Профіль

M@Sln

M@Sln

Барбадос, Бриджтаун

Рейтинг в розділі:

Важливі замітки

Життя продовжується

Чомусь зачепило.....
Тому вона тут. Ця розповідь.
Зачепило, можливо тому, що я теж дуже болісно й довго закривала свій гештальт.
Справді, важливі для нас люди залишаються в нашому серці. 
Для них там відведено найпотаємніше місце, про яке 
навіть підсвідомість боїться згадувати..... 
Ми відпускаємо, вони залишаються.


Вона сиділа в кімнаті аеропорту, де її перевіряли поліцейські та співробітники митниці. Літак давно відлетів, можливо її відправлять наступним рейсом. Так нічого й не знайшли, вона була втомлена і виснажена. Вкотре її перепитували: чи не було операцій на серці, чи не ставили їй штучні металеві протези? Ні, ніколи. Жодної ніякої операції. Хіба…

Вона не змогла пройти крізь рами в аеропорту. Вони пищали, вказуючи, що є якийсь заборонений предмет. Її перевірили всю. Зробили рентген. У районі серця було втручання. Так показав рентген. Вона точно знає, що ні. Ніколи не було нічого. І операцій не було ніяких. Ніколи. Вона здригнулася і замислилася. Пам‘ять зі швидкістю світла віднесла її на кілька років назад. Вона задумалася, що й не літала нікуди з тих пір, це був перший її самостійний відпочинок, який поки що не відбувся.

Вона згадала його. Де і коли він з‘явився? Та нізвідки. Вірніше, все логічно ніби. Владних, впливових чоловіків в її оточенні було багато. Коли займаєшся чоловічим бізнесом, то все зрозуміло. І коли ти живеш в цьому світі, то вже й не помічаєш, що це якась особливість. Їй вже здавалося, що всі навколо такі самі.

Він був іншим. Багатим і владним як і всі в її оточенні, його бізнес процвітав. Але він був іншим. Живим і справжнім. Людина-настрій. Вони могли вечеряти в найдорожчому ресторані, а потім пити каву з вуличних автоматів, гуляючи містом, бо йому так хотілося. Вони могли провести відпустку на Балі або вікенд в Парижі, а потім: «Ти знаєш, так скучив за дідом!» Сідали в машину і над вечір вже були в засніжених Карпатах у розкиданому серед гір селі. Дід Василь жив одинаком у хатині, де ще топили грубку дровами і спали на лежанці. Як йому подобалося там поратися! Вона, ніби зараз, бачила, як він заходить з морозу в хату у кожусі з оберемком дров, щасливий, веселий, енергійний: «Ех, надворі красота!!! Мороз!» Завзято брався розтоплювати піч, потім робити їй чай з карпатської ромашки і чебрецю, розкидавши по підлозі смерекові гілки: «Щоб пахло!»

Вони вмощувалися на лежанці і слухали розповіді діда Василя, задоволеного тим, що є тепер слухачі для його історій. Вона не переставала дивуватися тому, як в ньому вживається все це. Серйозність і статусність, простота і щирість. Він був таким справжнім і глибоким, що в ньому можна було потонути. І вона потонула. В чужому морі. І була цим щаслива. А потім була вагітність. І вона знову була щаслива. І він. Допоки не зробили генетичний аналіз. Дитина мала бути з синдромом Дауна. Вона ще не вірила і залишала шанс на помилку. А він зник. Їй здавалося, що це сон. Він так не міг, вона не знала, що робити далі і як так сталося. Він зник у своїх справах закордоном, не відповідав на дзвінки, повідомлення.

Вона поїхала до діда Василя. Сильна, самостійна, впевнена в собі сучасна жінка, з тремором в руках і готовою щохвилини втратити свідомість, якщо він не повернеться. Цього ніхто не бачив зовні, але їй було достатньо того, що вона відчувала це всередині. Коли вона з‘явилася на порозі, дід лише окинув поглядом:
– Вагітна?
– Так.
– Синдром Дауна?
Вона дивилася на нього широкими очима і мовчала, ще слово і вона буде ридати і вити прямо тут, у цій хатині посеред карпатського лісу.

Дід мовчки зробив їй чаю з ромашкою і чебрецем і якось так по-батьківськи погладив її по голові, ніби маленьку дитину. Вона відчула його безпорадність.
– Розумієш, він у нас прийомний. Своїх не було. Хто його батьки не знаємо. Ти вже четверта у нього. У всіх теж саме. Така його генетика. Вирішувати тобі.

Вона пережила пекло від власних страждань, тривог, сумнівів, не розуміння куди рухатися і навіщо. А потім стався викидень. Мабуть, дитина, бачачи страждання мами, вирішила її не турбувати і тихо піти самій. Діти хочуть бути бажаними. Небажані – завжди йдуть з дому, навіть з утроби. По-тихому не вийшло, її оперували. Ото й була їїі єдина операція в житті. Чому сьогодні її не пропустили рами аеропорту вона не знала.

– Вибачте за незручності, ви полетите рейсом за годину, – повідомила їй дівчина з милою посмішкою.

Вона летіла на Балі. Той самий готель, де колись були з ним. Вона думала, що все давно забуто і життя її вирує новими фарбами. Тільки тепер, вона зрозуміла, що «все» ніде не ділося, драма там і є, всередині неї, тільки прикрита новими фарбами і ілюзіями щасливого життя. І готель її підсвідоме обрало не просто так, а для того, щоб «закрити гештальт». Колись вона вичитала в психології цей термін і тільки тепер зрозуміла його значення.

Вона гуляла готелем згадуючи кожен спільний рух і подих тоді, кілька років тому. Драма, як жива рана піднялася доверху і боліла всіма відтінками. Вона багато плакала. Дуже. Здавалося, її розумів лише океан. Потім, сльози десь ділися і прийшов спокій і прийняття. Розуміння того, що це в її житті таки дійсно було і воно скінчилося. А потім прийшла радість. Вона дихала на повні груди, куталася в хвилі і сміялася від їх лоскоту. Вона відчула, що стала легка, немов метелик і рухлива як вітер.

Поїздка додому трохи напружувала. Вона подумки підготувалася до всіх випробувань знову. Всі речі вона поклала на стрічку і тепер повільно підходила до рами. Дівчина-співробітниця махнула головою, що можна проходити. Вона дуже неспішно рухалася, але рама мовчала. Вже пройшовши весь контроль, забравши зі стрічки речі, вона оглянулася.

«Ти вільна!» – висвітилося на табло з рейсами. Вона засміялася дзвінким сміхом і підмогнула пухкенькому поліцейському, котрий відразу зашарівся і відвів погляд.

«Нарешті! Життя продовжується», – подумала вона і рушила до літака. До свого щасливого дому.

Інна ЛуянецьКияни, з днем міста!Скульптури малюків-засновників Києва, розташовані на Поштовій площі на Подолі, отримали обновку. На честь до Дня міста пам'ятники вбрали у святкові шати, повідомив скульптор Володимир Журавель.

На голови малюків вдягли віночки.

Одяг князів пошила дружина Володимира — Катерина Журавель. Трави і квіти для вінків зібрали на Замковищі на Куренівці.

Світлини з відкритих джерел.

Будинок "Слово"

Минулих вихідних мені поталанило потрапити на фільм.
Сказати, що сподобався - нічого не сказати. 
Це не розважальне кіно.
Але варте того, щоб його побачити.

Одна відома мені людина написала рецензію до фільму. Назву це так.
Посилання не публікую.
Перепост.
Кому цікаво - дивіться. Думайте.


Фільм «Будинок "Слово". Нескінчений роман», який знову нагадав українцям про трагедію тих, хто намагався зберігати й розвивати власну культуру в умовах її перетворення на декорацію й резервацію, закінчується довгим переліком мешканців цього незвичного будинку. Багато хто з них закінчив свої дні в урочищі Сандармох, але були й ті, хто перетворився на поважних радянських літераторів, класиків повоєнної літератури, мешканців «головного» письменницького будинку в Києві, навіть членів уряду… Але не будемо забувати, що кожен з цих людей – і той, кого вбили, і той, хто вкоротив собі життя, і той, хто вижив – намагався творити і досягти успіху в умовах фактичної втрати державності.

Так, до цієї державності у кожного з них також було різне ставлення – хтось воював за неї, підтримував її віршами й статтями, а потім роками приховував ці факти своєї біографії, а хтось воював проти й загинув від рук «своїх». Це й була жахлива лотерея тоталітаризму – і не тільки для українців. Андрєй Вишинський, який власноруч підписував розпорядження про арешт Владіміра Лєніна у недовгу епоху Тимчасового уряду, в якості радянського прокурора вимагав смертної кари для найближчих соратників Лєніна – його секретаря та співавтора Ґріґорія Зінов’єва та Льва Камєнєва. Обох розстріляли, а Вишинський за два десятиріччя помер своєю смертю на посаді представника Радянського Союзу у Раді Безпеки ООН. Якщо такі парадокси простежуються навіть у верхівці комуністичної влади, що й казати про літературу!
Фільм про будинок «Слово», як на мене, говорить про найважливіше – всі все знали й розуміли, просто одні фізично не могли цього витерпіти, а інші намагались пристосуватися – і все одно гинули. Життя творчої людини у Радянському Союзі нагадувало у ті часи змагання із невідворотною загибеллю, існування у камері смертників. Один з героїв стрічки, Лесь Курбас, зображений у останніх кадрах фільму в оточенні слідчих НКВС. Однак насправді Курбас намагався врятуватися від репресій у Москві, його прихистив – але не надовго – засновник Московського державного єврейського театру Соломон Міхоелс. За двадцять років після цього НКВС знищить Міхоелса в імітованій дорожній пригоді, разом із ним загинув також агент держбезпеки театральний критик Владімір Ґолубов, який «наглядав» за режисером і допомагав організовувати його вбивство. Й це також було нормою, коли агенти й жертви їхніх власних доносів опинялися в одних камерах і йшли на один ешафот. Як у такій ситуації розєднати добро і зло, янгола і диявола? Що робити норвежцям, на очах яких навіть не співець, а засновник їхньої душі Кнут Гамсун виявився зрадником Батьківщини й оспівувачем Гітлера?

Я був у Норвегії тоді, коли вперше вирішили вшанувати память Гамсуна. Дуже скромно. Поштова марка. Дискографія. Ніяких перейменувань вулиць, ніякої патоки. Навіть зараз життєпис Гамсуна – відкрита рана. Але Норвегія без його романів – не Норвегія. Точно так, як Україна – не Україна без віршів Тичини, Сосюри чи Бажана.

І для того, щоби зрозуміти це, доведеться змінити наше власне ставлення до культури як до гори Олімп, на верхівці якої безсмертні боги снідають нектаром та амброзією. Ні, у тому ж самому будинку «Слово» мешкали герої і негідники, пристосуванці і фанатики, генії й графомани. Комусь вдається змінити реальність навколо себе не тільки творами, але й вчинками – таким був, скажімо, Василь Стус. Хтось залишає по собі твори, які ми знаємо напамять, але краще б нам не згадувати про факти життя автора цих творів. А від когось залишається тільки взірцева біографія – і жодного рядка, жодної картини, жодної ноти. Злочинець може бути генієм – як Караваджо. Святий може бути нездарою, й ми ніколи не зрозуміємо, що його сучасники були в захваті від його порядності й самовідданості, а зовсім не від його віршів чи малюнків. Люди, які ціною компромісів з власною совістю зберігали українську культуру, заслуговують на нашу вдячність не менше, ніж ті, хто не йшов на жодний компроміс або підтримував українське життя за межами великої в'язниці під назвою УРСР.

Я написав ці рядки й вкотре замислився – може, дарма виправдовую аморальність, навіть осяяну великим талантом? Я виростав серед радянських письменників, я бачив, що вони все розуміють – але все одно борються за успіх, премії, письменницькі дачі й поїздки за кордон. І так, я не хотів прожити таке життя, я думав, що з в'язниці тікають або ж поринають у «внутрішню еміграцію», стають науковими працівниками, дослідниками давних часів – хай ніякої публічності, але й ніякої ганьби. І я чесно ще школярем писав листи дослідникам літератури на їдиш, память про яку так хотів зберегти й думав: хай я все життя просиджу над книжками з квадратними літерами, але мені не доведеться плювати в люстро кожного божого дня.

Однак поки я вчився, почалася перебудова, і мені вже не потрібно було робити вибір. І я вже ніколи не дізнаюсь, яким могло би бути моє життя, якби довелося виживати, а не жити і грати у безконечну гру з парткомами, репертуарними комісіями і КДБ.

Тому коли я піднімаюсь по сходах старих письменницьких будинків, я мимоволі шукаю очима двері своєї квартири з іншого світу і бачу у вікні «воронок», який приїхав для мого арешту.

19.05.2024
Віталій Портніков

про Добро і Зло

Ця замітка, на яку я натрапила випадково на іншому ресурсі, якнайкращим чином пояснює причину й наслідки Добра і Зла, можливості прогресу і його використання....
І не потрібно нічого більше вигадувати....


О невыносимой лёгкости разрушения жизни, или началось!
В конце прошлого года, прям перед новым, я написал прогноз о том, как будет развиваться искусственный интеллект в 2024 году. Сейчас конец апреля - то есть прошло четыре месяца, и из 10 моих прогнозов большая часть уже сбылась. То есть это всё происходит быстрее, чем я ожидал - а человека более верящего в быстрое развитие AI я ещё не встречал.
Одно из предсказаний - это то, что 2024 год будет развлекать нас разными судебными процессами, связанными с AI. Так и есть - прежде всех под раздачу попали OpenAI, создатели chatGPT, их пытаются засудить и New York Times, и Илон Маск (и тот, и другой суд по-моему бредятина, но и тот и другой станут важнейшими прецедентами о том, какие данные можно использовать при обучении нейросетей и как их классифицировать).
Однако с развитием и распространением ИИ-инструментов увеличивается их доступность, и теперь каждый учитель физкультуры может управлять искусственным интеллектом, даже если своего не очень много. Впрочем, люди всегда дополняли технологиями то, чего им естественно не хватало - от колеса, которое позволяет быстро перемещаться с большими грузами, до машины, которая ездит быстрее человека. А если надо дополнить то, что не может мозг - есть калькулятор, а теперь компьютер.


Мужчина на фотографии как раз тот самый физрук, Dazhon Darien - и он не просто какой-то там физрук, а очень необычный. Впрочем, лучше начать с самого начала, с 17 января этого года, когда на ютюбе завирусился клип с голосом директора школы (белого), который несёт отборнейшую расистскую и антисемитскую хрень. С антисемитизмом ещё ладно, он сейчас в почёте в учебно-образовательных заведениях США, но вот расизм уже совсем другое дело, и директора сразу же отстранили от занятий и...
И вы представляете себе, ЧТО происходит с директором школы с США, которого уличили в расизме? Десятки тысяч просмотров на ютюбе - но это только те, кто решил послушать оригинал записи, а ведь мы знаем, что 99% людей обычно ограничиваются заголовком и подзаголовком статьи. Травля дома, травля на работе, травля всей семьи, травля в Х - короче чувак три месяца практически из дома не мог выйти.
И вот проходит три месяца, и физрука берут под чорны рученьки и препровождают в тюрьму, ибо пришёл результат анализа записи, которую он слил. А матерьяльчик-то поддельный оказался, не написано какая, но голос директора сделала нейросеть. Физрук, кстати, тоже не последний лох - он не просто сделал voice cloning, он ещё и добавил фоновый шум, чтоб запись выглядела (нет, запись не может выглядеть - слышалась) более аутентично.
Незадолго до появления злополучной записи физрук серьёзно поругался с директором, будучи немножечко пойманным за руку - он "mishandled" полторы тыщи баксов, а говоря простым русским языком прикарманил. И когда директор сказал, что школа вряд ли будет продлевать контракт на следующий год, чувак понял что надо что-то делать, и сделалъ! Не стоило ему, конечно, лазить по школьным сервакам и искать там ИИ-инструменты, но кто ж думал, что оно так выйдет и эти белые окажутся такие умные?
А теперь к практическим советам. Вы же понимаете, что если три месяца назад это было доступно физруку из американского Усть-Пиздюйска, то сегодня это доступно нашей местной школоте, нигерийским спамерам и их
украинским коллегам из службы безопасности банка Апоалим? Вы же понимаете, что если у кого-то есть запись вашего голоса, то сделать абсолютно точную копию - как два байта отослать?
Уже сейчас я бы порекомендовал поговорить со своими близкими, желательно не в квартире, а на улице и без телефона/часов, на всякий случай. Договоритесь о пароле, который никто кроме вас не знает, и договоритесь о том, что любые подозрительные просьбы (денег, доступа к компу и так далее) будут сопровождаться паролем/отзывом. На всякий случай.
А вы видели последнюю разработку Microsoft? Там по одной фотографии делается AI-avatar, то есть говорящая морда, реалистичная до ахуя - и в сочетании с вашим голосом это могут быть очень интересные видосики. Непонятно, правда, зачем теперь всякие дикторы на ТВ, кроме того чтоб зарплату им платить. И это только начало - ИИ никогда не будет таким тупым и унылым, как сейчас, и скорость только ускоряется.
Как сказал Илон Маск, it's not about speed and even not about acceleration. It's about jerk.

Закони Всесвіту

Останні роки я часто бачу людей, які впевнено говорять, що є закон всесвіту «якщо вас не просять про допомогу, то й не лізьте». І через неправильне розуміння цього закону виправдовують свою черствість і продовжують чекати «коли ж їх попросять».


Я щоразу кажу, навчіться ВІДЧУВАТИ й ЛЮБИТИ людей, і тоді ви точно знатимете, що людині потрібна допомога, або вона сама хоче з цією ситуацією впоратися.


Знаєте, чому жінки так цінують чоловіків, яким не треба говорити «допоможи мені», а вони самі підходять і допомагають? Самі набирають твій номер у метушні робочого дня і запитують: «Сонечко, як ти? Чим наповнений твій день? У тебе все добре?»


Тому, що коли ви відчуваєте людину і без прохання обіймете, в потрібний момент зателефонуєте, допоможете, коли ця допомога точно потрібна, купите «той самий» подарунок, і скажете саме ті слова, які інший чекає від вас у важкі хвилини, то це говорить про головне - між вами є ПОЧУТТЯ, ви на «однієї хвилі», а значить буде і розуміння, і стосунки.
А якщо людина без прохання зі стільця біля комп'ютера не встане, то вибачте, але почуттів немає.

P.S. Щодо цього закону. Він звучить інакше: це «закон свободи вибору».
Якщо є ситуація, де точно порушена мораль, чи є необхідність швидкої допомоги, то без запиту потрібно зреагувати та допомогти (аварії/травми людей, свідками яких ви стали; жорстоке поводження з людьми чи тваринами тощо) У всіх інших випадках, ви не чекаєте на запит, а цілком можете самі запропонувати допомогу... але якщо вам сказали НІ, то не нав'язуйтесь. Можливо, людина сама хоче це пройти.

Цей закон має дуже важливе доповнення: людина завжди несе відповідальність за своє життя і за свій вибір. І не треба звинувачувати інших... почніть просто з себе. Розберіться, ви точно там, де хочете бути? І ЩО ВИ РОБИТЕ, щоб вийти із цієї ситуації? 
(Останнє питання дуже важливе ) 

Хорошого вам дня та мудрості життя!

Про життя

1. Не витрачай енергію на пошуки. Є лише енергія. Вчися її мові. Вібруй.
2. Те, що бачиш – минуле. Те, у що віриш – майбутнє. Можеш змінювати своє життя, змінюючи свої вірування та вібрації.
3. Ти створюєш своє життя кожну мить своїми думками та діями. Твоє життя – у твоїх руках.
4. Твої емоції – природа, погода. Не намагайся їх контролювати. Спостерігай їх. Але не дозволяй, щоб вони контролювали твоє життя.
5. Уява – вхідні двері до життя, яке ти вибрав.
6. Не важливо, що ти хочеш мати - ким ти хочеш бути, ось у чому питання!
7. Час гри: сформулюй свої цілі - конкретні, досяжні, вимірювані, і терміни реалізації.
8. Оголоси свої наміри Всесвіту і людям, які тебе оточують. Запусти карусель творення на дію.
9. Дій зараз. Без дії немає результату. Який твій наступний крок?
10. Акумулювати енергію – це множити її. Проси про допомогу. Створюй свою групу підтримки.
11. ДИСЦИПЛІНА - найважливіше знаряддя творчості! Дисциплінуй свої думки та дії.
12. Ти не один (одна). Ти – частина Усього. Проси допомоги у Вселенської Мудрості.
13. Вір у процес і власну здатність впоратися. Чекай результат терпляче.
14. Роби що хочеш, але не приймай це дуже серйозно. Пам'ятай: життя - гра
15. Не прив'язуйся до результату. Намір і процес важливіший.
16. Немає біди, яка не веде до добра.
17. БУДЬ НЕЗАЛЕЖНИМ І ДАЙ ІНШИМ БУТИ НЕЗАЛЕЖНИМИ.
18. Подяка – не просто спосіб життя. Це найвища вібрація енергії. Синхронізуй свою вібрацію на цю творчу енергію. 
СТВОРИ СВОЄ ЖИТТЯ. ДУМАЙ, ДІЙ, ВІБРУЙ інакше, щоб створювати іншу реальність.

З книги Fady Bujana "El amor excellence"Запорука духовного здоров'я

Закон дарения
Любить — означает дарить часть себя, без оплаты и оговорок. 
Если вы хотите получить любовь, вам нужно только дарить ее. 
И чем больше вы дарите, тем больше получаете. 
Любовь похожа на бумеранг, она всегда возвращается обратно. 
Может быть не всегда от того человека, которому вы ее дали, но она все равно к вам вернется. 
И вернется сторицей. 
При этом важно помнить, что запас любви у нас неограниченный. Мы не теряем ее, когда дарим. 
И единственный способ потерять любовь внутри нас — это не отдавать ее другим. 
Одна из причин, почему люди редко испытывают любовь, — они ждут, когда их сначала полюбит кто-нибудь другой. 
Но это похоже на музыканта, который говорит: «Я буду играть музыку, только когда люди начнут танцевать». 
Или ждать от костра тепла, не положив туда дров. 
Настоящая любовь безоговорочна, она ничего не просит взамен. Она не терпит бартера. 
Тайная формула счастливых отношений на всю жизнь в том, 
чтобы всегда обращать внимание не на то, что вы можете взять, а на то, что вы можете дать.
(спогади)

Щоразу, коли я заходжу сюди на сайт, мене спочатку викидає на сторінку знайомств. Я бачу тих, хто є зіркою години....
Завжди цікаво читати, як людина презентує свою особистість і чого очікує від знайомства.
Я точно знаю, що бувають щасливі зустрічі, які переростають у палке кохання і навіть шлюб. Зустрічала такі історії в мережі.

Відкривши цього разу іншу свою сторінку, де я зазвичай зберігаю свої світлини і свої думки, натрапила на спогад.
Російською. Бо тоді я писала й спілкувалася цією мовою. Я з двомовної родини.
Мені здається цікавою й актуальною, як ніколи, тема, що піднімається в цьому спогаді.
Ось він. "Залог духовного здоровья

Не вмешивайтесь в чужие дела

Большинство из нас создаёт себе проблемы тем, что слишком часто вмешивается в чужие дела. Мы делаем это, так как убеждены, что поступаем наилучшим образом, и что наша логика единственно правильная. В результате мы критикуем тех, кто с нами не согласен и пытаемся наставить их на верный путь, т.е. на наш путь. Такой вид нашего отношения отрицает существование индивидуальности, следовательно – и существование Бога, так как он создал каждого из нас уникальными.Не существует двух людей, которые бы думали совершенно одинаково и совершали одни и те же поступки. Все мужчины и женщины поступают так, как им подсказывает божественное, живущее внутри них. Бог присматривает за всеми и всем. Вам не следует беспокоиться о других! Заботьтесь о себе!

Учитесь прощать и забывать

Это самый эффективный способ достижения душевного спокойствия. Мы часто носим внутри себя негативные чувства к человеку, который обидел нас. Мы забываем о том, что обида была нанесена лишь однажды, и постоянно подпитываем наше недовольство. Всё это приводит к тому, что мы вечно «расчёсываем одну и ту же рану”. Верьте в справедливость Бога и кармы. Позвольте ему судить поступки тех, кто причинил Вам боль. Жизнь слишком коротка, чтобы тратить её на всякие пустяки. Прощайте, прощайте и продолжайте идти вперёд.

Не ищите общественного признания

В этом мире достаточно эгоистов. Они редко ценят людей, не преследуя при этом личной выгоды.Более того, никто не совершенен. Тогда зачем Вы цените слова похвалы такого же смертного, как Вы? Зачем Вы так жаждете признания? Верьте в себя. Чужие похвалы не длятся долго. Выполняя свои обязанности, не забывайте о нравственности и искренности. Остальное – предоставьте Богу.

Забудьте о зависти

Все мы знаем, как зависть может нарушить наше душевное спокойствие. Вы знаете, что работали усерднее, чем Ваши коллеги, но повышение получили они, а не Вы. Стоит ли Вам им завидовать? Нет. Помните о том, что жизнь каждого из нас выстраивается в соответствии с кармой наших прошлых действий и поступков, а также предшествующих жизней. Если Вам суждено быть богатыми, то ничто в мире не сможет Вас остановить. Вы ничего не добьётесь тем, что будете обвинять других в своих неудачах. Зависть не приведёт Вас ни к чему кроме беспокойств.

Хотите изменить мир – начните с себя

Не пытайтесь пытаться в одиночку изменить мир вокруг Вас, едва ли Вам это удастся. Не лучше ли измениться Вам самим? И тогда даже недружелюбная среда станет для Вас приятной и гармоничной.

Миритесь с тем, что невозможно изменить

Это лучше способ превратить недостатки в достоинства. Каждый день мы сталкиваемся с неудобствами, раздражением, болезнями и несчастными случаями, которые находятся за пределами нашего контроля. Мы должны учиться принимать их, говоря себе : ”Так пожелал Бог. Да будет так”. Ведь логика Бога находится за гранью нашего понимания. Верьте в это, и станете более терпимыми, сильными и волевыми

«Не откусывайте больше, чем можете съесть»

Зачастую мы берём на себе больше обязательств, чем можем выполнить. Мы делаем это для удовлетворения своего Эго. Поэтому соразмеряйте свои возможности. Свободное время старайтесь посвящать молитвам, самоанализу и медитации. Это поможет сократить количество мыслей, которые мешают Вам чувствовать себя самодостаточными людьми. Чем меньше мыслей, тем больше душевного спокойствия."

12 травня 2015 року.


Шаде

  • 10.05.24, 23:23
плюс


Кузьма. Найкращий
(1) 0:01 :Сам собі країна (2) 3:12 :Мовчати (3) 7:41 :Люди як кораблі (4) 11:52 :Кинули (5) 15:05 :Квінти (6) 19:52 :Старі Фотографії (7) 23:00 :Спи собі Сама (8) 27:00 :То моє Море (9) 31:10 :Шампанські Очі (10) 34:54 :Хлопці Олігархи (11) 39:20 :Говорили і курили (12) 42:44 :Дельфіни (13) 46:06 :Добряк (14) 49:58 :Наш перший медляк (15) 53:43 :Місця щасливих людей (16) 59:15 :Мам (17) 1:04:06 Тримай її за руку (18) 1:09:00 Порш Панамера (19) 1:12:46 :Остання Сигарета (20) 1:16:12 :А під Новий рік (21) 1:19:55 : Дівчина з кафешки
Сторінки:
1
2
4
попередня
наступна