хочу сюди!
 

Eva

43 роки, близнюки, познайомиться з хлопцем у віці 20-70 років

Думки в антракті

          Враховуючи, що останній % найдовший, приймаємо ті цифри, що є на вечір 02.04.:
6,03+6,93+1,65
          Округлюючи до цілого за рахунок деяких кандидатів з нулями, виясняємо, що серед виборців є лише 15 % думаючих відповідальних громадян України, що бажають якихось змін. Традиційна меншість... Шкода, але ходити вам з іншими 85 %, мабуть, всі 40 років...
          Отож, за що володарі боролися, на те і напоролися.
Саме однотуровий Порошенко та вся його камарилья  -  свої прем'єри, міністри, прокурори, банкіри, демократична парламентська коаліція (вперше в історії у кількості конституційної більшості) - мали нарешті карт-бланш на реформи, заміну олігархічних правил гри на цивілізовані, як вони кажуть, "за європейськими нормами". Проте всі ці 5 років вони заміняли реальні справи самопіаром у жанрі театралізованих постановок, чим і перетворили політпроцес в Україні на огидну суміш цирку, вульгарного шоу та дешевої драми. А тепер вони скиглять, що на підготовану ними ж арену політичного цирку і за відточеними ними ж до ідеалу правилами прийняття рішень у тісних компаніях у закордонному закуліссі прийшли і посунули їх же досвідченіші шоумени та олігархічні режисери!
           Але не той абсурд, що у появі у 2 турі коміка - цей технічний кандидат для того і взяв участь у виборчій кампанії. Справжній ідіотизм -- у потраплянні в 2 тур пана Рашенка та наявності такої кількості його щирих прихильників. І це після п'яти років успішного головнокомандування парадами на Хрещатику, регулярних траншів МВФ, відсутності розслідувань, безкарності вбивць, корупціонерів та колаборантів, мародерства через Укроборонпром, торгівлі з північно-східним окупантом під гаслом "Геть від Москви", небаченої корупції та здирницьких схем+, успішної імітації в чому тільки можна. Вибір чиновників, чий добробут базується на корупції, всіляких прокурорів, міністрів з мільйонними зряплатами, керівників ботоферм, бізнесменів, яким непогано при будь-якій владі, зрозумілий. Але за що голосував ти,  учетверо збіднілий, очманілий від так званих реформ маленький пересічний українцю?
            Тож схаменіться, ПОПолюби, ваш траур насправді недоречний на тлі вашої найбільшої перемоги, яка тільки можлива в цих умовах.
            Ну, а тим українцям, котрим вибір вичерпався 31-го увечері, лишається запастися попкорном, та й далі спостерігати 2-гу дію вистави з пристрастями про те, як "насєлєніє Украиньі" буде уточнювати пропорції кольорів на своєму прапорі - пропорції між інфантильним безвідповідальним протестантизмом та рабським сліпим поклонінням. Хеехх... Той випадок, коли зовсім немає занепокоєння, що твій бюлетень можуть використати заради фальсифікацій з того або іншого боку...
           

Вдалого всім вибору та справдження найпотаємніших надій!

3

Коментарі

13.04.19, 08:09

Як я зрозумів, жоден з фіналістів вас не влаштовує?

  анонім

  23.04.19, 08:14

  Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комик

   33.04.19, 08:22Відповідь на 2 від анонім

   Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комикбойко с вилкулом - 9% это маловато

    43.04.19, 08:27

    Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комикНу может не совсем в финале, но Юлю точно бы подвинули. региАналы даже в шахтерском павлограде отсосали.

     53.04.19, 08:36

     Ага без Крыма и Донецка столько взять..Вполне нормальный результат Это вы отсосали,пять лет пропагандоса а народ все равно против таких как ты и майдаунов.Да нет, это ты сосешь: ни пенсии, ни зарплаты. Институтов накончал, на гитаре пробренчал... Типо умный гггггг!!

      63.04.19, 08:44

      В игру сам дурак и купи слона играй без менясосун..Я лучше про таких как ты пойду почитаю http://blog.i.ua/user/2639228/2281063/Сходи, конечно. Шо тебе остается.....

       анонім

       73.04.19, 09:13Відповідь на 3 від Кассиус

       Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комикбойко с вилкулом - 9% это маловатоуже да. Последние данные не смотрел. В принципе ясно кто во второй тур вышел.

        83.04.19, 09:25Відповідь на 1 від Кассиус

        Як я зрозумів, жоден з фіналістів вас не влаштовує?Зрозуміли правильно. Як ЦЕ може влаштовувати?

         93.04.19, 09:27Відповідь на 2 від анонім

         Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комикІсторія не знає умовного способу.

          103.04.19, 09:28Відповідь на 2 від анонім

          Если бы Бойко с Вилкулом не разделились в финале был бы регионал и комикЯкби минулі 5 років була нормальна влада, обидва на цей час гріли нари.

           Сторінки:
           1
           2
           попередня
           наступна