хочу сюди!
 

Alisa

39 років, водолій, познайомиться з хлопцем у віці 34-46 років

*протестировали на осах

Видела на блогах одну заметку. Не помню кто ее выкладывал. Нашла ту же заметку в интернете кто захочет, то почитает её. https://yle.fi/uutiset/osasto/novosti/polietilenovyi_paket_s_vodoi_na_solntse__mozhet_li_takoi_prostoi_tryuk_otpugnut_os/10322001

 Я уже протестировала на осах этот метод. Начали чистить яблоки и прилетело три осы. Вспомнила про заметку. Файла не нашли на даче, но нашли пакет для заморозки. Осы у пакета не летали. Если и залетали, то снизу от стола и когда долетали до пакета, то улетали. К крану с водой все равно прилетали осы, но подлетали к нему с другой стороны от подвешенного пакета.  Непонятно что сработало - либо то, что мы убили одну осу, либо действительно их отпугивал пакет с водой .   Как только повесили пакет, то я видела как от него сбежала одна оса и больше там никто не летал.)) Под пакетом находится стол, а рядом со столом ведро с пищевыми отходами куда и слетались раньше осы.

 

А вот и оса, но не у пакета с водой .)


8

Коментарі

127.08.18, 06:26

робе значить мендот, ура винахідникам...

    227.08.18, 08:37

    А у нас під дахом оси звили гніздо Ми іх душілі - душілі...душілі - душілі (с) А їм хоч би хрен. Зимою заснуть і ми їх того...проснуться, а голова в тумбочке

      327.08.18, 08:39

      А що то у вас? Самшит? Я натикала в селі у батьків самшиту. Кажуть, що його треба укривати. Ви укриваєте?

        427.08.18, 08:47Відповідь на 3 від muxa-xa-xa

        А що то у вас? Самшит? Я натикала в селі у батьків самшиту. Кажуть, що його треба укривати. Ви укриваєте?не знаю, точно то самшит чи ні , але схожий
        не укриваємо на зиму
        у нас ще ряд такого же біля хати і він там більший
        (купили його маленьким і вже росте декілька років )

          527.08.18, 08:48Відповідь на 2 від muxa-xa-xa

          А у нас під дахом оси звили гніздо Ми іх душілі - душілі...душілі - душілі (с) А їм хоч би хрен. Зимою заснуть і ми їх того...проснуться, а голова в тумбочке повісь біля гнізда пакет, щоб вони бачили, як раз і провіремо працює цей метод чи ні

            627.08.18, 08:50Відповідь на 1 від BESTIA555

            робе значить мендот, ура винахідникам...вони в обхід пакету летіли поряд до крану , але добре, що біля столу їх не було три дні

              727.08.18, 09:00Відповідь на 2 від muxa-xa-xa

              А у нас під дахом оси звили гніздо Ми іх душілі - душілі...душілі - душілі (с) А їм хоч би хрен. Зимою заснуть і ми їх того...проснуться, а голова в тумбочкеА ось і штрафи за вбивство ос у Германії
              давай їм відправемо ос поштою

                827.08.18, 09:05Відповідь на 7 від trinks

                Штрафы за массовое убийство, об одной штуке никто речи не ведёт)

                  927.08.18, 09:17Відповідь на 7 від trinks

                  А у нас під дахом оси звили гніздо Ми іх душілі - душілі...душілі - душілі (с) А їм хоч би хрен. Зимою заснуть і ми їх того...проснуться, а голова в тумбочкеА ось і штрафи за вбивство ос у Германії
                  давай їм відправемо ос поштою
                  Краще з німцями не заїдатись, бо через наші мертві оси можуть Україні черговий транш не дати.

                    1027.08.18, 09:33Відповідь на 8 від Catty_DElux

                    Штрафы за массовое убийство, об одной штуке никто речи не ведёт)так у мухи є гніздо з осами , як раз буде багато ))

                      Сторінки:
                      1
                      2
                      попередня
                      наступна