Про співтовариство

Замітки про сапки й грядки, садівництво й будівництво, про бджоли й помідори, про мурахи й різні бляхи, про паркани й таракани, про картоплю і коноплі, про розсаду й колорадів, про квочку й грибочки, про соління й самогоноваріння, про смішне і грішне, про вино і про квас та про нас і про вас
Вид:
короткий
повний

UДачні цедулки

***про цитрусы и бананы

  • 14.01.19, 13:45
Дома не работает ноут.
Расстроилась и записалась на экскурсию по банановой ферме в с.Рожны.
В интернете много информации про неё. Есть сайт, видео, много разных публикаций.
Нашла  заметку с двумя видео, которые полностью повторяют экскурсию по теплице и  решила не писать много текста, а кого заинтересует, то сможет сам все посмотреть.
Теплица состоит из двух частей- тропики и субтропики
1-е видео это про субтропики (там лимоны , мандарины, апельсины)
2-е видео это про тропики (там про ананасы и бананы.)
Фото загружу позже в свой фотоальбом, когда мне отремонтируют ноут.
Если внимательно посмотрите два видео из заметки, то считайте виртуально побывали в теплице.
Ничего не поменялось.
Хотя заметка за 2016год, но текст скорее всего заучен  за многие годы.
Вот заметка  и в ней ищите два видео https://atbrovary.org/article/688/

11 січня 2019

  • 11.01.19, 20:34
я люблю зиму. люблю, коли сніг рипить під ногами, люблю отой стан, коли вже, наче б то,  й замерзаєш,але, пришвидчивши кроки, відчуваєш, що пішло зігрівання і ти знову насолоджуєшся оточуючою зимоюlol. з початку року я чекала, коли визирне сонце при мінус 10 і я нафотаю снігових красот....не дочекавшись-вибралися на дачу, принаймні на сніг надивитисьlol
фотки сіро-темні, на швидко замерзнувший телефон,але маємо те,що маємо.
крім нас трьох(відчайдушна бабуся 78років-сусідка по дачі, захтіла теж свою дачу провідати- ще на НР,коли телефонувала привітати,сказала,що хоче на дачу,тому іхали втрьох) - жодноі людини не зустріли. і,радувало,що людських слідів теж не було, бо минулого року наш домік *бомбонули*unsmile,але ща-не про теsmoke
навколо слідів дикоі природи-завалісьlolщо вже ті звірі там робили,коли отаке тирло витовкли- не знаю


я виділила три різних животінки, далі-просто картінки






 дуже люблю рослини взимку в кадрі














  і-ура, нам повезло, що вода в криниці не замерзла,хоча сама криниця трішки прикрашена інеєм






дуже сподіваюсь, що це-не остання морозна снігова вилазка lol

вставлю ще кілька фоток: грудень 2018 у маленькому місті











арестанты в сообществе UДачні цедулки-2

  • 09.01.19, 13:42
ввиду ареста некоторых юзеров предлагаю такой вот вариант публикации подленточных smile
девочка якошка, живущая *где-то на островах*, а точнее - в Австралии, 


комментируем заметку у автора,я закрыла камы

Мортон Айленд, Австралия

Мортон — большой, третий по величине песчаный острова в мире, расположенный у побережья юго-восточного Квинсленда, Австралия. Мортон граничит со знаменитым островом Фрейзер, формируя самую большую структуру из песка в мире. На дне лежат останки пятнадцати судов, которые были сознательно потоплены около побережья, чтобы сформировать волнорез для маленьких лодок. В результате получилось восхитительное место для погружений с аквалангом и дайвинга. На глубинах от 2 до 10 метров, с прямой видимостью до 8 метров, расположены корпуса старых кораблей. Они окружены восхитительными колониями морской флоры и фауны, включая множество редких тропических рыб.
Останки кораблей появились тут в 1963, когда группа владельцев лодок потребовала создания искусственного порта рядом с островом для безопасной якорной стоянки. В результате их запрос был удовлетворен, и приблизительно 15 отслуживших свой век судов были похоронены на песчаной отмели у Мортон Айленд. Списанные суда включали старые баржи, землечерпалки и плоскодонные лодки. Первым затопленным кораблем был Мэриборо, за ним последовали и другие. Сформировался огромный волнорез, защищающий лодки меньшего размера. Вдобавок ко всему, кораблекрушения стали настоящей достопримечательностью, прославив остров на весь мир и привлекая туристов. Теперь это популярная достопримечательность не только Мортон Айленд, но и всей Австралии.
В этот раз на Мортоне вынесло много морских звёзд, 1 из них сфоткала. На другой фотке - не то, что вы подумали, а моллюск под названием гуидак. За свою столетнюю жизнь самки гуидака выбрасывают в толщу воды порядка пяти миллиардов яиц. А японцы и китайцы их ещё и едят uhmylka


вот тут я снокерлинговала
Дрон, который мы запускали над островом и океаном - красотища. Пенёк покрученый это так дерево поворачивалось за солнцем, уже после того, как сфоткала, увидела, что на нем висят чьи-то труселя. Кто-то потерял, в добрые люди повесили на ветку. Ну с кем не бывает)))))

Весна, весна, весна прийде!

Ще так далеко до зими і до морозів.
Навіщо сповіді сумні, навіщо сльози.
Ще так далеко до весни або до літа.
І може хтось, але не я...
Подарить квіти.  boyan Співає ТІК

В цьому році встигли заквітувати Хризантемки, але ж стрімко впав сніг, а їх не хочеться зрізати. От і спостерігаємо обійми зими з осінню.




А нам зима вже подарувала квіточки


І я вже посадила зимовий вітамінний сад-город 
таким він був тиждень назад


А такий він тепер. Дуже люблю зелений часничок mmmm



А це просто зимове фото. Там з правого боку, біля кущика стоять під снігом подопитні кролики angel  http://blog.i.ua/community/6944/2248263/


Лагідної вам зими! snegurka  

Тамарікс, форзиція і інші незрозумілі слова

  • 07.12.18, 11:28
Привіт, я не вмерла.
Зовсім закинули Цедулки...
Нині хочу написати про свої  досягнення. Вже восени накрала попросила по сусідах патичків і натикала їх у вазони. Дивіться, що маю.



А це ті патички, що я потикала у землю 




Тамарікс то взагалі відкриття для мене. Навіть не думала, що воно прийметься, бо тирила файно просила гілочку вже майже без листячка, воно опало і приготувалося до зими, а тут я "здрастє, дуже кортить саме зараз". Не знаю, чи доживе до весни, але з таким прагненням до життя, думаю таки доживе. Ось що має бути...років через фіг його знає скільки.

Про форзицію і виноград писати не буду, то більше для експерименту, бо на городі прикопала і накрила , а це так...най буде. Може будуть люди і з цього.

до меня дошла инфа, что мало цветов в ленте

  • 17.11.18, 07:46

и я готова это исправитьdevil









появилась детка у каллы и уже в зарезервирована)))



давно не показывала 



и росяночки растут



геноцидик



фуксия на карантине
на балконе +7
она вроде не мерзлявая




Веселі паркани

  • 12.11.18, 16:00
Дуже не люблю, коли на ділянці сумно й нудно. Бува приходиш до когось у двір, а там так все чинно і благородно, що аж тошнить. Паркан цеглинка до цеглинки, або дощечка до дощечки, туї всі рівненько і газончик ні разу не обкаканий котиками і навіть колір петуній на балконах підібраний під штори...ну бачили ж таке да? Мені здається, що там і господарі такі самі сумні й нудні. 
Іноді я черпаю натхнення у інших, ось що нарила у Гуглі. Може і хтось з вас надихнеться і трохи пофуліганить. Для когось таке мистецтво виглядає смішним і недолугим, та нехай. Я таке люблю. 



Ну і трохи з того, що мені дозволили розмалювати дома і у батьків.
Спробували б не дозволити! 
Невикористане натхнення переростає в використану агресію...перевірено особисто.






Всіх люблю. 
І трохи не в тему. Пам'ятаєте мій проект "Останній герой"? http://blog.i.ua/user/6314888/2054204/
Оце думаю... може повторити wakeup?

79%, 11 голосів

21%, 3 голоси
Авторизуйтеся, щоб проголосувати.