Прохання ;)
- 01.03.13, 00:44
Така от я собі українка, без фанатизму. Не ношу вишиванку, в церкву рідко хожу, не дуже люблю українські народні пісні, не тому що не люблю зовсім - сумні вони здебільшого. Дехто навіть образитись на мене умудрився за такий "крамол". Ну це я просто згоряча. Але ж ми не можемо бути усі однакові під копірку? хіба ні?
Та справа не в тім.
Допоможіть будь-ласка віднайти українські вірші і пісні від яких хочеться жити. і не просто жити, а так би мовити досить активно жити))))) (для порівняння: мені подобаються африканські дикі танці, хоч насправді це лише видається, що вони дикі)
Дякую.
Лютий, березень важкі місяці для організму. Чомусь енергії не багацько і настрій мінорний.
Але це не означає, що з таким положенням речей потрібно миритись. Мусимо пам'ятати про про вітаміни, піші прогулянки, заняття спортом.
І ще одна порада, від мене. Ми люди, створіннячка сонцелюбиві. А якщо сонячного світла недостатньо + затяжний неважняцький настрій (породжений стресами і т.п.) призводить до вірусних захворювань. Як кажуть - соматика. Тому рекомендую робити йодову сітку на підошву ніг, 3-4 процедури повинно бути достатньо.
В кого є свої методи в боротьбі з цими двома місяцями року? ;)
Кажуть завтра свято - ДЕНЬ ДОБРОТИ.
хм...
Прийшли Ми Люди в світ творити добрії діла,
Нести проміннячко в серцях, без тіні сумяття.
А як вже тінь закралась, в думки забрела?
Мабуть для того є вся сила каяття!!!
Уважні ж будьте кожну мить,
Обійми відкриваючи усім.
Щоб потім раптом не згоріть...
У полумї підступнім і лихім
ІСТОРІЯ
Древні римляни День любові відмічали 14 лютого - вони возносили благання богині браку і материнства Юноні, згадували бога еротизму Ероса і бога розваг Пана.
Дівчата шукали своїх чоловіків, написавши лист і кинувши його в глибоку урну. А той, хто його витягував звідти, і ставав чоловіком. Ще молоді люди під час свята били один одного шкурами звірів і в такому скаженому танці-грі шукали свою другу половинку.
Древні греки влаштовували масове зайняття любов'ю і пишні застілля на честь богині любові Афродіти. Під час цих оргій знаходилися і супутники життя.
День святого Валентина стали масово відмічати в Західній Європі. Традиція писати валентинки, дарувати солодкості, квіти і співати серенади міцно увійшла до свідомості людей. До речі, саме до цього свята капіталістами було налагоджено виробництво листівок і карамелі.
Придворний літописець англійського двору Сэмюэль Пепис ще в ХVII столітті писав про те, що в день Валентина молодим людям необхідно обмінюватися рукавичками, кільцями і цукерками. Крім того, в це день будь-яка жінка може підійти вподобаному їй чоловікові і запропонувати йому стати її чоловіком. Важливе те, що чоловік не мав права відмовити пані. А якщо його серце вже було сковане, то у такому разі він дарував їй шовкову сукню.
В Японии и Корее с 1930-х гг. существует традиция в этот день презентовать второй половинке сладости. В День Валентина получают подарки только мужчины, женщинам дарятся презенты месяцем позже – в Белый День. Причем в Корее существует традиция отмечать и так называемый Черный День. Его придумали корейские мужчины-одиночки, которые не получили подарки в День Валентина, поэтому они собираются на мальчишники, напиваются с горя и едят черную лапшу Jajang.
СЬОГОДНІ
У пристрасній Франції в день закоханих дарують один одному коштовності, а в романтичній Данії посилають один одному засушені білі квіти.
А ось в манірній Англії юнака і дівчини гадають. Пані прокидаються до сходу сонця і виглядають у вікна. Перший, кого побачить панночка, і стане її чоловіком. А в одному з графств - Дербшире - дівчата від 3 до 12 разів обходять церкву опівночі і повторюють заклинання. Після цього, згідно з легендою, вони зустрінуть справжню любов. Цього дня також усі незаміжні англійки кидають в річку записки з іменами чоловіка своєї мрії. Папірець, який першим спливе вгору, стане фатальний, так само як і ім'я, на ній написане.
На Ямайці цього дня здійснюються масові "голі весілля": урочистості проводяться на численних пляжах і голяком.
У Бразилії День закоханих святкується 12 червня. Цього дня самотні бразилійки виконують магічні ритуали, тим самим залучаючи до себе самотніх чоловіків.
У Ізраїлі День любові відзначається у кінці літа. Дівчина цілком може запропонувати свої руку і серце вподобаному їй чоловікові.
У німців любов асоціюється з божевіллям, а святий Валентин, природно, вважається покровителем схиблених. Цього дня вони прикрашають психіатричні лікарні строкатими стрічками і кольорами, служать спеціальні меси.
Поляки в день закоханих відвідують Познаньскую метрополію, де, згідно з древнім переказом, знаходяться мощі святого Валентина і зберігається ікона з лицем преподобного. Поляки вірять в її чудодійну силу, тому вважають своїм боргом прикластися до неї і попросити святого про сімейне щастя.
До речі, День святого Валентина заборонений в мусульманській Саудівській Аравії. Комісія з впровадження доброчесності і відвертання гріха встановила захмарні штрафи за недотримання їх постанови. Магазинам суворо-пресуворо заборонено продавати валентинки, червоні троянди, м'які іграшки і солодощі у формі сердечок, тому як "згубні західні традиції бентежать уми підростаючого покоління Саудівської Аравії, а такого роду свята культивують гріх".
ВІТАННЯ
кажуть любов може настигнути у будь-якому віці :)
Дякую усім за щирі побажання))))
Перш ніж пройти до мого серця,
поспілкуйтеся з моїм пофігізмом, егоїзмом і самовпевненістю.
Всерівно хтось з них забанить))
Майже перепост (для Man-O-War). Але в кожному жарті є доля правди ;)
на тебе схожим.
хм.... ;)