Складне етичне питання.

  • 10.06.23, 16:13


Якщо "русскіх" як національності немає, то винищення "русскіх" не може враховуватися геноцідом - аджеж, неможливо знищити те, чого нема. 
А ось провести санацію та знищити шкідників - не те, що можна, але й треба.

100%, 7 голосів

0%, 0 голосів

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Про дебілів. Відповідь на можливі закиди.

  • 07.06.23, 19:28


Невиліковних дебілів - хоч ЗЕбобиків, хоч рашистів - з якими нецікаво полаятись і які не приводять жодного факту своєї правоти, я посилаю нахуй зі свого блогу. Тобто - блокую. Я старенький, нерви хуйові, інвалид війни - тож мені можна. Ферштеєн?

Податкосплатники України забезпечують безбідне життя олігофренів

  • 05.06.23, 08:18


Частина 2

Дебілізація населення зіграла з любителями халяви та зарплатні в 4 000 баксів доволі хєровий жарт. Ті з населення, які голосували аби за кого, аби «проти», частково зрозуміли свою бочину, але є і найвідданіші дебіли, які во всіх зашкварах теперішньої, ЗЕвлади, продовжують звинувачувати «папєрєднікорв». Вони невиліковні. Їх переконання не змінити нічим, беззаперечні докази – не для них. А ми ще дивувалися, коли звинувачені по безпреділу в 30-ті роки волали перед розстрільною стінкою осанну Сталіну та більшовизму, не розуміючи того факту, що саме Сталін, як породження більшовизму, і знищує біомасу. Яка ще й славить свого вбивцю.

[ Читати далі ]

Трохи про яйця.

  • 02.06.23, 21:02


Колись наші гарні сусіди, що напали на нас, іржали, що після того, як вони розбомбили нам кілька птахофабрик, в Україні піднялися ціни на курячі яйця. Елітне іспаське яйцо коштувало тоді 120 грн (3, 24 долара США), звичайне - 50 чи 60 грн. Зараз - 48 - 50 грн.(1, 29 долара США).
Тепер подивимось - а що там в москалів?
Жителі Чукотки скаржаться через високі ціни на курячі яйця та їх великий дефіцит. У Білибінському районі округу до рук видають не більше десятка. Більше того, товар відпускається тільки за наявності у покупця паспорта, повідомляє місцева влада.
І по 600 срублів (7,42 долара США) не лише на Чукотці, але й в Хабаровську та в Уфі.
Шо з їбалами, кацапи?

Унітазний похід

  • 01.06.23, 10:53
Війна москвабаду з Україною вже отримала назву: "Унітазний поход". Колись були хрестові походи, але цей - виключно за унітазами, які перемежаються собачими будками, ношеною чоловічою та жіночою білизною (більшістю трусами) та ношеними же шкарпетками.
Велика країна, хулі...

89%, 16 голосів

6%, 1 голос

6%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

На День Київа

  • 28.05.23, 17:45


Кацапська бидлота вважала, що масований удар БПЛА зіпсує нам День Київа.
Але упири прорахувалися. Все літаюче лайно (52 некошерних "гєрані", тобто таких самих нехаляльних "шахеди") було збито нашими хлопцями, тож наліт перетворився на фейєрверк на честь української столиці.
І, скажіть, що то за потвори, що називають Київ "матєрью гарадов русскіх", і намагаються тим не менш, знищити місто?
Лицемірні падлюки.
Гарний кацап - дохлий кацап. ОМ!!!

25%, 3 голоси

25%, 3 голоси

50%, 6 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Податкосплатники України забезпечують безбідне життя олігофренів

  • 26.05.23, 16:59Колись генпрокуратура України з галасом та кіпіжем нахвалилася тестуванням своїх співробітників. Я на цьому постраждав – за викладення роліка про це у мене вилучили акаунт на ютьюбі, внаслідок чого я втратив більше чотирьох сотень роликів авторського матеріалу. Чому вилучили? – а з тієї причини, що прокурорам надто не сподобалось в тому ролику, що я озвучив правду – хто ж там, в прокуратурі, тіпа «працює». І одержує грошей, як боєць на нулі – гріючи жоппу в затишному кабінеті і вирішуючи долі людей.

На прикладі результатів тестування прокурорів з Лисичанської прокуратури, я переконливо довів, що більшість лисичанських прокурорів – дебіли. За всіма показниками!

Я взяв за основу дослідження результати тестування по т.зв. «загальним здібностям» - тобто, по логічному мисленню. Бали, одержані прокурорами, я перевів у більш звичну мені п’ятибальну систему. Результати – вражаючі. Ось вони, з прізвищами – країна має знати своїх «героїв»!

На «4» здали: Бєлоусов Денис Олександрович; Гусак Олексій Олександрович; Швець Дмитро Олександрович.

На «3» здали: Ступченко Олександр Віталійович; Атоян Агунік Аладинівна; Мазур Наталія Іванівна; Свирипа Владислав Андрійович; Суббота Олександр Миколайович; Коваленко Марія Сергіївна; Севостьянова Ольга Михайлівна; Карапута Юлія Ігоровна.

На «2» здали: Комм Яна Олександрівна; Поляков Дмитро Вікторович; Панасенко Вадим Валеріович; Зайченко Ігор Анатолійович; Пономарь Наталія Сергіївна; Полякова Катерина Юріївна; Нескородова Ганна Андріївна; Гордієнко Павло Павлович; Щукін Дмитро Олегович; Солодка Юлія Володимирівна; Чобанян Олена Михайлівна; Боровик Оксана Володимирівна; Халявина Юлія Володимирівна; Василенко Олександр Олександрович; Книгиницька Наталія Олександрівна; Нестеренко Сергій Миколайович; Люта Тетяна Василівна; Золотих Євгенія Олексіївна; Хамула Елліна Ігорівна.

На «1» здали: Шевцов Володимир Олександрович; Немитих Максим Ігорович; Пройда Артем Олександрович; Вісягін Олександр Олексійович; Рєзнікова Інна Олександрівна.

Висновок: лише у трьох лисичанських прокурорів присутнє логічне мислення – дуже важлива для прокурора риса. Без неї людина не може робити логічні висновки. З медичної точки зору, відсутність (або недостатній рівень логічного мислення) є відзнакою розумової відсталості (олігофренії, інакше – дебільності). З числа перерахованих прокурорів Лисичанської прокуратури лише троє можуть вважатися психічно здоровими, які можуть приймати рішення, керуючись логікою. Інші перераховані відносяться – 6 прокурорів є полудурками, 19 прокурорів – просто дурні; 5 прокурорів – повні довбойоби.

Ще кілька прокурорів не пройшли цього обов’язкового тестування, але займали прокурорські місця – як, наприклад, Сухіна, яка не могла хоча би для виконання правила, носити пов’язку під час оголошеної епідемії КОВІД-19. Нагадаю, що звичайних людей поліцаї за таке жорстоко в’язали.

Що таке дебільність?

Характеризується відсутністю абстрактного мислення, нездатністю вирішувати логічні завдання.

Дебільність виявляється тестуванням – нескладним, але яке виявляє нездатність до логічного мислення. Що ми й бачимо на прикладі збіговиська дебілів в Лисичанській прокуратурі.

Ганс Айзенк – англійський психолог, який створив тест для визначення рівня інтелектуального розвитку. Він дозволяє визначити багато захворювань і виявити приховані розумові здібності. Існує 8 варіантів тестів Айзенка, і вони розраховані на вікову категорію від 18 до 60 років.

Хто хоче більше дізнатися про тести – може знайти обов’язковий для прокурорів та інших на сайті https://test.ua/zz.

 

Як виявилося, тестуються ВСІ прокурори, поліцаї, СБУшники, ДБРівці, держслужбовці. Але ми не бачили РЕЗУЛЬТАТІВ тих тестувань. Та й прокуратура, варто мені було підняти шум, що прокурори Лисичанська – дебіли, приховала результати того тестування. І, як ми бачимо – дебілами повна Лисичанська прокуратура. Я не ставив собі за мету дослідити розумовий стан інших прокурорів, але навряд чи ситуація чимось відрізняється. Так саме не відрізняється процентна кількість дебілів в інших силових структурах, серед «правоохоронців» та урядовців. Головне, що їх об’єднує – це нездатність ЛОГІЧНО МИСЛИТИ. І ось цим потворам ми віддали свої долі, свої податки і не видно кінця цим фактам. Доти, доки не перестануть брати на роботу дебілів, за яких телефонують впливові родичі, які просто дають хабаря. Це називається корупція. І страждає від корупції не лише держава – в першу чергу страждають громадяни, якими керують, рулять та яких судять дебіли. І поступово громадяни теж стають дебілами. Вибори 2019 року вже довели істинность цієї сумної теорії.


38%, 3 голоси

25%, 2 голоси

38%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Податкосплатники України забезпечують безбідне життя олігофренів

  • 14.05.23, 21:32

Раджу прочитати пару сторінок тексту. Він цікавий, і науково обгрунтований.


0%, 0 голосів

67%, 6 голосів

33%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Сцукєрбєргєр старанно підтримує кацапів

  • 13.05.23, 09:59


Подібну табличку кацапські модери пейсбука визнали "мовою ворожнечі" і чергового разу забанили мене на місяць.

Чомусь на пейсбуці кацапам можна парафинити Україну та українців, і хвалені "фільтри" не знаходять "мови ворожнечі". Мабуть, тому, що через дев'ять років московсько-української війни в пейсбуці так і не створено українського сектору, і нас продовжують модерувати кацапи?
Сцукєрбєргєр намагається переконати світ в тому, що "український сектор занадто малий, і не вигідно наймати працівників-модерів з числа українців".
Цим висловом Сцукєрбєргєр, їбана худоба, висловив своє відношення до війни - йому вона похуй, аби менше витрачати грошей.
Пропозиція - перевести московський сектор на модерування українцями, а кацапів вигнати нахуй.
Тоді і грошей зайвих не витрачатиме сцукєрбєргівська контора, і нам допоможе у війні з москалями.
А так - просто нєхуй робити на тому ворожому пейсбуці. І нєхуй додавати грошей прокацапленій падлюці сцукєрбєргєру.
Якщо не буде українського сектору, який модерують українці, то нєхуй робити на ворожій території, де гра йде в одні ворота.
Сцукєрбєргєру - хуй! Во все його наглюче сцукєрбєргівське їбало.

63%, 5 голосів

38%, 3 голоси

0%, 0 голосів
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.

Ось звідкіля виліз 95 квартал!

  • 08.05.23, 04:09тепер стає зрозумілим, чому вони так брешуть. Батько їх Геббельс, а Браунша - мати

63%, 5 голосів

25%, 2 голоси

13%, 1 голос
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.
Сторінки:
1
2
3
4
5
6
7
8
107
попередня
наступна