хочу сюди!
 

ИРИНА

50 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 45-54 років

_R

_R

Караван лає...

  • 26.06.24, 22:07
Караван лає...
А собака йде ©

Президент України Володимир Зеленський підписав закон, який офіційно закріплює англійську мову як одну з мов міжнародного спілкування в країні.
Тепер англійська мова матиме офіційний статус в Україні.
Також документ визначає перелік посад, кандидати на які повинні обов'язково знати англійську мову. Зокрема обов’язковим володіння англійською мовою є для:
голів місцевих державних адміністрацій,
військовослужбовців офіцерського складу,
прокурорів,
податківців,
митників,
керівників та викладачів закладів вищої освіти й наукових установ,
очільників закладів охорони здоров'я.

Як вже набридли ці дешеві квартальні трюки від Зеленського і команди.
Ще дешевим трюком було впровадження 60-годинного робочого тижня.
Дешевим трюком був заклик всіх складати дрони вдома і це в умовах 60-годинного робочого тижня і постійних повітряних тривог. Тепер ще крім дронів треба англійську вчити. Що у команди Зеленського з головами?

Зеленський є юристом за єдиною своєю вищою освітою, але ні дня не працював за фахом. Він навіть Конституцію України не читав, освоюючи свою юридичну спеціальність в навчальному закладі, судячи з його передвиборчих гасел, інтерв'ю, дебатів на стадіоні, довгих, нудних та беззмістовних інтерв'ю та прес-конференцій вже на посаді Президента. Його слова, що "кожен з нас Президент" - це повна ахінея. Президент - це людина з певними повноваженнями та можливостями, яка займає своє місце в системі взаємодії з іншими. Не можуть бути всі президентами.
Його вислів "Мої п’ять років ще не закінчилися, через воєнний стан вони продовжуються" говорять про те, що він або не володіє українською мовою і не розуміє, що говорить або математики не знає. На посаді він з 20 травня 2019 (20.05.2020 - перший, 20.05.2021 - другий, 20.05.2022 - третій, 20.05.2023 - четвертий, 20.05.2024 - п'ятий рік, після 20.05.2024 - це вже шостий рік повноважень).

Ще дивує Міністерство освіти, яке хоче впровадити Єдиний державний залік для аспірантів з української та іноземної мов, щоб перевірити в них "рівень базових комунікаційних компетентностей". ГА-ГА-ГА.
Таке міг придумати тільки міністр освіти, який купив за гроші дисертацію, де купа плагіату. Він не те, що її не писав, а навіть і не читав, бо не знає що, де і звідки там процитовано, напевно він не працював з літературою та не робив аналіз.
Людина, яка доходить до аспірантури мала ще при вступі у ВУЗ здавати іспит з української мови, під час навчання мала здавати іспити з іноземної мови. Для вступу в аспірантуру треба здати іспит з іноземної мови. Під час навчання в аспірантурі здають іспити з іноземної мови і ще кандидатський іспит з іноземної мови. Якщо потрібен ще якийсь залік ,то можна зробити висновок, що ці всі іспити фікція і Міністерство освіти і науки сумнівається в своїй системі освіти? Це серйозний прокол міністерства. Напевно міністр про куплені іспити, заліки, дипломи, дисертації знає не з чужих вуст. Ги.

От в мене з часом не все так просто, як в "зелених". Колись надцять років тому, щоб потрапити на якусь не надто привабливу посаду в місцевому органі влади, вирішив прийняти участь у конкурсі на цю посаду. Для цього за два місяці до проведення тестів і іспитів звільнився з роботи. Згідно вимог конкурсу поглиблював знання з Конституції України, Законів про державну службу, місцеве самоврядування, про запобігання корупції, про інформацію, про звернення громадян. Додатково для себе ознайомлювався з штатними нормами працівників, класифікатором професій, довідником професій, де є типові посадові інструкції, згідно яких можна оптимально сформувати штат певного відділу і створити оптимальну структуру та схему взаємодії між відділами та населенням. Я вважав, що ці знання потрібні в першу чергу мені, щоб приносити користь на певній посаді. Добре, що не потрапив я на цю посаду. Балів ніхто після конкурсу не оприлюднив, але таки додали в кадровий резерв. ГИ.
Але то таке...

Мене дивує, що люди йдуть на найвищі посади в країні, де від них залежить доля цієї країни і навіть не ознайомляться з нормативними документами, де описані їхні повноваження і сфера відповідальності. Замість вимагати знання іноземних мов, які не часто хтось використовує в повсякденній діяльності, краще б перевіряли рівень IQ, на скільки людина знає сферу діяльності, правове поле, що стосується діяльності на певній посаді, рівень доброчесності та рівень доходів і видатків цієї людини.
А ці всі знання іноземних мов, то це чудово, воно має вітатися, але не бути бар'єром для всіх без винятку. Вивчення мови вимагає багато часу і навіть при великих затратах часу і певному знанні мови деколи краще скористатися офіційним перекладом людини професіонала.

Повернемося до нашого каравану, котрий лає ©...
Чи хотіли б ви почути звіт Президента про його п'ять років, про територіальну цілісність, про права громадян, про дотримання Конституції і законів України, про динаміку зміни обороноздатності і безпеки країни, втрати, досягнення, як змінюється якість мобілізаційного ресурсу в плані здоров'я, підготовки, технологій? Яка ця динаміка і які можуть бути її наслідки.
Якщо хотіли б почути такий звіт, то чи не мав би заслуховуватися такий звіт в парламенті перед продовженням воєнного стану і тим самим продовженням повноважень Президента? Чи мала б якась комісія парламенту проводити аналіз на предмет узурпації влади, нецільового використання коштів, корупції і т.д.?

В нас вже нема опозиції і це тільки мене цікавлять відповіді на такі прості питання?
6

Останні статті

Коментарі

126.06.24, 22:35

Знаєте, опозиція недалеко від найвеличнішого втекла
Це кажу як порохобот

    226.06.24, 22:49Відповідь на 1 від NoTaRь

    Ну в мене питання риторичне. Відповідаючи на нього, можна почати розуміти, яка дієздатність і якість нашої політичної системи.

      326.06.24, 22:49

        426.06.24, 22:57Відповідь на 2 від _R

        Ну в мене питання риторичне. Відповідаючи на нього, можна почати розуміти, яка дієздатність і якість нашої політичної системи.Знаєте, для мене і для вас все очевидно у сьогоденні
        Я про майбутнє

          527.06.24, 05:45

          Підтримую президента

            627.06.24, 09:51Відповідь на 3 від Logic_man

              727.06.24, 10:01Відповідь на 4 від NoTaRь

              Ну в мене питання риторичне. Відповідаючи на нього, можна почати розуміти, яка дієздатність і якість нашої політичної системи.Знаєте, для мене і для вас все очевидно у сьогоденні
              Я про майбутнє
              Треба бути дуже великим оптимістом і мрійником, щоб думати про майбутнє.
              Це те саме, що їхати в автобусі в гірській місцевості, де прірви праворуч чи ліворуч і дорога, як серпантин, то вниз, то вверх, а водій не зовсім знає де газ, а де гальмо і для чого вони. Натомість водій замість, щоб керувати автобусом займається переконуванням всіх в правильності своїх кроків.
              Майбутнє за цим серпантином, за війною, за демографічними проблемами, за проблемами в енергетиці, економіці, науці, освіті, кадровому підборі.

                827.06.24, 10:12Відповідь на 5 від nebosklon

                Підтримую президентаТа ніхто Вам не заважає. Завтра всі чиновники і військові мають йти вчити англійську, а не працювати, чи складати плани з оборони?
                Чи не постраждає від цього країна?
                А може хтось французьку чи німецьку вчив? То ще англійську вчити?

                  927.06.24, 12:54

                  На мою думку, знання іноземної мови потрібне лише при виїзді за кордон або при роботі в міжнародній компанії (й то, на високих посадах).

                    1027.06.24, 15:16

                    І нащо перекручувати гарну східну приказку?
                    От писав би ти вірші - вони в тебе все досконаліші виходять
                    А оцю купу слів сам придумав, чи може трохи в когось...десь...того?)
                    Ну не стало ж володіння російською перепоною для тебе при участі в конкурсі на посаду? То чого ти думаєш, що володіння англійською стане для когось такою перепоною? Тим більше, що молоде покоління в більшості володіє нею і без наказів та розпоряджень. І англійською, і французькою, і китайською. Нє, під кіосками з пивом англійською все ще не говорять, до такого рівня ще не дійшли.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      3
                      4
                      5
                      6
                      7
                      8
                      10
                      попередня
                      наступна