хочу сюда!
 

Наталья

38 лет, весы, познакомится с парнем в возрасте 37-43 лет

Політичний Чорнобиль

тётя Роза:
— Зачем Путин хочет начать войну, где могут погибнуть тысячи людей?
— Он, видимо, хочет доказать Байдену, что он не убийца!И ещё, что меня удивляет. Евреи потихоньку налаживают отношения с враждебными им соседями. А Россия сумела сделать соседей главными своими врагами!

Дмитрий:
Зеленскай тоже мощно укрепляет политику добрососедства с союзниками! Ни то шо Порошенко!
"МЗС Молдови просить дозвіл на арешт військового аташе України"

После того, как Зеленскай выкрал Чауса в Молдове, никто, включая политиков, в третьих странах не находится в безопасности. Поедет ли Ху на встречу с Ба в так называемую третью страну? Думаю нет.

Порохоты предупреждали!
- Йя ваш вирок!
Эти слова криворожское потерпевшее адресовало не Порошенко, а всем украинцам. Многие, в силу своей природной тупости и рабской натуры, этого ещё не поняли. Смеются дальше.

"Зеленський поставив під сумнів рішення взяти під контроль селище Шуми Донецької області в серпні 2018 року."
Йозеф Кнехт:
Гарант територіальної цілісності України поставив під сумнів рішення про звільнення в 2018 році території України від окупантів. Гарант територіальної цілісності. Поставив під сумнів. Як таке взагалі можливо? Ми живемо в якійсь паралельній реальності.
Главнокомандующий Зеленскай:
- За Крым мы бы фсе умерли, но никада он бы не достался Мацковии.
Зеленскай в окопах под Шумами:
- Зря освобождали Шумы. НАТА памаги!
Мерзкий ушльо..ок!

Укравтодор за програмою Президента "Велике будівництво" розпочав ремонтні роботи на ділянці 40 км дороги до Чорнобильської АЕС.

свічка:
Дуже своєчасно,
враховуючи чужі війська на кордонах,півкраїни в локдауні і відсутність вакцин.
Олег Леусенко:
Зеленський, 2019 р.: Ми "знайшли цікаве рішення, щоб вдвічі знизити тарифи"
Сьогодні монобільшість слуг в Раді відхилила постанову про мораторій на підвищення тарифів для населення на енергоносії та їх доставку з 01.01.2021.
Це вже кінець епохи бідності чи ще кінець епохи брехні?

Дід Микола:
Нещодавно підприємці з ринків Запоріжжя намагалися перекрити рух, бо їм заборонили торгувати у зв'язку з локдауном.
Інша новина - Бенін Буковель відновлює роботу.
А хіба не за таке 86% вас у Запоріжжі проголосувало у 2019, панове підприємці?
Бачили очі що купували... Далі знаєте.
Oleh Yermokhin:
Основна задача на наступні вибори, перетворити тих хто «аби не Порошенко», в «нехай вже краще Порошенко». Іншого електорату в нас нема.

Олег Горопацкий 

На украінському олімпі засилля злодіїв, хабарників, зрадників та іншого лайна різного калібру. Держава зкочується в прірву. Ворог на кордонах знахабнів, економіка стогнує, ціни летять до гори, COVID косить українців. А влада краде, пиляє залишки в бюджеті, торгує посадами, бере хабарі. Словом МАРОДЕРІТЬ! А що ще від них чекати? Тож відЗЕжОПне шобло потрібно, як мінімум, проріджувати і видаляти з влади. Інакше краю тому безладу не буде!

Вороневич Ігор 

Тут він кричить, що ніколи не пробачить тих, хто здав Крим, а тут сумнівається в доцільності звільнення територій. Унікальний пре3едент!

Карл Волох:
Навряд чи на тверезу голову хтось здатний пояснити заяву ГУР, що викрадення судді Чауса - це робота російських спецслужб.

Молдавани ж моментально встановили прізвища всіх учасників цієї героїчної спецоперації. Враховуючи, що всі (чи більшість із них) знаходяться на території України, не зовсім зрозуміло, чому ворожі агенти досі не арештовані.

Особливо цікаво дізнатися, чи означає ця заява, що військовий аташе Сергій Сметанюк завербований росіянами і з ним уже працює наша контрозвідка.

Насправді, все це гіркий сарказм. Просто ГУР, судячи з усього, виконало недолугий злочинний наказ політичного керівництва країни, викравши екс-суддю. Сьогодні вже навіть на Банковій зрозуміло, що і задум, і сама операція були провальними за реалізацією й катастрофічними за наслідками.

От і рятують, як можуть - хто обличчя, а хто й задницю. За попередньої влади спецслужби викрадали Цемахів та запускали в космос ліфти з Моторолами. А тепер на догоду Янелоху викрадають банальних корупціонерів із дружніх країн та ще й провалюються з тріском
.Andrii Mironenko 

Судячи з усього, кремлівські куратори примушують мешканців Банкової саме до тих дій, які є провальними за реалізацією та катастрофічними за наслідками.

Перемог Вам на лопаті

У нашого президента дуже добре получаєцця буквально всьо! Коли він сидить, мовчить і нічього не робить.

Светлана Самборска

Вчерашнее заявление бубочки относительно ленивого и жадного Байдена, который мало старается и мало делает для Украины, я привычно отнесла на бубочкин идиотизм и даже особого внимания не обратила. Но теперь, когда вылез Ермак и рассказал Байдену, где ему Патриоты размещать, стало понятно, что идиотизм уже возведен в статус внешней политики Украины. А это требует комментариев.

Видите ли, дорогие наши зеленые сограждане, есть несколько нюансов. И самый безобидный из них – это совковое представление, что США размещает Патриоты, где они хотят (вокруг Россиюшки, ясное дело). В реальности же соседи прекрасной Россиюшки покупают в США новейшие средства защиты от прекрасной Россиюшки. ПОКУПАЮТ, понимаете? Польша, говорят, потратила на эту систему порядка 5 млрд долл.
Но и это не главное. Продают не всем. Польше – продают. Потому что понимают, что польское ГБР не придет на место базирования Патриотов и не поснимает клистроны с систем наведения зенитных комплексов, тем самым выведя из строя ПВО страны. Помните такое? Стрельнула кому-то в ОП ценная мысль, какое еще уголовное дело на Порошенко завести, раз – и нет ПВО.

Никаких Патриотов или чего-то серьезного нам не то что не дадут, но и не продадут. Потому что непредсказуемо, что с этим будет завтра. Выведено из строя? Допущена “комиссия из РФ”, как пытались уже допустить “комиссии” на позиции, помните? Просто передано в Москву? Как была передана в Москву информация об операции с вагнеровцами, слитая российской агентурой из ближайшего окружения Зеленского. Или самим Зеленским.
Какие нам Патриоты? Польше продают, Румынии продают, странам Балтии продают, да много кому продают. А нам не продадут. Потому что в нашей стране верхушка власти набита коверными клоунами и российской агентурой.

Не будет нам ни НАТО, ни Патриотов, ни разведывательной информации, ни общих спецопераций. Не будет, пока голосуем за “договориться с Путиным посередине”, пока репутация – пустой звук, пока “какая разница”.

Не будет, пока для украинцев наличие своей страны не станет важнее и ценнее, чем лживые сладкие сказки нанятых олигархами шоуменов.12

Комментарии

114.04.21, 20:24

  214.04.21, 20:26Ответ на 1 от Андрій1961

   314.04.21, 20:36

   А на фіга до ЧАЕС взагалі класти асфальт? Ось почнеться літо, спека і пожежі в зоні ЧАЕС. І де буде той асфальт? Я думала, що до таких об"єктів тільки бетонку тягнуть.

    414.04.21, 20:50Ответ на 3 от nasinynka

    А на фіга до ЧАЕС взагалі класти асфальт? Ось почнеться літо, спека і пожежі в зоні ЧАЕС. І де буде той асфальт? Я думала, що до таких об"єктів тільки бетонку тягнуть.А для того, щоб 75% виділеної на цю хрєнь суми грошей вкрасти.
    Це єдине, що вони тупо вміють.

     514.04.21, 21:07

     В цій підбірці найкраще - написане Світланою Самборською +++

      614.04.21, 21:11

       714.04.21, 21:38Ответ на 5 от Merovingian

       В цій підбірці найкраще - написане Світланою Самборською +++Мені давно не зустрічалися її тексти, тож я із задоволенням поставив цей текст в замітку. Зазвичай вона добре пише.

        814.04.21, 21:38Ответ на 6 от WalКing

        .

         914.04.21, 21:57

          1014.04.21, 21:58Ответ на 9 от Вурдалак

          ..

           Страницы:
           1
           2
           предыдущая
           следующая