хочу сюди!
 

Людмила

49 років, риби, познайомиться з хлопцем у віці 46-60 років

Політичний труп

Є такий телеграм-канал "Печерський пагорб". Близький до Разумкова. Люблять згадувати, що це саме вони виконали основну роботу, щоб Zеленський виграв на виборах (ну, так собі привід хвалитися). Зараз Zе критикують і доволі толково.
Порошенка колись паплюжили, тепер ставлення нейтральне. Не завжди з ними погоджуюся, але часом у них проскакують цікаві висновки, як у цьому випадку: 

"Знаете, нас часто удивляет пассивность Петра Порошенка. Зная его умение быть агрессивным захватчиком, мы удивляемся, почему он сейчас изображает из себя голубя мира? Так вот после подобных событий, мы начинаем понимать, что Порошенко, как опытный игрок, просто точно видит, что труп его зеленого врага уже плывет по реке в его сторону. Плывет – и даже не догадывается, что он уже труп. И даже делать ничего не нужно, труп сам радостно себя окончательно политически трупирует и сам выберет для плавания верный курс. Порошенко нужно только подождать – пока доплывет".

Тарас Чорновіл
3

Коментарі

115.04.24, 11:09

Тарас Чорновіл! Після цього можна вже не читати!
Це той ще "експерт"! Він вже від фанти відмився?

  215.04.24, 12:28

  Навіть під час дебатів на стадіоні складалось враження, що Порошенко розумів, яким буде результат.
  І на виборах, і той, що зараз маємо.

   315.04.24, 19:13

   Так уж? Будь нынче выборы за него опять проголосовали бы...

    416.04.24, 13:10

    Після інагурації клоуна в Раді, закрадувалось думка, що такий же підсрачник чекає і ЗЕлене недоразумєніє, так що нічого дивного.

     517.04.24, 13:11

     Труп - не труп, а вибори тепер невідомо коли будуть. Мабуть коли війна закінчиться. А довжина та особливості будь якої війни (як і світова політика) надмірно важко прогнозується. Та ще й невідомо на як саме це все закінчиться.