хочу сюди!
 

Лариса

58 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 55-63 років

Не хаміть союзникам!

Коли росія почала повномасштабну війну, я дав собі слово не займатися політикою. Тому що для мене сьогодні найважливіше тільки одне - це виживання і перемога України і що я можу зробити для цього! Все інше зараз - абсолютно другорядне і не важливе. 

Тому за всі ці місяці війни ви не чули від мене і не почуєте далі (якщо не трапиться щось екстраординарне) критики Зеленського чи його влади, хоча підстав вони дають більш ніж достатньо. 

Але постійні претензії влади до наших союзників, часто безпідставні і хамські, змушують мене таки відреагувати. Давайте скажемо собі чесно: без підтримки союзників Україна не переможе. Нам ця підтримка життєво необхідна. Тому союзникам треба вміти дякувати. А постійні претензії, замість заслуженої подяки, демотивують будь кого, навіть найнадійніших друзів. Втрата союзників залишить Україну наодинці з найстрашнішим світовим злом. Наслідки цього всі усвідомлюємо. 

Тому не хаміть союзникам! І замість того, щоб робити винними усіх на світі, запитай себе: а що ти, маючи абсолютну владу, зробив, щоб Україна була готова до великої війни?Олег Ляшко,
Лідер Радикальної партії

1

Коментарі

116.06.22, 10:57

лідер рп визначись
http://blog.i.ua/user/11618416/2394486/ чи "не хаміть"?
і в цьому випадку це не хамство, а вимога, вони винні нам допомогати, бо Україна відмовилась від ядерної зброї взамін на цілісність нашої території...а що ти зробив "лідер"?...з твоїми вілами на танки підеш?)

  216.06.22, 11:46Відповідь на 1 від Маммамія

  *br avo*і ще стільки по 100 разів, всьо чотко

   анонім

   316.06.22, 12:53Відповідь на 1 від Маммамія

   Важко допомагать країні у якій зрадник при владі. Найбільші претензії до Заходу у тих, хто голосував за Зе.

    417.06.22, 20:05

    Щось суттєве сталось чи четирнадцять світових почались спочатку?!. В окотре "повторення..." і вчення...