Віруси від конкурентів
- 06.09.11, 09:12
Как защититься от хакеров и мошенников в Сети? | Знаете ли Вы?..
|
| |
Как защититься от хакеров и мошенников в Сети? | Знаете ли Вы?..
|
| |
Саме так переклав інтернетперекладач назву
нового конкурсу «Продвижение неизбежно!», що набираєобертів в Рунеті.
Учасників уже біля пів тисячі. Виглядає так, що буде більше.
Просування системою розкрути
Досвід роботи і тусовка з людьми, що постійно працюють в мережі
Але найбільше мені подобається сам підхід до справи. Одним конкурсом організатори здобули величезну кількість посилань, постійний потік цільової аудиторії. Кожному учаснику, який витратить гроші на розкрутку сайту чи блогу в даному сервісі і займе чільне місце серед 50 переможців, повернуть усі затрачені гроші шляхом поповнення рахунку на тому ж сервісі.
Варто повчитись і взяти на озброєння.
Проміжний фініш малого кубку Львівщини зі спортивного туризму “Перехід-2011” пройшов поблизу “Родинного гнізда” – чудової приватної садиби Романа Попадинця в Жданівці. Дванадцять команд-учасниць змагань з усіх сил намагалися якнайшвидше перетнути фінішну пряму, щоб відпочити після дуже важкого переходу. Настільки важкого, що тільки сім із дванадцяти команд дійшли до місця призначення й тільки чотири із семи вирушили далі.
Річ у тому, як наголосив головний суддя змагань, інструктор-методист з оздоровчого туризму Львівського обласного управління фізичного виховання та спорту Юрій Дьячек, що мало просто дійти до проміжного фінішу, треба вкластися у визначений час. А вчасно пройти маршрутом зі старою картою в руках, на якій позначені стежки, деякі із яких уже завалені деревами, ох, як важко.
Тим не менше, саме труднощі роблять маршрути цікавими, а завдяки втомі відчувається справжня насолода від відпочинку. Особливо ж такого, як у “Родинному гнізді”.
Тут на спортсменів чекали чани з нагрітою джерельною водою, в яких можна було попаритися, потім охолодитися в чудовому ставку й розслабитися у фешенебельних номерах, кожен із яких збудований з іншої породи дерева – сосни, ялини, дуба, бука, ясена, модрини та черешні. Туристам розповідали про це, та безпосередні враження перевершили найсміливіші уявлення.
А часу помріяти в них було вдосталь. Стартували команди в селі Корчин поблизу водоспаду, звідти рушили на Ямельницю, потім на Східницю, Підбуж, щоб дійти до проміжного фінішу в Жданівці. Першою судді побачили команду з оригінальною назвою “Тапочки”. Захекані хлопці та дівчата розповідали, що цей маршрут є одним із найскладніших, а тому можна хіба поспівчувати командам з Києва та інших областей, які не звикли до таких подорожей.
Власник приватної садиби Роман Попадинець є прихильником здорового способу життя, а тому й не дивно, що він став одним із спонсорів змагань. Іншими спонсорами виступили Дрогобицька районна (Юрій Кулинич) та Трускавецька міська (Юрій Гарбузинський) організації партії “Удар” Віталія Кличка. Вони постаралися, щоб у кожного із учасників залишилася добра згадка про проміжний фініш у Жданівці. Команди, які посіли призові місця, нагородили кубками та цінними подарунками.
Та задоволеними залишились усі, адже враження про відпочинок у “Родинному гнізді” – просто незабутні.
Знайти "Родинне гніздо" можна на Дрогобиччині у селі Жданівка,
а телефон для довідок: +380 967 672 12 11
Сліди людської любові до техніки можна побачити і відчути у музеї мототехніки, що розпочав свою роботу 30 квітня 2011 року у Дрогобичі.
Не типовий та нестандартний музей прописався на вулиці Шашкевича, 9,. Ініціаторами створення комплексу раритетної мотототехніки є люди, які неодноразово у своєму житті скуштували екстрім на повну, бо без швидкостей, адреналіну та залізних коней не мислять свого життя – члени мотоклубу Lions MCДрогобич, заснований понад 5 років тому.
У середині музею атмосферу свята та піднесеності від реалізованої справи, передає усе – відреставровані та відглянцовані до блиску байки, дбало зібрана колекція фотографій раритетних мотоциклів та існуючих клубів минулих років, відео з ювілейного зльоту байкерів.
- Втілити мрію у життя було не так і просто, - зізнається віце - президент мотоклубу Анатолій Черниш. Члени клубу виношували її протягом декількох років. На заваді були різні перепони - відсутність приміщення, тривалий процес реставрації старовинної мототехніки. Бо тільки уявіть, інколи на відновлення одного байку може бути затрачено і до 10 років, розповів пан Анатолій.
Однак, затрачений час та клопітка праця біля байків – того таки варті. Мотоцикли, яким понад 40-70 років, перед відвідувачами постали як нові - робочі мотори, оригінальні шурупи, не підвів і зовнішній вигляд. Що вражає - усі байки приїхали на експозицію власним ходом, на підтвердження того один з них прямісінько у залі музею завели. Щоправда серед експонованих мотоциклів є далеко не повна колекція членів клубу. До відкриття музею вони встигли відреставрувати лишень 8 байків, інші – на підході. Загалом, байків, які хочуть виставити понад 30. Наразі гордістю музейного комплексу є мотоцикл 1938 року BMW R - 71, він серед інших експонатів найстаріший. Проте втримати довго першість залізному красеню не вдасся, зізнався, Анатолій Черниш, серед байків, які на завершальній стадії реставрації є і старші моделі. Тож здивувати відвідувачів буде чим.
Так що запрошуємо у Дрогобич до байків!
Цільова аудиторія – тема, цікава для всього інтернету. Цікавить це і мене, як людину, що рухається в інтернетпросторі. Ось знайомі запропонували новий сервіс. Точніше – не новий, а нову версію в російському виконанні. Хочеться почути Ваші думки і пропозиції. Буду вдячний за кожну розумну думку чи пропозиції.
Ідеально було б, якби хтось поділився власним досвідом у просуванні сайту чи блогу і в пошуках цільової аудиторії.
Христос Воскрес
Христос воскрес - радійте, діти, Біжіть у поле, у садок, Збирайте зіллячко і квіти. Кладіть на Божий хрест вінок!
Нехай бринять і пахнуть квіти Нехай почує Божий рай Як на землі радіють діти І звеселяють рідний край.
На вас погляне Божа Мати, Радіючи з святих небес... Збирайтесь, діти, ну ж співати: Христос воскрес! Христос воскрес!
Христос воскрес! Під небозвід пливе — злітає звук пісень. Це свято в нас - Великий день, Кінець журби, недолі, бід. Христос воскрес, Христос воскрес!
Христос воскрес! Радіє світ, Бо вже прийшла життя весна, Пропала вмить душевна тьма, Гріховне зло і смерті слід. Христос воскрес, Христос воскрес!
Христос воскрес! Вже грає дзвін, Навколо лине звук святий, Спішить до церкви гурт людей Христу віддати честь й поклін. Христос воскрес, Христос воскрес!
Христос воскрес! Надходить час: На зміну грішного буття Спасенне нам іде життя — Воскресний день святий для нас. Христос воскрес, Христос воскрес!
Христос воскрес! Веселий день, Співає люд, радіє світ. Любов несуть слова пісень В широкий світ, під небозвід.
Христос воскрес! В усіх серцях Росте добро і щирість слів, Щасливий блиск у всіх очах, На всіх устах веселий спів.
Христос воскрес! Співай, радій, Бо зникла ніч і сон гріха. Вже сонце йде, проміння рій Віщує день новий життя.
Христос воскрес! Христос воскрес! О, радійте, Божі люди, Кожний гнів нехай забуде І в любові проживає, - Так Христос заповідає, Бо любов прийшла з Небес: Христос воскрес! Христос воскрес!
Леонід Глібів