Популярні приколи

відео

хочу сюди!
 

ГАЛИНА

59 років, терези, познайомиться з хлопцем у віці 60-70 років

Моя субота

        Були розмови у Цедулках про посадку весняних квітів. Дівчатка вже обсадились, а я ще була не охвачена процесом lol.
        Пару тижнів назад в ближчому рослинницькому магазині купила деякі цибульки і надіялась попасти в якийсь інший магазин з рослинками, бо ще не все що хотіла купила. І от в суботу мала можливість поїхати в Епіцентр. Докупила ще трішки цибульок і приїхавши додому зайнялась садівництвом angel  
      Мої придбання: тюльпани низько рослий яскраво алий, тюльпани ботанічні маленькі жовті, крокуси поштучно різнокольорові, крокуси в пакетиках і мускарі в пакетиках.




       
         Вирішила зробити 3 варіанта посадок: 



1. Висадила цибульки в горщики зараз
2. Висадила прямо в землю 
3. Залишила декілька цибулинок в овочевому контейнері холодильника, висаджу пізніше

Горщики залишила прямо у дворі, поки що нехай стоять як в природі. Взимку ще не вирішила що буду з ними робити, є два варіанти: знести в погріб або залишити так на дворі, бо написано, що витримують t - 20 С.
 
Це місце крокусів на клумбі



Потім пішла пересаджувати своїх питомців





І просто квіточки, які ще радують своєю рослинністю і цвітінням







Чудового настрою! cvetok


16

Коментарі

116.10.18, 13:45

о

    216.10.18, 13:47Відповідь на 1 від ranok_v_misti

    овизріла

      316.10.18, 13:51Відповідь на 2 від Каре

      овизрілаэто оказывается заразно

        416.10.18, 13:51

        україна-аграрна країна,
        колгоспники, доколі будем рачкувати, дайеш ай-ті технології в кожен хутір і інтернет фкожне смт.!!!

          516.10.18, 13:55Відповідь на 3 від ranok_v_misti

          овизрілаэто оказывается заразноа це якраз такий вид зарази, що дає приємні результати і враження

            616.10.18, 13:56Відповідь на 5 від Каре

            овизрілаэто оказывается заразноа це якраз такий вид зарази, що дає приємні результати і враженняприятная болезнь)

              716.10.18, 13:57Відповідь на 5 від Каре

              овизрілаэто оказывается заразноа це якраз такий вид зарази, що дає приємні результати і враженняприємні результити показують ваги коли ти стоїш а там -3 кг, а враження робить новий вібратор....

                816.10.18, 14:01

                чекаємо весни

                тут відео дивились, то казали, що не можна в холодильник
                я те що не посадила поки залишила на шафі в цеху
                в принципі звичайний лук в холодильнику не зберігається і потім весною ми його можемо садити як проросте

                  916.10.18, 14:12Відповідь на 4 від НеЖриМоэСало5

                  україна-аграрна країна,
                  колгоспники, доколі будем рачкувати, дайеш ай-ті технології в кожен хутір і інтернет фкожне смт.!!!
                  так з голоду ж народ помре

                    1016.10.18, 14:14Відповідь на 7 від НеЖриМоэСало5

                    овизрілаэто оказывается заразноа це якраз такий вид зарази, що дає приємні результати і враженняприємні результити показують ваги коли ти стоїш а там -3 кг це да

                    а враження робить новий вібратор.... я за натур

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      4
                      попередня
                      наступна