла, пока мы не начали ехать, она тоже продолжила путь тупо за нами и только в городке, в который мы ехали, она обогнала нас и скрылась. Хотела купить с французском магазине лягушачьи лапки, уже готовые к жарке, отговорили, теперь жалею. Зато похрустела свежевыпеченными круасанами, мечта сбылась! Спешили в супермаркете, так как парковку оплатили на полчаса и схватили первое попавшееся шампанское, как потом оказалось итальянское Prosecco, ну ничего, в следущий раз буду внимательней и куплю Французское, хотя, его и здесь можно купить, но уже не те ощущения. Назад ехали через Баден Баден, какая там красота! Особенно горы покрытые сизой дымкой, а дальше дорога превратилась в горный серпантин и гектары виноградников, потом три горы, на каждой по замку. Впечатлений и эмоций куча!

Поки жарений півень в дупу не клюне

  • 04.10.22, 22:29
Колись, дуже давно, ще в 2011 році, я запитала в Бога, як він відноситься до того, що з державної скарбниці виділяють гроші на спорт, а в часності на ЄВРО2012, а в цей час не вистачає коштів на безкоштовне лікування дітей. Десь там в мене ця замітка є в моєму блозі.
Тепер я знаю як, він зруйнував все, що тоді будувалось, окрім львівського стадіону. І вже ні на одному стадіоні України не грають в футбол. Шкода, що так з Україною вийшло, але я не Бог, нічого змінити не можу, але ще раз попереджую, може все такі не будете виділяти кошти на спорт з державної скарбниці? Нехай спорт спонсорують ті, хто хоче, окремо від державної скарбниці. Львів, я дуже переживаю за вас. Владо! Схаменіться!
І до Володимирів:
- Як ви мені вже надоїли! Жарений півень вже стоїть за вашою дупою! Огляніться! Вам залишилось зовсім мало!
Не я вам суддя, Бог вам суддя!
Україна переможе! Володимири - ні!

Кацапія

  • 25.09.22, 17:28
У нас йде війна і в багатьох містах змінюють назви вулиць, хтось каже що не на часі. Не знаю. Але в мене ж одне прохання, може вже пора поміняти офіційно назву Росії, а чому ні? Чому Венгрию ми назвали Угорщиною, Голландию Нідерландами, а Росію не можемо назвати Кацапія? Я вважаю, що більшість українців мене підтримують в цьому. Не може в нас були з країною, яка окупувала наші території і вбила наших українців нічого спільного, навіть в назвах і Київська Русь, це не Росія! Росія це Кацапія, а не Русь! І мова в них кацапська, а не з Київської Русі!

Ферзя

  • 14.09.22, 00:50
Сьогодні була з дочкою дуже високо, в середині ферзі, на самій її верхівці. Згадала "Аліса в країні чудес". Відчули себе королевами на "шахівниці", ось і дійшли ми до тих "клітинок" на ній.
Де це було, не скажу.
Обрій був чарівний!

Карта хе на

  • 25.06.22, 00:41
Бог, посмотри на мои карты и открой "карта хе на", Слёзно прошу тебя, только без вреда для моих детей и меня.
Карта древняя, ещё до Иисуса рождения.
Одежда, обагренная кровью, есть у меня. Гони коня! У тебя аж четыре всадника!

Казка про колорадського жука

  • 16.05.22, 10:54
  "Ось дім, який збудував Жук"
                                                                                                                                                Аліса в країні чудес
         Казка про колорадського жука, повністю вигадана мною і якщо десь з чимсь збігається, то це випадковість
Якось задумав Бог збудувати собі планету Земля  город, ну той, де ходить гарбуз по городу, та питається свого роду, ви мене розумієте про що я. Задумка була така гарна, що радість переповнювала Бога. Зробив він Землю город дуже гарним, там були і гори, і ліси, і моря з океанами, а які річки та рівнини, краєвиди так і радували очі. Засадив він Землю цей город різними рослинами, різноманітність була дуже багатою і корисною для Землі городу. Заселив він цей город всякими тваринами, все було продумано до дрібниць. Залишив він своє творіння на тварин та комах, а щоб вони існували на користь йому, він написав їм тест "Биття", де треба було думати, що добре, а що погано і не вподобатись поганому, та не вихваляти зло, наприклад того, що не мав хтось виконувати вбивство щось на приклад тому: "Я Бог і вбий свого сина, щоб показати свою віру в мене", бо перед цим, він же написав, що зло може прикинутись Богом і надурити, навіщо Богу доказувати любов і віру до нього, хіба він не бачить ваші душі? Чи ви думали що його можна надурити? Оце так ви зневажаєте Бога? І якщо ти розумний, то не зробиш поганого, навіть тоді, коли лисиця прикинеться лагідною кішкою. Ой, щось я відволіклась в не туди. Так ось, згідно цій книжці "Биття", він і бачив як хто вчиняє і бив їх за ці вчинки, тому й називається ця книжка "Биття". А ще, Бог написав додаток до цієї книжки, де пророчить, що може бути, коли на його Землі городі піде щось не так і назвав він цей додаток "Відверто", де він без всякого сорому розказав, як не буде миловати, а буде карати, якщо його Землю город занапастять. Бог одкровенно признався в цьому додатку до книжки, що вб'є всі тих, хто завдав шкоди його Землі городу. 
  
 І ось настав тей час, коли Бог прийшов збирати врожай і що він там бачить? Жах! Його Земля город був отруєний фосфатами, гербіцидами, формальдегідами і всякою такою отрутою, це все з дощем стікало в річку. А повітря, це жах, було забруднене, ні води попити, ні вдихнути, ні видихнути, а як їсти те що на Землі городі, воно ж ядовите. І тут він побачив тих, хто це все зробив, вони сиділи і доїдали бадилля картоплі, від її зелені нічогісінько не залишилось. Це були колорадські жуки. Гнів Бога не мав меж! Він почав вбивати колорадського жука, всіма доступними засобами. Взмолилися  колорадські жуки, протягли свої лапки до Бога і та жалібно: "Не вбивайте нас, у нас малі дітки, вони ж ні в чому не винні..." 
  Ви за те щоб вбивати колорадського жука і його діток на городі, чи дозволите їм занапастити ваш город, а самі зостаєтесь голодувати і пити забруднену ними воду з джерела, та дихати тою поганню, яку вони викидають в повітря? 
  Дуже, дуже прошу чесно перед Богом відповісти на це питання, так відповісти, щоб Бога не надурити, бо він карає жорстоко, час такий настав. Від вашої відповіді і буде залежати ваше життя. Якщо не відповісте, то в думках таки Бог прочитає, яку мораль ви для себе взяли з цієї казки, від ваших думок і буде залежати майбутнє ваше і ваших дітей! 
Р.S. Я допоможу вам відповісти на це питання. Можна найти "птиць" які винищать цього жука і в городі залишаться інші жуки, які не наносять шкоди городу, але з однією умовою, що Земля город більше не буде забруднюватись, а всі ті, хто населяє Землю город, поміняє свої цінності і пріоритети.
   Думайте! Гарно подумайте! Або ви, як і комахи на вашому городі і полі, назавжди будете стерті з Землі!

Казка про колорадського жука

  • 10.05.22, 12:36
                                                                                                                                 "Ось дім, який збудував Жук"
                                                                                                                                                Аліса в країні чудес
         Казка про колорадського жука, повністю вигадана мною і якщо десь з чимсь збігається, то це випадковість
Якось задумав Бог збудувати собі планету Земля  город, ну той, де ходить гарбуз по городу, та питається свого роду, ви мене розумієте про що я. Задумка була така гарна, що радість переповнювала Бога. Зробив він Землю город дуже гарним, там були і гори, і ліси, і моря з океанами, а які річки та рівнини, краєвиди так і радували очі. Засадив він Землю цей город різними рослинами, різноманітність була дуже багатою і корисною для Землі городу. Заселив він цей город всякими тваринами, все було продумано до дрібниць. Залишив він своє творіння на тварин та комах, а щоб вони існували на користь йому, він написав їм тест "Биття", де треба було думати, що добре, а що погано і не вподобатись поганому, та не вихваляти зло, наприклад того, що не мав хтось виконувати вбивство щось на приклад тому: "Я Бог і вбий свого сина, щоб показати свою віру в мене", бо перед цим, він же написав, що зло може прикинутись Богом і надурити, навіщо Богу доказувати любов і віру до нього, хіба він не бачить ваші душі? Чи ви думали що його можна надурити? Оце так ви зневажаєте Бога? І якщо ти розумний, то не зробиш поганого, навіть тоді, коли лисиця прикинеться лагідною кішкою. Ой, щось я відволіклась в не туди. Так ось, згідно цій книжці "Биття", він і бачив як хто вчиняє і бив їх за ці вчинки, тому й називається ця книжка "Биття". А ще, Бог написав додаток до цієї книжки, де пророчить, що може бути, коли на його Землі городі піде щось не так і назвав він цей додаток "Відверто", де він без всякого сорому розказав, як не буде миловати, а буде карати, якщо його Землю город занапастять. Бог одкровенно признався в цьому додатку до книжки, що вб'є всі тих, хто завдав шкоди його Землі городу. 
  
 І ось настав тей час, коли Бог прийшов збирати врожай і що він там бачить? Жах! Його Земля город був отруєний фосфатами, гербіцидами, формальдегідами і всякою такою отрутою, це все з дощем стікало в річку. А повітря, це жах, було забруднене, ні води попити, ні вдихнути, ні видихнути, а як їсти те що на Землі городі, воно ж ядовите. І тут він побачив тих, хто це все зробив, вони сиділи і доїдали бадилля картоплі, від її зелені нічогісінько не залишилось. Це були колорадські жуки. Гнів Бога не мав меж! Він почав вбивати колорадського жука, всіма доступними засобами. Взмолилися  колорадські жуки, протягли свої лапки до Бога і та жалібно: "Не вбивайте нас, у нас малі дітки, вони ж ні в чому не винні..." 
  Ви за те щоб вбивати колорадського жука і його діток на городі, чи дозволите їм занапастити ваш город, а самі зостаєтесь голодувати і пити забруднену ними воду з джерела, та дихати тою поганню, яку вони викидають в повітря? 
  Дуже, дуже прошу чесно перед Богом відповісти на це питання, так відповісти, щоб Бога не надурити, бо він карає жорстоко, час такий настав. Від вашої відповіді і буде залежати ваше життя. Якщо не відповісте, то в думках таки Бог прочитає, яку мораль ви для себе взяли з цієї казки, від ваших думок і буде залежати майбутнє ваше і ваших дітей! 
Р.S. Я допоможу вам відповісти на це питання. Можна найти "птиць" які винищать цього жука і в городі залишаться інші жуки, які не наносять шкоди городу, але з однією умовою, що Земля город більше не буде забруднюватись, а всі ті, хто населяє Землю город, поміняє свої цінності і пріоритети.
   Думайте! Гарно подумайте! Або ви, як і комахи на вашому городі і полі, назавжди будете стерті з Землі!

казка про колорадського жука

  • 09.05.22, 14:24
                                                                                                                               "Ось дім, який збудував Жук"
                                                                                                                                                Аліса в країні чудес
         Казка про колорадського жука, повністю вигадана мною і якщо десь з чимсь збігається, то це випадковість
Якось задумав Бог збудувати собі планету Земля  город, ну той, де ходить гарбуз по городу, та питається свого роду, ви мене розумієте про що я. Задумка була така гарна, що радість переповнювала Бога. Зробив він Землю город дуже гарним, там були і гори, і ліси, і моря з океанами, а які річки та рівнини, краєвиди так і радували очі. Засадив він Землю цей город різними рослинами, різноманітність була дуже багатою і корисною для Землі городу. Заселив він цей город всякими тваринами, все було продумано до дрібниць. Залишив він своє творіння на тварин та комах, а щоб вони існували на користь йому, він написав їм тест "Биття", де треба було думати, що добре, а що погано і не вподобатись поганому, та не вихваляти зло, наприклад того, що не мав хтось виконувати вбивство щось на приклад тому: "Я Бог і вбий свого сина, щоб показати свою віру в мене", бо перед цим, він же написав, що зло може прикинутись Богом і надурити, навіщо Богу доказувати любов і віру до нього, хіба він не бачить ваші душі? Чи ви думали що його можна надурити? Оце так ви зневажаєте Бога? І якщо ти розумний, то не зробиш поганого, навіть тоді, коли лисиця прикинеться лагідною кішкою. Ой, щось я відволіклась в не туди. Так ось, згідно цій книжці "Биття", він і бачив як хто вчиняє і бив їх за ці вчинки, тому й називається ця книжка "Биття". А ще, Бог написав додаток до цієї книжки, де пророчить, що може бути, коли на його Землі городі піде щось не так і назвав він цей додаток "Відверто", де він без всякого сорому розказав, як не буде миловати, а буде карати, якщо його Землю город занапастять. Бог одкровенно признався в цьому додатку до книжки, що вб'є всі тих, хто завдав шкоди його Землі городу. 
  
 І ось настав тей час, коли Бог прийшов збирати врожай і що він там бачить? Жах! Його Земля город був отруєний фосфатами, гербіцидами, формальдегідами і всякою такою отрутою, це все з дощем стікало в річку. А повітря, це жах, було забруднене, ні води попити, ні вдихнути, ні видихнути, а як їсти те що на Землі городі, воно ж ядовите. І тут він побачив тих, хто це все зробив, вони сиділи і доїдали бадилля картоплі, від її зелені нічогісінько не залишилось. Це були колорадські жуки. Гнів Бога не мав меж! Він почав вбивати колорадського жука, всіма доступними засобами. Взмолилися  колорадські жуки, протягли свої лапки до Бога і та жалібно: "Не вбивайте нас, у нас малі дітки, вони ж ні в чому не винні..." 
  Ви за те щоб вбивати колорадського жука і його діток на городі, чи дозволите їм занапастити ваш город, а самі зостаєтесь голодувати і пити забруднену ними воду з джерела, та дихати тою поганню, яку вони викидають в повітря? 
  Дуже, дуже прошу чесно перед Богом відповісти на це питання, так відповісти, щоб Бога не надурити, бо він карає жорстоко, час такий настав. Від вашої відповіді і буде залежати ваше життя. Якщо не відповісте, то в думках таки Бог прочитає, яку мораль ви для себе взяли з цієї казки, від ваших думок і буде залежати майбутнє ваше і ваших дітей! 
Р.S. Я допоможу вам відповісти на це питання. Можна найти "птиць" які винищать цього жука і в городі залишаться інші жуки, які не наносять шкоди городу, але з однією умовою, що Земля город більше не буде забруднюватись, а всі ті, хто населяє Землю город, поміняє свої цінності і пріоритети.
   Думайте! Гарно подумайте! Або ви, як і комахи на вашому городі і полі, назавжди будете стерті з Землі!