хочу сюди!
 

Наташа

49 років, телець, познайомиться з хлопцем у віці 44-53 років

Бе-бе-бе, або хроніка державницького базікання

Через рік після дебатів Зеленський не зміг відповісти а ні на жодне з  заданих їм  тоді Порошенку питання



11

Коментарі

120.04.20, 09:54

Блаблашоу было, блаблашоу и осталось. Но признаваться в своей глупости нариду не пристало

    220.04.20, 10:03Відповідь на 1 від Neon@

    Блаблашоу было, блаблашоу и осталось. Но признаваться в своей глупости нариду не присталоНажаль, це так і є.

      320.04.20, 10:40Відповідь на 1 від Neon@

      зелекторат готов проср@ть страну, лишь бы не признаваться в своей ........... (длинная строка матерных аналогов слова "глупость"

        420.04.20, 11:07Відповідь на 1 від Neon@

        Блаблашоу было, блаблашоу и осталось. Но признаваться в своей глупости нариду не пристало

          520.04.20, 11:08Відповідь на 3 від ahead

          зелекторат готов проср@ть страну, лишь бы не признаваться в своей ........... (длинная строка матерных аналогов слова "глупость"Складається враження. що більшість даля свого носа нічого не бачать.

            620.04.20, 11:24Відповідь на 5 від Геннадий М

            хуже того, там клиповое мышление вместо критического

              720.04.20, 11:30Відповідь на 6 від ahead

              хуже того, там клиповое мышление вместо критического

                820.04.20, 11:31

                Я не знаю, чи досидить він свій термін, чи його гнатимуть підсрачниками.
                Але якщо досидить, то буде відповідати на свої питання спочатку на дебатах, а потім в трибуналі.
                Чаушеску, мля...

                  920.04.20, 11:33Відповідь на 6 від ahead

                  хуже того, там клиповое мышление вместо критическогоЛапша на вухах замінює мозок.

                    1020.04.20, 11:36Відповідь на 8 від БезЛица

                    Я не знаю, чи досидить він свій термін, чи його гнатимуть підсрачниками.
                    Але якщо досидить, то буде відповідати на свої питання спочатку на дебатах, а потім в трибуналі.
                    Чаушеску, мля...
                    Нє, ну то ти вже загнув - Чаушеску. Так... Погано дресирована бібізяна.

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна