хочу сюда!
 

Ira

34 года, дева, познакомится с парнем в возрасте 30-42 лет

Дев'ятотравневе турне в Донецьку

          Побував в Донецьку 9 травня. Ось він я, витріщився в об'єктив фотоапарату біля Донецької ОДА.          Був там по приватних справах. Але довелося поспілкуватися з одним з сепараторів. Навіть не знаю, як його сприймати. Якщо б це було в медичному закладі, а я був у білому халаті. то діагноз був би однозначний, пацієнт потребує довготривалого лікування крутими препаратами. Аміназин там....галаперидол...можливо ще якісь ліки, достеменно не знаю. А оскільки ми були в однакових соціальних статусах, то було враження, що я розмовляю з дитиною. Або з безнадійним совкозомбі.
          Ні, він не є активним барикадником, чи відморозком, що бігають з автоматами, кулеметами. Але він активний співчуваючий, якщо можна так сказати. З вищою освітою, до речі. Національність, українець. Хоча це ніяк не відбивається на його світогляді, тому що вважає, що України нема. Ось такий парадокс.
          Впевнений, що я є зомбі. А зазомбували мене американські канали. На моє заперечення, що я не знаю англіцку мову, нічтоже сумняшися, парирувал, що мене зазомбували американськи канали, адаптовані під наш мовний простір. Це канал 24. Я кажу, що в мене нема кабельного телебачення, дивлюся тільки те, що ловиться на антену. А там нема каналу 24. А всі решта, каже, також американські. Які саме, вже не вдалося з'ясувати....всі.
          І взагалі, головний віртуальний посил люті, звинувачень, проклятій, спрямований у бік США. Це вони зомбують весь світ.
          Далі тезисно та стисло.
          Ті, хто захоплює адмінбудинки, це, чомусь дніпропетровці.
          В КМДА досі сидять американські бандити. Вони його загадили повністю, і все там зламали та потрощили. А тепер - УВАГА!, Чому їм можна це робити, а нам не можна захоплювати адмінбудинки, все там ламати, та гадити на підлогу?
          На Майдані майданівці та Правий сектор самі себе вбивали, тепер вони прийшли до нас, щоб вбивати нас, тому ми вбиваємо їх, щоб вони не вбили нас. Фу-у-у...ледве сформулював його думку.
          Проукраїнські налаштовані люди, це звіри. І зараз, на Донбасі їх катує та вбиває Правий сектор, щоб створити картинку для американського телебачення. Повний знос мозку....
          І знов Америка. Вона захоплює країни та вбиває людей по всьому світу, то чому Росія не може цього робити.
          Ну, і  те, що вже стало мемом, Ми годуємо всю Україну, ми вже не хочемо годувати всю Україну, ми хочемо жити окремо та годувати тільки себе.
          Київ, це варвари, дикуни, покидьки, бандити, фашисти. Вони нас постійно гноблять, принижують та ображають.
          На Заході весь футбол продажний, а у нас самий чесний.
          І ще багато того, чого навіть мій мозок відмовився запам'ятовувати, а конспект бесіди я не вів.
          Сходили до донецької ОДА та на площу Леніна (так, так, він ще там стоїть). 90 відсотків людей  ходять з колорадськими ганчірками. Чомусь було враження, що це якісь сомнамбули. Деякі зі штучними посмішками.
          Біля ОДА рвав горло Джигурда. Співав про Чебурашку.
          Ось він. Джигурда, не Чебурашка...          Дивне якесь відчуття. З одного боку, дивлячись на все це, бачиш суцільний цирк та мавпування справжнього Майдану в Києві. З іншого боку, під цим прикриттям відбуваються страшні речі.
          Тому, проаналізувати все це, та дати точне визначення, а тим більше рецепт, що з цим робити, я не можу.
          Не заздрю в цій ситуації Турчинову та всій владі, яка зараз намагається вирішити цей Гордієв вузол.
          Також не заздрю Юлії Тимошенко, яка через деякий час стане Президентом України. Хоча, зараз це єдиний політик в Україні, який може впоратися з цією клоунадно-фашистською проблемою.

          Ну, і декілька хвилин відео.20

Комментарии

110.05.14, 14:54

  210.05.14, 16:13

  Я гадав Джигурда розумніше
  Ф топку...

   310.05.14, 18:06

   Я на це дивитися не можу

    410.05.14, 18:08

    Во-1, ты, однако, смелыйпоехать в такое болото...Во-2, конечно, жалко адекватных людей, живущих там. Но вариантов для нынешней власти немного - либо, пожалев зомбированных, отпустить их нахрен на все три стороны (пусть едут трудиться на ближайшие шахты Воркуты), либо перестрелять процентов 25 уйопков, а остальные будут жить уже вне совка и вне российского сомнамбулизма.
    А джигурда... мне он всегда казался придурком. Оказывается первое впечатление самое верное...

     510.05.14, 18:18

      610.05.14, 18:35Ответ на 4 от Amiran

      південь теж міркує такими штампами....На любе зауваження ...ПС вбиває наших дітей...ми зробимо все, щоб цього не сталося....риторику по європейські дупи, які будемо мити, вже забули

       710.05.14, 19:20

       Реально хворі на всю голову люди!!! Тільки ліків немає від цієї зарази Відео, вибач. не додивився....бридко і болісно це спостерігати....

        810.05.14, 20:32

        Полный пиздец, я извиняюсь...

         910.05.14, 21:17

         А нормальных там ,что совсем не осталось? ну ,а Джигуржишку вчера погнали с митинга, те же,кто накануне его слушали

          1010.05.14, 21:47

          згадав дитинство і перше травня. хоча там було веселіше, бо тут схоже на траур якийсь.

           Страницы:
           1
           2
           3
           предыдущая
           следующая